Gimnazjum Mechaniczne Zakładów Starachowickich 1945/46

Drukuj

ROK SZKOLNY 1945/46

  1. Adamczyk Czesław
  2. Aleksanderek Franciszek
  3. Ambroż Antoni
  4. Bajer Ryszard
  5. Banaczyk Mieczysław
  6. Bartosiński Lucjan
  7. Basa Tadeusz
  8. Baszczyk Kazimierz
  9. Bębas Józef
  10. Białkowski Czesław
  11. Białkowski Edward
  12. Bilski Czesław
  13. Błach Jerzy
  14. Błach Zenon
  15. Bobas Włodzimierz
  16. Borkowski Tadeusz
  17. Burzyński Zdzisław
  18. Cheda Stanisław
  19. Chmurzyński Marian
  20. Cupisz Stefan
  21. Ćwieluch Janusz
  22. Ćwieluch Marian
  23. Ćwikła Marian
  24. Ćwikła Władysław
  25. Dąbrowski Edward
  26. Dróżdż Janusz
  27. Dróżdż Waldemar
  28. Dróżdż Wiesław
  29. Dróżdż Witold
  30. Dudek Marian
  31. Dulęba Kazimierz
  32. Dworczyński Jerzy
  33. Dziadowie Marian
  34. Dzik Jan
  35. Erbel Paweł
  36. Fruner Witold
  37. Gałka Bolesław
  38. Garbacz Czesław
  39. Garbacz Władysław
  40. Garbata Tadeusz
  41. Gębarski Kazimierz
  42. Gierada Zdzisław
  43. Głowacki Wiktor
  44. Głuchowski Jan
  45. Gorecki Zdzisław
  46. Góra Adolf
  47. Góra Jan
  48. Grabarz Tadeusz
  49. Gromek Aleksander
  50. Grzebień Jerzy
  51. Hornung Jerzy
  52. Janda Ryszard
  53. Janicki  Zygmunt
  54. Janicki Marian
  55. Jegierski Marian
  56. Jeziorski Tomasz
  57. Jop Stanisław
  58. Kaczor Stefan
  59. Kamiński Janusz
  60. Kanclerz Edmund
  61. Kępa Stanisław
  62. Klapa Henryk
  63. Kocia Ryszard
  64. Koczubiej Mieczysław
  65. Kopciał Stanisław
  66. Kosior Eugeniusz
  67. Kowaczyk Włodzimierz
  68. Kowalczyk Zdzisław
  69. Kowalik Maciej
  70. Kowalski Mieczysław
  71. Kowalski Stanisław
  72. Kowalski Stefan
  73. Kowalski Zbigniew
  74. Kozieł Władysław
  75. Koziński Zygmunt
  76. Kruszyński Jerzy
  77. Kuczyński Ryszard
  78. Kukliński Zdzisław
  79. Kulawiński Eugeniusz
  80. Kutera Jan
  81. Kwiatkowski Jerzy
  82. Lachowski Zdzisław
  83. Lefek Jan
  84. Leśniewski Zygmunt
  85. Lis Alfons
  86. Lisowski Józef
  87. Luciński Eugeniusz
  88. Łubek Ryszard
  89. Łuszczyński Eugeniusz
  90. Maciakowski Ryszard
  91. Maciąg Jan
  92. Majewski Edmund
  93. Majewski Zdzisław
  94. Małek Józef
  95. Małek Józef
  96. Małek Stefan
  97. Mamon Janusz
  98. Margla Stanisław
  99. Mączka Zygmunt
  100. Michalczewski Benedykt
  101. Michalik Stanisław
  102. Miernikiewicz Adam
  103. Minda Franciszek
  104. Mirowski Stanisław
  105. Misiewicz Józef
  106. Misztal Tadeusz
  107. Mosiałek Marian
  108. Mroczkowski Stanisław
  109. Murawski Józef
  110. Nejthardt Jerzy
  111. Nędza Henryk
  112. Niebudek Mieczysław
  113. Nobis Józef
  114. Nowak Henryk
  115. Nowak Rajmund
  116. Nowakowski Henryk
  117. Obara Stanisław
  118. Obara Stanisław
  119. Orczyk Wiktor
  120. Orzechowski Jerzy
  121. Orzeł Stanisław
  122. Pacek Mieczysław
  123. Pacek Władysław
  124. Pająk Józef
  125. Paluch Bronisław
  126. Pawełczyk Józef
  127. Pawlik Stanisław
  128. Pazderski Witold
  129. Pęciński Ryszard
  130. Piotrkowski Franciszek
  131. Piórkowski Jan
  132. Płachciński Zdzisław
  133. Pocheć Aleksander
  134. Podbilski Lucjan
  135. Podstolski Mieczysław
  136. Pohl Tadeusz
  137. Polak Zbigniew
  138. Przenicki Zdzisław
  139. Przygoda Zdzisław
  140. Rechnio Stefan
  141. Rek Tadeusz
  142. Rymarczyk Feliks
  143. Sadkowski Jan
  144. Sadło Tadeusz
  145. Sakra Jan
  146. Sala Tadeusz
  147. Sałkiewicz Józef
  148. Serwicki Stefan
  149. Siedlak Stanisław
  150. Siedlak Teodor
  151. Sierawski Władysław
  152. Sikorki Leszek
  153. Słaby Tadeusz
  154. Sokół Jan
  155. Sokół Ryszard
  156. Stachurski Stanisław
  157. Staniek Stefan
  158. Staroń Witold
  159. Stawiarski Marian
  160. Suwara Janusz
  161. Sykut Tadeusz
  162. Szczepański Jan
  163. Szczodra Zygmunt
  164. Szkudlarek Kazimierz
  165. Szumielewicz Mieczysław
  166. Szumielewicz Ryszard
  167. Tamioła Bogdan
  168. Tarnik Zdzisław
  169. Tobiszewski Władysław
  170. Tokarski Kazimierz
  171. Urbański Zdzisław
  172. Walczak Adam
  173. Warzecha Edward
  174. Wasilczuk Zbigniew
  175. Wiaderny Zenon
  176. Wiącek Zenon
  177. Wierzbicki Stanisław
  178. Wiśniewski Mieczysław
  179. Wodnicki Marian
  180. Wojciechowski Czesław
  181. Wojtal Adam
  182. Wrona Tadeusz
  183. Wróbel Ryszard
  184. Zaborski Aleksy
  185. Zaczek Adam
  186. Zalasiński Stefan
  187. Zapała Czesław
  188. Ząbecki Longin
  189. Zbieroń Stanisław
  190. Zieliński Franciszek
  191. Zieliński Jan
  192. Ziemba Zdzisław
  193. Ziółek Kazimierz
  194. Zubrzycki Tadeusz
  195. Zygadło Eligiusz
  196. Zygadło Ryszard
  197. Zygulski Leon
  198. Życiński Zygmunt

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.