Open menu

Nauczyciele

 Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2022/2023

  1. Adamus Kamilla - nauczyciel języka angielskiego
  2. Bernacka-Gałka Agata - nauczyciel języka angielskiego
  3. Bigda- Olesińska Joanna - nauczyciel matematyki
  4. Ciepliński Jarosław - nauczyciel przedmiotów grupy spedycyjno-logistycznej 
  5. Cukierska Marzena - nauczyciel języka angielskiego
  6. Ćwieluch Janusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  7. Drabik Katarzyna - pedagog specjalny
  8. Dwojak Elżbieta - nauczyciel religii
  9. Dwojak Krzysztof - nauczyciel przedmiotów grupy elektrycznej
  10. Figura Norbert - nauczyciel religii
  11. Franczyk Grażyna - nauczyciel wychowania fizycznego
  12. Gajewska Monika - psycholog
  13. Gorzkowski Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego
  14. Graba Dominika - nauczyciel matematyki
  15. Grad Beata - nauczyciel fizyki
  16. Grześkowiak Alicja - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechanicznej
  17. Gwardyś Sławomir - nauczyciel historii, edukacji dla bezpieczeństwa
  18. Iwoła Benedykt - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy elektryczno-mechatronicznej
  19. Jagieła Monika - nauczyciel chemii
  20. Jaworska-Wędzińska Monika - nauczyciel przedmiotów zawodowych branży budowlanej
  21. Jurkowska Monika - nauczyciel chemii
  22. Kaczmarczyk Justyna - nauczyciel języka polskiego
  23. Kamizela Dariusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  24. Kamiński Ireneusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechanicznej
  25. Kmiotek Grażyna - nauczyciel języka polskiego, historii i społeczeństwa
  26. Koriat Marzena - nauczyciel matematyki
  27. Kopeć Agnieszka - nauczyciel matematyki
  28. Kosmala Justyna - nauczyciel historii, nauczyciel bibliotekarz
  29. Kowalik Bogdan - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy elektrycznej
  30. Kulczuga Joanna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  31. Kwapisz Agnieszka - nauczyciel religii
  32. Lech Grzegorz - nauczyciel języka polskiego
  33. Leszczyszyn Dariusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  34. Lubieniecka Edyta - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy budowlanej
  35. Łukomski Stanisław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechatronicznej
  36. Małecka Grażyna - nauczyciel grupy ekonomicznej
  37. Mergalska Małgorzata - nauczyciel języka niemieckiego
  38. Mroczek Radosław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  39. Myszka Iwona - nauczyciel języka angielskiego
  40. Niedopytalska Maria - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  41. Niewiadomski Pioter - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  42. Nowak Mariusz - nauczyciel przedmiotów grupy informatycznej
  43. Nowak Sylwia - nauczyciel języka angielskiego
  44. Ołowiak Urszula - nauczuciel wspomagający
  45. Opozda Mirosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  46. Pastuszka Justyna - pedagog szkolny
  47. Peryt- Łasisz Olga - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  48. Piórkowska Elżbieta - nauczyciel matematyki
  49. Ponikowski Grzegorz - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej
  50. Półtorak Magdalena - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  51. Prostak Dorota - nauczyciel wychowania fizycznego
  52. Pyzik Anna - nauczyciel języka angielskiego
  53. Rafalska Marzena - nauczyciel języka polskiego
  54. Rak Waldemar - nauczyciel wychowania fizycznego
  55. Rękawik Małgorzata - nauczyciel matematyki
  56. Rozwadowska Anna - nauczyciel historii
  57. Rużycka - Dygas Monika - nauczyciel języka angielskiego
  58. Różalska Aneta - nauczyciel języka niemieckiego
  59. Sendecka Emilia - nauczyciel języka angielskiego
  60. Sieniek-Pyrc Agnieszka - nauczyciel języka niemieckiego
  61. Sławińska-Kopyś - nauczyciel informatyki
  62. Sobuta Monika - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  63. Staszewski Emil - nauczyciel przedmiotów grupy mechatronicznej
  64. Surdy Ewelina - nauczyciel języka niemieckiego
  65. Surowiecki Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  66. Szymczyk Małgorzata - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy ekonomicznej
  67. Troszczak Aneta - nauczyciel języka angielskiego
  68. Tuz-Zieja Magdalena - naucziciel- bibliotekarz
  69. Walerczyk Przemysław - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy informatycznej i języka angielskiego
  70. Wejner Małgorzata - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy i plastyki
  71. Wejner Piotr - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  72. Winiarska Elżbieta - nauczyciel biologii
  73. Wolska Małgorzata - nauczyciel-bibliotekarz
  74. Wrona Marcin - nauczyciel wychowania fizycznego
  75. Zacharska Marta - nauczyciel języka angielskiego
  76. Zakrzewska Hanna - nauczyciel języka angielskiego
  77. Zawadzka Katarzyna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy reklamy
  78. Zawicka Agnieszka - nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
  79. Zawisza Damian - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy elektrycznej i odnawialnych źródeł energii
  80. Zielińska Joanna - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy logistyczno-spedycyjnej
  81. Zielińska- Miśkiewicz Donata - nauczyciel języka polskiego
  82. Zieliński Artur - nauczyciel przedmiotów zawodowych grupy mechatronicznej

 Aktualizacja: 07.12.2020

© 2019 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.