Nauczyciele

Drukuj

 Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

  1. Adamus Kamilla - nauczyciel języka angielskiego
  2. Bigda- Olesińska Joanna - nauczyciel matematyki
  3. Chojnacka Iwona - nauczyciel języka angielskiego
  4. Ciepliński Jarosław - nauczyciel przedmiotów grupy spedycyjno-logistycznej 
  5. Cukierska Marzena - nauczyciel języka angielskiego
  6. Ćwieluch Janusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  7. Dwojak Dorota - pedagog szkolny
  8. Dwojak Elżbieta - nauczyciel religii
  9. Dwojak Krzysztof - nauczyciel przedmiotów grupy elektrycznej
  10. Figura Norbert - nauczyciel religii
  11. Filipczak Małgorzata - nauczyciel przedmiotów grupy informatycznej
  12. Franczyk Grażyna - nauczyciel wychowania fizycznego
  13. Gołosz Alicja - nauczyciel matematyki
  14. Gorzkowski Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego
  15. Grad Beata - nauczyciel fizyki
  16. Grześkowiak Alicja - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechanicznej
  17. Gwardyś Sławomir - nauczyciel historii, edukacji dla bezpieczeństwa
  18. Iwoła Benedykt - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy elektryczno-mechatronicznej
  19. Jagieła Monika - nauczyciel chemii
  20. Janiec Alicja - nauczyciel wspomagający, nauczyciel matematyki
  21. Jaworska-Wędzińska Monika - nauczyciel przedmiotów zawodowych branży budowlanej
  22. Kaczmarczyk Justyna - nauczyciel języka polskiego
  23. Kamizela Dariusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  24. Kamiński Ireneusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechanicznej
  25. Kmiotek Grażyna - nauczyciel języka polskiego, historii i społeczeństwa
  26. Koriat Marzena - nauczyciel matematyki
  27. Kopeć Agnieszka - nauczyciel matematyki
  28. Korona Damian - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechatroniczno-mechanicznej
  29. Kosmala Justyna - nauczyciel historii, nauczyciel bibliotekarz
  30. Kulczuga Joanna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  31. Kwapisz Agnieszka - nauczyciel religii
  32. Lech Grzegorz - nauczyciel języka polskiego
  33. Leszczyszyn Dariusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  34. Lisowska Jolanta - psychopedagog szkolny
  35. Lubieniecka Edyta - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy budowlanej
  36. Łukomski Stanisław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechatronicznej
  37. Małecka Grażyna - nauczyciel grupy ekonomicznej
  38. Mergalska Małgorzata - nauczyciel języka niemieckiego
  39. Mroczek Radosław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  40. Myszka Iwona - nauczyciel języka angielskiego
  41. Niedopytalska Maria - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  42. Niewiadomski Pioter - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  43. Nowak Sylwia - nauczyciel języka angielskiego
  44. Ołowiak Urszula - nauczuciel wspomagający
  45. Opozda Mirosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  46. Pastuszka Justyna - nauczyciel wspomagający
  47. Peryt- Łasisz Olga - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  48. Piórkowska Elżbieta - nauczyciel matematyki
  49. Półtorak Magdalena - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  50. Prostak Dorota - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  51. Pyzik Anna - nauczyciel języka angielskiego
  52. Rafalska Marzena - nauczyciel języka polskiego
  53. Rak Waldemar - nauczyciel wychowania fizycznego
  54. Rękawik Małgorzata - nauczyciel matematyki
  55. Rozwadowska Anna - nauczyciel historii
  56. Rużycka - Dygas Monika - nauczyciel języka angielskiego
  57. Różalska Aneta - nauczyciel języka niemieckiego
  58. Sendecka Emilia - nauczyciel języka angielskiego
  59. Sieniek-Pyrc Agnieszka - nauczyciel języka niemieckiego
  60. Sławińska-Kopyś - nauczyciel informatyki
  61. Sobuta Monika - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  62. Surdy Ewelina - nauczyciel języka niemieckiego
  63. Surowiecki Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  64. Szymczyk Małgorzata - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy ekonomicznej
  65. Ślęzak Łukasz - nauczyciel religii
  66. Troszczak Aneta - nauczyciel języka angielskiego
  67. Tuz-Zieja Magdalena - naucziciel- bibliotekarz
  68. Walerczyk Przemysław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej i języka angielskiego
  69. Wejner Małgorzata - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy i plastyki
  70. Winiarska Elżbieta - nauczyciel biologii
  71. Wrona Marcin - nauczyciel wychowania fizycznego
  72. Zacharska Marta - nauczyciel języka angielskiego
  73. Zapała Hanna - nauczyciel języka angielskiego
  74. Zawadzka Katarzyna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  75. Zawicka Agnieszka - nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
  76. Zawisza Damian - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy elektrycznej i odnawialnych źródeł energii
  77. Zielińska Joanna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  78. Zielińska- Miśkiewicz Donata - nauczyciel języka polskiego
  79. Zieliński Artur - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechatronicznej

 Aktualizacja: 07.12.2020