2011/2012 - 2014/2015

Drukuj

Osiągnięcia

 

2014/2015 -Stypendia dla uczniów

 

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów  
    Marta Malinowska
  • Stypendium Prezydenta Starachowic
    Agata Nowak

2014/2015 – Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-

            „Wynalazczość

  • etap okręgowy
  • III miejsce drużynowo
  • Indywidualnie: Olga Kusiak - V miejsce, Eliza Gębusia - VIII miejsce
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2014/2015 – Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-

                     „Innowacje techniczne

 

 

  • etap okręgowy
  • II miejsce
  • uczeń: Mateusz Rokita
  • opiekun: Alicja Janiec

 

2014/2015 - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach

 

  • etap centralny
  • uczennica: Klaudia Mundzik      
  • opiekun: Grażyna Kmiotek

  • etap wojewódzki
  • uczennica: Joanna Śmigielska
  • opiekun: Donata Zielińska

2014/2015 - XXXVIII Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej

  • finał ogólnopolski

  • uczennica: Agnieszka Orzechowska

  • opiekun: Grzegorz Lech

  • etap wojewódzki

  • uczniowie: Katarzyna Lipiec, Aleksandra Rzeszutek, Agnieszka Pastuszka, Agnieszka Orzechowska, Angelika Warwas, Mateusz Jaśkiewicz, Radosław Kos

  • opiekun: Grzegorz Lech

2014/2015 – Konkurs „Człowiek-Motoryzacja- Ekologia

 

  • II miejsce
  • uczeń: Mateusz Rokita
  • opiekun: Alicja Janiec

2014/2015- Konkurs Wiedzy o Powiecie Starachowickim

  • II miejsce
  • uczennica: Ola Śmigielska
  • opiekun: Sławomir Gwardyś

2014/2015- Świętokrzyski Maraton Matematyczny

 

  • etap wojewódzki
  • uczniowie: Grzegorz Kozak – finalista
    Przemysław Kwapisz - wyróżnienie
  • opiekun: Marzena Koriat

2014/2015 - Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

  • etap powiatowy
  • III miejsce
  • uczniowie: Krzysztof Ciemięga, Dawid Miśkiewicz, Paweł Marchewka
  • opiekun: Alicja Grześkowiak

2014/2015 - Świętokrzyski Maraton Matematyczny

  • etap powiatowy
  • V miejsce
  • uczeń: Marcin Jóżwik
  • opiekun: Alicja Gołosz

2014/2015 – Siedmiu Wspaniałych - Sportowcy 2014 roku

  • wyróżnienie wojewódzkie
  • uczennica: Agata Nowak

2013/2014 - Stypendia dla uczniów

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    Dominika Jaromin
    Marcin Śmiech
  • Stypendium firmy RR Donnelley
    Bartosz Sikora
    Agata Nowak

2013/2014 - Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • etap wojewódzki
  • wyróżnienie
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 - Sesja Popularno- Naukowa „Człowiek – Motoryzacja –Ekologia"

  • etap wojewódzki
  • I miejsce
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 – Konkurs „Budowa- Moja Przyszłość"

  • II miejsce drużynowo
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 – Konkurs z Zakresu „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy"

  • etap wojewódzki
  • uczniowie: Adrian Kulik, Dawid Sielwanowski, Dawid Sala
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 - Konkurs Historyczny „Orła Wrona Nie Pokona"

 

  • etap powiatowy
  • II miejsce
  • uczniowie: Łukasz Noskowicz, Mateusz Mikołajczyk, Maciej Staniec
  • opiekunowie: Jarosław Ciepliński, Stanisław Wojtan

2013/2014 - XIX Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

  • laureat
  • uczennica: P. Piwnik
  • opiekun: Marzena Rafalska
  • wyróżnienie
  • uczennica: Kinga Nowak
  • opiekun: Grzegorz Lech

2013/2014 – Siedmiu Wspaniałych - Sportowcy 2013 roku

  • wyróżnienie wojewódzkie
  • uczennica: Agata Nowak

2012/2013 Olimpiada Innowacji Technicznych

  • etap wojewódzki
  • III miejsce
  • uczniowie: Dominik Jeziorski, Adrian Mikos
  • opiekun: Leszek Garbala

  • etap wojewódzki
  • IV miejsce
  • uczniowie: Kamil Chmielewski, Karol Ziemnicki, Dominik Seremak
  • opiekun: Stanisław Łukomski

2012/2013 Sesja Popularnonaukowa „Człowiek-Motoryzacja-Ekologia"

  • II miejsce
  • uczniowie: Dominika Jaromin, Wiktoria Jaromin
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • wyróżnienie
  • uczeń: Cezary Lutowicz
  • opiekun: Alicja Janiec

2012/2013 Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

  • etap wojewódzki
  • V miejsce
  • uczeń: Mateusz Słyk
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2011/2012 – Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

  • finalista etapu centralnego
  • uczeń: Piotr Ponikowski
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • etap wojewódzki
  • III miejsce drużynowo -Piotr Ponikowski, Dominika Jaromin, Mateusz Słyk
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2011/2012 - Olimpiada Innowacji Technicznych

  • finaliści na etapie centralnym
  • uczniowie: Kamil Chmielewski, Karol Ziemnicki
  • opiekun: Stanisław Łukomski

2011/2012 – Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • etap centralny
  • uczeń: Bartłomiej Świrta
  • opiekun: Sławomir Gwardyś

2011/2012 – Konkurs Wojewódzki - „Poznaj Swój Wybrany Zawód"

  • III miejsce
  • uczniowie: Daria Maciąg, Angelika Dobosz
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • wyróżnienie: Cezary Lutowicz
  • opiekun: Alicja Janiec

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.