Nasza szkoła najlepsza w mieście i w czołówce województwa świętokrzyskiego

Drużynowe biegi przełajowe
W rozegranym w Rytwianach finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych wystartowało 12 najlepszych szkół z naszego regionu. Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie, którzy zajęli 4 - e miejsca zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawody wygrał Zespół Szkół Mechanicznych z Kielc. Naszą szkołę reprezentowali : Strzelecka Marta, Sikora Wiktoria,1-P6092734 Pożoga Natalia, Rokita Ola, Rokita Agata, Sikora Weronika, Fiołna Klaudia, Hubert Sikora, Krzysztof Koniarski, Łukasz Libuda, Daniel Wiecha, Krystian Pochylski, Grzegorz Trawiński, Dominik Janikowski. Opiekunowie : Dariusz Kamizela, Dorota Prostak
Brązowy medal naszej sztafety !
W dniu 19-06-2017 na stadionie w Strawczynie rozegrano finały wojewódzkie w biegach sztafetowych. W konkurencji sztafety szwedzkiej (400 m, 300 m , 200 m, 100 m) nasi uczniowie Hubert Sikora, Piotr Bućko, Mateusz Duda, Hubert Latała zajęli w silnej konkurencji 3-e miejsce. Opiekunem był Dariusz Kamizela.
Dominacja naszych lekkoatletów.
W rozegranych w dniu 2017-06-09 na stadionie miejskim lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu szkół średnich zdecydowane zwycięstwo odnieśli nasi uczniowie. W klasyfikacji drużynowej zgromadzili 76 pkt. i wyprzedzili II LO - 44 pkt., ZSZ nr 3 - 41 pkt., I LO 37 pkt. i III LO - 14 pkt.
1-P6092722Nasi zawodnicy wygrali cztery z sześciu rozegranych konkurencji. Wyniki naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach :
100 m - miejsce II Kamil Łodej
 Grzegorz Trawiński III miejsce
400 m -  Hubert Sikora I miejsce, Piotr Bućko III miejsce
1500 m - Krzysztof Koniarski IIImiejsce
skok w dal -  Hubert Sikora I miejsce1-P6092731
 Bartosz Długosz pchnięcie kulą  II miejsce, Ernest Spętkowski I miejsce. Eryk Tereszyński III miejsce

sztafeta szwedzka - 1. miejsce w składzie : Filip Niewczas, Mateusz Duda, Hubert Sikora, Daniel Wiecha,

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.