Osiągnięcia

Drukuj

puchary2010/2011 - Olimpiada Innowacji Technicznych 

      I miejsce w etapie wojewódzkim

 •     uczeń Damian Kusiak  
      opiekun Stanisław Łukomski

2010/2011 - XXXVII Olimiapda Wiedzy o Wynalazczości

      I miejsce w finale wojewódzkim, finalista etapu centralnego  
 •     uczeń Kamil Orczyk

     II miejsce w finale wojewódzkim, finalista etapu centralnego 
•     uczeń Piotr Ponikowski

     I miejsce drużynowo w finale wojewódzkim

     opiekun Edyta Lubieniecka

2009/2010 - Wojewódzki Konkurs "Młoda krew ratuje życie" 

      III miejsce 
 •     drużyna Szkolnego Klubu HDK  
      opiekun Lubomira Kubicza

2009/2010 - Ogólnopolski Konkurs "Junior Internet" 

      finaliści
 •     uczniowie Nina Bogucka, Sebastian Derlatka, Mateusz Rozwadowski  
      opiekun Grzegorz Lech

2009/2010 - IX edycja Konkursu "Sprawdź swoją wiedzę o pieniądzach" 

      laureat
 •     uczeń Łukasz Ciejowski  
      opiekun Sławomir Gwardyś

2009/2010 - Ogólnoeuropejski Konkurs Futurenergia - "Energia jest naszą przyszłością" 

      I miejsce
 •     uczeń Rafał Mularski  
      opiekun Beata Sławińska-Kopyś

2009/2010 - X Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939"  

      finalista
 •     uczeń Daniel Baradziej  
      opiekun Sławomir Gwardyś

2009/2010 - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Komputerowy Biathlon" 

      III miejsce
 •     uczniowie Adrian Krzciuk, Mateusz Lefek, Emil Michalczewski, Krzysztof Surdy  
      opiekun Beata Sławińska-Kopyś

2009/2010 - XIV Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczennica Anna Makowska  
      opiekun Edyta Lubieniecka

2009/2010 - XXXVI Olimiapda Wiedzy o Wynalazczości

      laureat etapu wojewódzkiego, finalista etapu centralnego  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     II miejsce w województwie, finalista etapu centralnego 
 •     uczeń Damian Malinowski

 •     I miejsce drużynowo w finale wojewódzkim

 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - XIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczeń Miłosz Staniszewski  
      opiekun Aleksander Borkowski

2008/2009 - XIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      wyróżnienia
 •     uczniowie: Anna Makowska, Damian Duda, Łukasz Duda  
      opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - Olimpiada Wiedzy i Umiejetności Budowlanych

      III miejsce  
 •     uczeń Wojciech Żebrowski

 •     VI miejsce druzynowo
 •     uczeń Karol Zawłocki

 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki ZSZ Nr 2 Starachowice

      I miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     IV miejsce 
 •     uczeń Kamil Słyk

 •     I miejsce druzynowo: Kamil Orczyk, Kamil Słyk, Tomasz Gałka, Damian Malinowski
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy i Umiejetności Budowlanych - etap wojewódzki Wieluń

 •     V miejsce  
 •     uczeń Wojciech Żebrowski
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap centralny Ostrów Wielkopolski

      21 miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

     12 miejsce druzynowo
•     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki Ostrowiec Św.

      I miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     III miejsce druzynowo
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2006/2007 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki Kielce

      III miejsce druzynowo 
 •     uczeniowie: K.Słyk, T.Gałka, W.Żebrowski
      opiekun Edyta Lubieniecka

2006/2007 - XI Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      II miejsce
 •     uczennica Patrycja Niewczas  

      III miejsce
 •     uczniowie: Jakub Kielisz i Piotr Cioroch  
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2005/2006 - Olimpiada Wiedzy I Umiejetności Budowlanych - etap wojewódzki Wieluń

      XVII miejsce
 •     uczeń J.Pocheć
      opiekun Edyta Lubieniecka

 2005/2006 - X Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      III miejsce
 •     uczniowie: Patrycja Niewczas i Paweł Cieślik
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2004/2005 - Turniej Młodych Mistrzów Techniki - finał wojewódzki Kielce 2005

      wyróżnienie 
 •     uczniowie: Sebastian Gaczoł i Patrycja Niewczas
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2004/2005 - IX Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczniowie: Sebastian Gaczoł i Patrycja Niewczas
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2003/2004 - VIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

       wyróżnienia dla uczniów: K.Sieczka, K.Pacek, M.Głowacki, K.Derlatka, Ł.Maciąg
       opiekun Edyta Lubieniecka

2004 - XXVIII Olimpiada Artystyczna 

       eliminacje okregowe
 •      uczeń Jarosław Szaran
       opiekun Alicja Bachurska

2003 - XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

       laureat szczebla centralnego
 •      uczen Magdalena Wypych
       opiekun Grażyna Małecka

2003 - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej 

       finalistka etapu wojewódzkiego
 •      uczennica Magdalena Wypych
       opiekun Slawomir Gwardys

2002 - „II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o wspólczesnym Izraelu"  

       laureat szczebla centralnego
 •      uczen Gracjan Krajewski
       opiekun Sławomir Gwardyś

2002 - „Losy Polaków na Wschodzie po 17 wrzesnia 1939 roku”  

       laureat szczebla centralnego
 •      uczeń Piotr Szaran
       opiekun Sławomir Gwardyś

2000/2001 - XIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej  

       I miejsce w eliminacjach centralnych
 •      uczeń Dariusz Mikos
       opiekun Grażyna Małecka

2000/2001 - „Losy Polaków na Wschodzie po 17 wrzesnia 1939 roku”  

       finalista pierwszej olimpiady tematycznej na szczeblu centralnym
 •      uczeń Gracjan Krajewski
       opiekun Sławomir Gwardyś

2000/2001 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki  

 • III miejsce
 • Uczen: Mariusz Ciesla
 • Opiekun: Krzysztof Dwojak 

2001 - Centralny final XL Zawodów  Strzeleckich o „Srebrne Muszkiety 2001” 

 • V miejsce w punktacji drużynowej chłopców
 • opiekun : Ryszard Ludwinski Piotr Tota 
 

1999 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• II miejsce
• uczniowie :Michal Gawlik, Przemyslaw Sokolowski, Tomasz Wojtas
• opiekun: Piotr Bielejec
 

1998/1999 - Turniej Wiedzy Elektrycznej - final wojewódzki

• I miejsce final wojewódzki
• I miejsce w makroregionie
• Uczeń : Piotr Juszczyk
 
 

1998 - Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety” 

• II miejsce - w kategorii chłopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski, Piotr Tota

1998 - Wojewódzkie Zawody „Sprawni jak Zolnierze”

• III - miejsce w konkurencji wielobój sportowo-obronny chłopców
• Opiekun Ryszard Ludwinski, Piotr Tota 

1998 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki

• I miejsce 
• uczniowie : Michal Bernacki, Dominik Galas, Karol Kaczor 
• opiekun: Piotr Bielejec 

1998 - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

• III miejsce 
• uczeń : Alfred Kaliwoda
• opiekun : Robert Serwicki

1997/1998 - XXIII Zawody Matematyczne 

• uczeń Piotr Szablicki, laureat zawodów matematycznych
• opiekun Jadwiga Stachowicz

1997/1998 - Olimpiada Wiedzy Elektrotechnicznej final wojewódzki

• I miejsce w województwie
• I miejsce w eliminacjach miedzywojewódzkich
• uczeń Piotr Juszczyk
• Krzysztof Dwojak, Zbigniew Pochec 

1996/1997 - Olimpiada Elektryczno-Elektroniczna - final wojewódzki

• V miejsce w eliminacjach wojewódzkich
• VI miejsce w eliminacjach miedzywojewódzkich 
• uczen Piotr Juszczyk 
• opiekunowie : Krzysztof Dwojak, Zbigniew Pochec

1997 - XXXVI Centralne Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• XII miejsce - w konkurencji chlopców
• I miejsce uczen Slawomir Turek 
• II miejsce uczen Lukasz Nowak
• Opiekun Ryszard Ludwinski, Piotr Tota 

1997 -  Turniej  Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym - zawody III stopnia szczebel centralny 

• 1997 - uczen : Rafal Zapala 
• Opiekun Slawomir Gwardys

1996 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• IV miejsce
• uczniowie : Tomasz Cieslinski , Lukasz Sitarski 
• Opiekun Aleksander Borkowski

1996 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 
• I miejsce uczen : Krzysztof Wójcik
• opiekun - Halina Sledziona

1996 - XXXV Centralne Zawody Srzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• III miejsce w punktacji druzynowej chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski , Piotr Tota

1995/1996 - Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego – final centralny

• Laureat finalu centralnego 
• Uczen: Marcin Przygoda
• opiekun Ewa Miernik

1995/1996 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Roman Kania
• Opiekun Aleksander Borkowski

1995 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 
• I miejsce uczen : Rafal Król 
• opiekun - Halina Sledziona 

1995 XXXIV Centralne Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”
• III miejsce w kategorii chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski , Piotr Tota

1995 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki

• uczniowie : Pawel Piatek, Krzysztof Wójcik, Mariusz Golabiowsk

1994/1995 - Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego – final centralny

• II miejsce 
• Uczen: Marcin Przygoda
• opiekun Ewa Miernik

1994/1995 - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym 

• finalista olimpiady 
• uczen : Norbert Maksalon
• opiekun: Józef Wajs

1994/1995 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• I miejsce 
• Uczennica: Aneta Ostrowska
• opiekun : Andrzej Uzar

1994/1995 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Michal Jasztal
• Opiekun Aleksander Borkowski

1993/1994 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Piotr Sokolowski
• Opiekun Aleksander Borkowski

1994 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 

• uczniowie : Michal Jasztal, Mariusz Gontarczyk, Pawel Piatek 

1994 Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• II miejsce - w kategorii chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski Piotr Tota

1992/1993 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• laureat finalu wojewódzkiego 
• uczen : Maciej Bykowski 
• opiekun : Andrzej Uzar 

1988 - Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

• Uczen: Piotr Nowak 
• opiekun : Ewa Miernik

1982 - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej 

• III miejsce - final wojewódzki 
• uczen Waldemar Zaczek 
• opiekun : Ewa Miernik

1982 – Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego

• laureat szczebla centralnego - Robert Zawisza
• opiekun Ewa Miernik

1980 - Ogólnopolski Konkurs Poezji Leopolda Staffa 

• I miejsce 
• uczen : Andrzej Tuchowski, 
• opiekun : Ewa Miernik

1979 - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym - final centralny

• I miejsce na szczeblu centralnym
• uczen Dariusz Lopuszanski
• opiekun Józef Wajs

1978 - Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

• Uczen: Krzysztof Dyk 
• opiekun : Leokadia Samela

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.