Aktualności

Drukuj

szlaczek

Ostatnie wolne miejsca na Balu Absolwenta. Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do jutra czyli 1 czerwca 2016 do godz. 14.00.

 linia

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że patronatem honorowym nasz Jubileusz objęli:

  1. Poseł na Sejm - Krzysztof Lipiec
  2. Wojewoda Świętokrzyski - Agata Wojtyszek
  3. Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas
  4. Świętokrzyski Kurator Oświaty - Kazimierz Mądzik
  5. Starosta Powiatu Starachowickiego - Dariusz Dąbrowski
  6. Prezydent Miasta Starachowice - Marek Materek
  7. Rektor Politechniki Świętokrzyskiej - Stanisław Adamczak

 

wojewoda  marszałek  kuratorium   powiat prezydent politechnika

 

  


linia 

Zapisy na bal przedłużamy o kolejny tydzień - do 22 maja 2016 r. Mamy jeszcze wolne miejsca więc serdecznie zapraszamy! Przypominamy również o dokonywaniu wpłat za Bal. 

Rada Rodziców Zespół Szkół Zawodowych nr 2
ul. 1 Maja 4; 27-200 Starachowice
nr konta 88 1050 1432 1000 0090 6636 2287

"opłata za Bal - ilość osób"


linia

Rozmowy Dyrekcji Szkoły z kieleckim artystą rzeźbiarzem panem Sławomirem Mickiem zakończyły się sukcesem i 4 czerwca w murach szkoły stanie popiersie patrona szkoły - Eugeniusza Kwiatkowskiego. Uroczystego odsłonięcia dokona wnuczka patrona, p. Julita Maciejewicz-Ryś, która już potwierdziła swoją obecność. Głównym sponsorem popiersia są Odlewnie Polskie S.A. 

 

 


linia

Patronat medialny nad uroczystościami Jubileuszowymi objęły Telewizja Starachowice, Gazeta Starachowicka i Tygodnik Starachowicki. 

 


Ustalono program uroczystości jubileuszowych. Szczegóły w dziale PROGRAM ZJAZDU. Odbyliśmy wstępną rozmowę z dyrektorem sprzedaży i marketingu w Hotelu Senator. Otrzymaliśmy atrakcyjną ofertę na zorganizowanie naszego Balu Absolwenta w gościnnych progach Senatora.  

Koszt dla jednej osoby to 110 zł. W ofercie znajdują się 2 dania gorące, przystawki zimne bez limitu, owoce, ciasta, kawa, herbata, soki wieloowocowe, napoje zimne bez limitu. Oprawę muzyczną zapewni nam DJ - repertuar zgodnie z życzeniami, każdy rocznik znajdzie swoje ulubione kawałki:) Więcej o balu

Dodatkowo dla uczestników chcących skorzystać z oferty noclegowej - rabat 50% na pokoje, SPA 30% rabatu dla osób towarzyszących. 


linia

Monografia szkoły wydana w 2011 roku z okazji Julileuszu 90-lecia szkolnictwa zawodowego w Starachowicach zawiera wykaz Absolwentów szkoły uporządkowany według typów szkół i roku ukończenia szkoły. Wykorzystaliśmy te dane i zamieściliśmy je na naszej stronie szkolnej. Listy znajdziecie Państwo w menu bocznym <Absolwenci>. Prosimy o sprawdzenie swojego nazwiska i klasy i zgłaszanie ewentualnych poprawek.

 


linia

W grudniu rozpoczęliśmy na naszym profilu Facebookowym akcję "Wspomnienia ze szkolnych kronik" zapraszamy do oglądania zdjęć, komentowania i oczywiście przysyłania zdjęć ze swoich kolekcji. Będziemy je zamieszczać na profilu i wykorzystamy do uzupełnienia naszych kronik w wersji tradycyjnej. 

 


 linia

W tym roku nasza szkoła, jako najstarsza szkoła zawodowa w mieście, będzie świętowała 95 - lecie szkolnictwa zawodowego w Starachowicach. To kolejny piękny Jubileusz. Pięć lat temu świętowaliśmy 90-lecie i wówczas mówiliśmy "dostojna Jubilatka"... kolejne pięć lat dla naszej Jubilatki to dobry okres rozwoju i rozkwitu szkoły. Chcemy dokonać kolejnego okresu podsumowania działalności i oczywiście spotkać się z naszymi najważniejszymi Gośćmi - Absolwentami Szkoły. Świadome dostrzeganie upływu czasu jest pięknym darem dojrzałości. 

W dniu 03.08 2012 roku odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Przyjaciół Technikum nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach. Stowarzyszenie jest "dzieckiem" Jubileuszu 90-lecia. Wielu Absolwentów i sympatyków szkoły sugerowało utworzenie stowarzyszenia. Zarząd Stowarzyszenia i Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do współorganizowania naszego Jubileuszu.

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.