Open menu

Brązowy medal naszych biegaczy

W dniu 26 kwietnia 2022 roku w Rytwianach odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Reprezentujące naszą szkołę zespoły spisały się znakomicie. Drużyna chłopców zajęła w silnej konkurencji 3 miejsce i zdobyła brązowy medal. W zespole pobiegli: Dariusz Sikora, Daniel Latała, Jan Wiecha, Bartosz Świercz i Wiktor Miernik.
Indywidualnie najlepszym wśród naszych chłopców był Dariusz Sikora, który zajął czwarte miejsce.

Drużyna dziewcząt zajęła czwarte miejsce z punktacją taką samą, jak zespół z trzecia lokatą. Różnica punktowa z pierwszym miejscem wynosiła tylko dwa punkty. O miejscu medalowym zadecydowała lokata zawodniczek w punktacji indywidualnej. Tak niewiele zabrakło by dziewczęta stanęły na podium. Wśród naszych zawodniczek najlepiej zakwalifikowana była Weronika Wojnar, która zajęła 6 miejsce.  Drużynę dziewcząt reprezentowały również: Anna Szwajda, Klaudia Pieszczyńska, Klaudia Roesler i Daria Czubak. 

Opiekunami naszych biegaczy była Dorota Prostak i Dariusz Kamizela.
Gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów!

© 2023 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.
Free Joomla! templates by Engine Templates

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.