Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1969/70

Drukuj
  1. Adamczyk Adam
  2. Adamski Izydor
  3. Augustyniak Maria
  4. Bajor Marek
  5. Banasik Jan
  6. Banaszkiewicz Kazimiera
  7. Banaś Janina
  8. Baran Irena
  9. Baranowska Jadwiga
  10. Barszcz Stanisław
  11. Bąk Władysław
  12. Bełtowski Adam
  13. Bełtowski Jan
  14. Bębas Andrzej
  15. Bębas Jan
  16. Błajszczak Władysława
  17. Błaszczak Andrzej
  18. Borkowski Wiesław
  19. Brudnicka Zofia
  20. Bujnowski Jerzy
  21. Bzymek Jan
  22. Chodniewicz Adam
  23. Ciborek Jerzy
  24. Czajkowska Zofia
  25. Danielski Zbigniew
  26. Dębowski Tadeusz
  27. Dębski Ryszard
  28. Dorabiała Marek
  29. Drabikowski Marek
  30. Dudek Kazimierz
  31. Dudek Zdzisław
  32. Duś Mieczysław
  33. Dziółko Anna
  34. Dziurzyński Bogusław
  35. Erbel Bogdan
  36. Fedorowicz Ryszard
  37. Figura Zbigniew
  38. Fijas Piotr
  39. Gajdowska Alicja
  40. Garbala Jerzy
  41. Garbarczyk Gogdan
  42. Gąsior Henryk
  43. Gębura Grzegorz
  44. Gębura Ireneusz
  45. Głowacka Grażyna
  46. Gołębiowski Piotr
  47. Gorczyca Andrzej
  48. Górmiński Witold
  49. Grosicki Zenon
  50. Grudzień Elżbieta
  51. Grzebula Zbigniew
  52. Grzesik Irena
  53. Guzera Irena
  54. Gwardyś Grażyna
  55. Harabień Krystyna
  56. Heda Krystyna
  57. Hert Kazimierz
  58. Iwaniuk Danuta
  59. Jankowski Marian
  60. Janusz Seweryn
  61. Jarosz Szymon
  62. Jeżewski Krzysztof
  63. Jędrzejewski Krzysztof
  64. Juszczyk Jan
  65. Kaca Marcin
  66. Kaczmarczyk Ryszard
  67. Kaczmarska Elżbieta
  68. Kania Lucyna
  69. Karczewski Ryszard
  70. Karwacka Wiesława
  71. Karwacki Stefan
  72. Kateusz Teresa
  73. Kępiński Franciszek
  74. Kiełek Janina
  75. Kiepas Marianna
  76. Kita Janina
  77. Kita Zbigniew
  78. Klamczyński Bolesław
  79. Kobyłecka Teresa
  80. Kochanowski Andrzej
  81. Kocjan Zbigniew
  82. Kolimaga Krystyna
  83. Komorowska Urszula
  84. Kopara Stanisław
  85. Kopciał Tomasz
  86. Koptas Teresa
  87. Kosiarski Eugeniusz
  88. Kosmala Mirosława
  89. Kosowski Krzysztof
  90. Koszarski Mieczysław
  91. Kościelniak Leszek
  92. Kotwica Antoni
  93. Kowal Janina
  94. Kowalski Piotr
  95. Kowalski Ryszard
  96. Kozłowski Lech
  97. Kramek Andrzej
  98. Kramek Henryk
  99. Krępa Zbigniew
  100. Krupa Danuta
  101. Krzeszowski Leszek
  102. Kucma Zdzisław
  103. Kumek Ryszard
  104. Kutera Alicja
  105. Kwapisz Mieczysław
  106. Kwiecień Elżbieta
  107. Lach Bogdan
  108. Larkowski Jan
  109. Lech Halina
  110. Lech Stanisław
  111. Lepiarz Alfreda
  112. Lipa Weronika
  113. Lipiński Eugeniusz
  114. Lisowski Andrzej
  115. Luba Halina
  116. Lucińska Maria
  117. Luciński Wiesław
  118. Łygan Krystyna
  119. Maciąg Tadeusz
  120. Maj Józef
  121. Majka Wiesława
  122. Markiewicz Lucyna
  123. Mastalerz Dorota
  124. Masternak Janina
  125. Masternak Jerzy
  126. Mazur Andrzej
  127. Mazur Antoni
  128. Mazur Henryk
  129. Mazur Stanisława
  130. Mazurkiewicz Tadeusz
  131. Mąka Stanisław
  132. Mikos Elżbieta
  133. Mirowski Adam
  134. Molenda Grażyna
  135. Mordak Barbara
  136. Motylski Jan
  137. Nachtara Maria
  138. Nachyła Bogdan
  139. Niewczas Janusz
  140. Nobis Józef
  141. Nowak Józef
  142. Nowak Mirosław
  143. Nowak Piotr
  144. Orzechowski Kazimierz
  145. Pajdo Lucjan
  146. Paprot Irena
  147. Pawłoś Alicja
  148. Paździor Andrzej
  149. Piec Andrzej
  150. Piec Marek
  151. Piecyk Grażyna
  152. Pluta Wiesław
  153. Płaski Zdzisław
  154. Płaza Ryszard
  155. Pocheć Jan
  156. Połeć Władysław
  157. Popławski Tadeusz
  158. Potocki Andrzej
  159. Prostak Stanisław
  160. Przygoda Daniel
  161. Pytel Lucyna
  162. Rafalik Daniel;
  163. Rokita Andrzej
  164. Roman Daniel
  165. Rozmus Tadeusz
  166. Rożek Waclaw
  167. Różańska Elżbieta
  168. Rymarczyk Lech
  169. Sadłocha Marta
  170. Sadowska Alicja
  171. Sadowski Czesław
  172. Sieczka Zygmunt
  173. Siekiera Ryszard
  174. Siemieniuk stanisława
  175. Sieniek Bogusław
  176. Sieniek Krystyna
  177. Sieroń Zofia
  178. Sikorski Marian
  179. Sitek Jan
  180. Skowroński Jerzy
  181. Skrzypczyński Waldemar
  182. Sławek Teresa
  183. Sławińska Janina
  184. Słomińska Danuta
  185. Słyk Stefan
  186. Sobecki andrzej
  187. Sobkowicz Stanisław
  188. Sokołowski Piotr
  189. Sokołowski Zbigniew
  190. Spadło Edward
  191. Stachera Włodzimierz
  192. Stachuczy Zbigniew
  193. Stachuczy Zdzisław
  194. Stachura Gabriela
  195. Stanecka Teresa
  196. Stanik Adam
  197. Staszałek Mirosław
  198. Staszewska Anna
  199. Stawski Stanisław
  200. Stąporek Zdzisława
  201. Stoczko Edward
  202. Stopiński Krzysztof
  203. Szast Wiesława
  204. Szczepanik Marek
  205. Szcześniak Kazimierz
  206. Szukiel Janusz
  207. Szwajkowski Stanisław
  208. Szymańska Hanna
  209. Śliwa Bolesław
  210. Śliwa Stefan
  211. Śliwiak Jan
  212. Śmigas Andrzej
  213. Tałałaj Zdzisław
  214. Tatarek Jerzy
  215. Tofil Teresa
  216. Tokarska Kazimiera
  217. Tokarski Piotr
  218. Tomczak Jan
  219. Trawiński Andrzej
  220. Turek Tadeusz
  221. Uzarek Beata
  222. Walkiewicz Halina
  223. Włodarski Tadeusz
  224. Wojciechowska Zdzisława
  225. Wojciechowski Michał
  226. Wojtachnio Andrzej
  227. Wojtan Janina
  228. Wojteczek Andrzej
  229. Woźniak Marek
  230. Wójcik Danuta
  231. Wójcik Lech
  232. Wójcik Marian
  233. Wydra Maria
  234. Wzorek Henryk
  235. Wzorek Teresa
  236. Zając Stefan
  237. Zakrzewska Teodora
  238. Zanijat Grażyna
  239. Zapała Jan
  240. Ziewiecki Adam
  241. Zimnicki Jan
  242. Zimnicki Tadeusz
  243. Ziółkowski Leopold
  244. Żak Danuta

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.