Open menu

Nasza szkoła najlepsza w mieście i w czołówce województwa świętokrzyskiego

Drużynowe biegi przełajowe
W rozegranym w Rytwianach finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych wystartowało 12 najlepszych szkół z naszego regionu. Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie, którzy zajęli 4 - e miejsca zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawody wygrał Zespół Szkół Mechanicznych z Kielc. Naszą szkołę reprezentowali : Strzelecka Marta, Sikora Wiktoria,1-P6092734 Pożoga Natalia, Rokita Ola, Rokita Agata, Sikora Weronika, Fiołna Klaudia, Hubert Sikora, Krzysztof Koniarski, Łukasz Libuda, Daniel Wiecha, Krystian Pochylski, Grzegorz Trawiński, Dominik Janikowski. Opiekunowie : Dariusz Kamizela, Dorota Prostak
Brązowy medal naszej sztafety !
W dniu 19-06-2017 na stadionie w Strawczynie rozegrano finały wojewódzkie w biegach sztafetowych. W konkurencji sztafety szwedzkiej (400 m, 300 m , 200 m, 100 m) nasi uczniowie Hubert Sikora, Piotr Bućko, Mateusz Duda, Hubert Latała zajęli w silnej konkurencji 3-e miejsce. Opiekunem był Dariusz Kamizela.
Dominacja naszych lekkoatletów.
W rozegranych w dniu 2017-06-09 na stadionie miejskim lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu szkół średnich zdecydowane zwycięstwo odnieśli nasi uczniowie. W klasyfikacji drużynowej zgromadzili 76 pkt. i wyprzedzili II LO - 44 pkt., ZSZ nr 3 - 41 pkt., I LO 37 pkt. i III LO - 14 pkt.
1-P6092722Nasi zawodnicy wygrali cztery z sześciu rozegranych konkurencji. Wyniki naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach :
100 m - miejsce II Kamil Łodej
 Grzegorz Trawiński III miejsce
400 m -  Hubert Sikora I miejsce, Piotr Bućko III miejsce
1500 m - Krzysztof Koniarski IIImiejsce
skok w dal -  Hubert Sikora I miejsce1-P6092731
 Bartosz Długosz pchnięcie kulą  II miejsce, Ernest Spętkowski I miejsce. Eryk Tereszyński III miejsce

sztafeta szwedzka - 1. miejsce w składzie : Filip Niewczas, Mateusz Duda, Hubert Sikora, Daniel Wiecha,

© 2023 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.
Free Joomla! templates by Engine Templates

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.