Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Drukuj

23 czerwca 2017 społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej akademii, aby zakończyć i podsumować rok szkolny 2016/2017.

Uroczystość rozpoczęła Pani Grażyna Małecka Dyrektor szkoły, która przywitała przybyłych gości: Panią Agatę Gałkę-Bernacką Dyrektora Biura Wojewody Świętokrzyskiego, Pana Andrzeja Sendeckiego - Członka Zarządu Powiatu Starachowickiego, kadrę pedagogiczną, rodziców oraz uczniów. Pani Dyrektor podsumowała mijający rok szkolny, podziękowała uczniom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za całoroczny trud. Jak określiła był to rok trudny, ale bogaty w wydarzenia i znaczące osiągnięcia szkoły w wielu dziedzinach – olimpiadach przedmiotowych, turniejach, zawodach, konkursach. Około 40 uczniów otrzymało promocję z wyróżnieniem. Jest to powód do satysfakcji.

Po przemówieniu Pani Dyrektor głos zabrał Pan Andrzej Sendecki, który wręczył nagrody uczniom – Bartoszowi Borkowi i Karolowi Jadowskiemu z klasy 3 smt – technik mechatronik, finalistom etapu centralnego Olimpiady Innowacji Technicznych i wynalazczości – Blok A ufundowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Technikum Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach.

Następnie Pani Agata Gałka – Bernacka,  w imieniu  Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek wręczyła nagrody najlepszym uczniom w szkole – Bartoszowi Klepaczowi z klasy    3 w zawodzie technik mechatronik, Joannie Śmigielskiej z klasy 3 w zawodzie  technik logistyk, Elizie Gębusi z klasy 3 w zawodzie  technik budownictwa.

Przez Panią Dorotę Lenart wicedyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskiwali najlepsze rezultaty na praktykach zawodowych.

Nadszedł czas dalszych podsumowań. Najlepsi uczniowie w szkole zostali uhonorowani dyplomami przez Panią Dyrektor Grażynę Małecką.

"W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce" tak dyrekcji, wychowawcom, radzie pedagogicznej, wszystkim pracownikom szkoły dziękowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Po uroczystej akademii młodzież wraz z wychowawcami rozeszła się do sal, żeby w bardziej kameralnych warunkach dokonać podsumowania roku szkolnego ze swoimi wychowawcami i otrzymać świadectwa promocyjne.

Życzymy wszystkim radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.