Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1966/67

  1. Barański Stanisław
  2. Bąk Zbigniew
  3. Bęben Krystyna
  4. Białek Irena
  5. Bielecki Adam
  6. Bielecki Grzegorz
  7. Bogucka Bożena
  8. Bojanowski Henryk
  9. Bonatowski Zdzisław
  10. Borcuch Adam
  11. Bródka Lucjan
  12. Bryła Stanisław
  13. Buras Zenon
  14. Chmielewski Marek
  15. Chojnacka Elżbieta
  16. Cioroch Tadeusz
  17. Cukierski Zdzisław
  18. Czarnecki Karol
  19. Czerwonka Bogusław
  20. Dąbrowski Zbigniew
  21. Dekiel Konstanty
  22. Derlatka Marian
  23. Długosz Jadwiga
  24. Dobrucki Jerzy
  25. Dudek Ryszard
  26. Dygas Piotr
  27. Figura Wiesław
  28. Filipiak Zdzisław
  29. Frycz Krzysztof
  30. Fundowicz Mirosław
  31. Gała Zofia
  32. Garbacz Andrzej
  33. Garbala Stanisław
  34. Garbarczyk Zofia
  35. Gąsior Antoni
  36. Gąsior Jerzy
  37. Goliński Piotr
  38. Gorczyca Teresa
  39. Góra Marek
  40. Górski Kazimierz
  41. Grodecki Mieczysław
  42. Grudziecki Krzysztof
  43. Gruszewska Zofia
  44. Grys Andrzej
  45. Grzesik Stanisław
  46. Hamera Henryk
  47. Iwoła Jan
  48. Jagiełło Adam
  49. Jama Gustaw
  50. Janisz Zdzisław
  51. Jaros Jan
  52. Jarosz Bogusław
  53. Jaślan Henryk
  54. Jopek Adam
  55. Jóźwik Jan
  56. Jurkowski Henryk
  57. Karbowiak Jerzy
  58. Karbowniczek Elżbieta
  59. Karbowniczek Ryszard
  60. Karykowska Ewa
  61. Kawalec Marian
  62. Kępa Stefan
  63. Kępa Tadeusz
  64. Kłyszewski Józef
  65. Kocia Tadeusz
  66. Kołda Danuta
  67. Koniar Ewa
  68. Kopciał Andrzej
  69. Kopeć Józef
  70. Koriat Adam
  71. Kosior Andrzej
  72. Kostrzewa Włodzimierz
  73. Koszarski Henryk
  74. Kowalski Eugeniusz
  75. Kowalski Marian
  76. Kozieł Walerian
  77. Kozłowski Stanisław
  78. Kroczak Kazimiera
  79. Kromer Adam
  80. Kruciński Kazimierz
  81. Kruk Stefan
  82. Krupa Kazimierz
  83. Krzemiński Jerzy
  84. Krzeszowski Stanisław
  85. Kustra Witold
  86. Kwiecień Henryk
  87. Kwiecień Zdzisław
  88. Kwieciński Henryk
  89. Lasek Zbigniew
  90. Latała Ryszard
  91. Lipiec Jerzy
  92. Lipiec Zbigniew
  93. Lipiński Jan
  94. Lipiński Tomasz
  95. Lis Ryszard
  96. Luciak Jerzy
  97. Luciński Zygmunt
  98. Łęcki Tadeusz
  99. Łyjak Józef
  100. Maciak Tadeusz
  101. Maciąg Helena
  102. Maciąg Mirosław
  103. Maj Edward
  104. Majcher Danuta
  105. Majewski Andrzej
  106. Malec Jerzy
  107. Malec Stanisław
  108. Małecki Zygmunt
  109. Mamcarz Henryk
  110. Markowski Witold
  111. Masternak Stanisław
  112. Mazur Ryszard
  113. Mazur Witold
  114. Mazurkiewicz Józef
  115. Mechelewski Józef
  116. Mianowany Marian
  117. Miszczak Stanisław
  118. Młynarczyk Włodzimierz
  119. Moneta Tadeusz
  120. Mroczek Tadeusz
  121. Niechciał Stanisław
  122. Nowak Alina
  123. Nowak Henryk
  124. Nowak Józef
  125. Nowak Stefan
  126. Nowicki Karol
  127. Nowicki Szczepan
  128. Obarski Andrzej
  129. Obarzanek Ryszard
  130. Orłowski Krzysztof
  131. Pacek Stanisław
  132. Paczyński Wiesław
  133. Pankowski Piotr
  134. Paprot Izabela
  135. Parfian Tadeusz
  136. Pastuszka Ryszard
  137. Pastuszka Stefan
  138. Pater Henryk
  139. Pawełczyk Marek
  140. Peryt Tadeusz
  141. Piekarska Elżbieta
  142. Pietruszka Marianna
  143. Pietruszka Wiesław
  144. Piętak Wacław
  145. Pisarski Marian
  146. Pocheć Adam
  147. Pocheć Maria
  148. Pokrzywka Eugeniusz
  149. Pomorski Kazimierz
  150. Przygoda Józef
  151. Puchała Józef
  152. Raczyński Zenon
  153. Rogala Tadeusz
  154. Roguski Jerzy
  155. Rokita Andrzej
  156. Rybicki Feliks
  157. Rymarczyk Ryszard
  158. Rynio Stanisław
  159. Sabatowska Urszula
  160. Sadło Stanisław
  161. Sadowski Mieczysław
  162. Sarna Stanisław
  163. Sepioła Marian
  164. Sepioła Stanisław
  165. Siedlak Szymon
  166. Sikorski Tomasz
  167. Simonowicz Bogumiła
  168. Sitek Eugeniusz
  169. Siwiec Zdzisław
  170. Skawiński Krzysztof
  171. Skiba Ewa
  172. Skroński Marek
  173. Skrzydło Mieczysław
  174. Skwirowski Marek
  175. Słoka Krzysztof
  176. Smużyński Jan
  177. Sobczak Aniela
  178. Sokołowski Stanisław
  179. Sokół Izabela
  180. Sonta Henryk
  181. Spadło Bożena
  182. Staniszewski Włodzimierz
  183. Stąpaj Maria
  184. Stec Franciszek
  185. Stefański Zygmunt
  186. Stępień Adam
  187. Stępień Czesław
  188. Stępień Mieczysław
  189. Stopiński Zygmunt
  190. Sypuła Władysław
  191. Szajnóg Zbigniew
  192. Szczepański Krzysztof
  193. Szlęzak Józef
  194. Szlęzak Małgorzata
  195. Szokalska Wiesława
  196. Szwugier Stanisław
  197. Tomczyk Jan
  198. Uba Maria
  199. Walczyk Józef
  200. Walkewicz Mirosław
  201. Walkiewicz Stefan
  202. Więckowski Zenon
  203. Wiśniewski Tadeusz
  204. Wiśnios Witold
  205. Wojtas Kazimierz
  206. Wojtas Wojciech
  207. Wojteczek Czesław
  208. Wołczyk Andrzej
  209. Wosiek Stanisław
  210. Woźniakowski Bronisław
  211. Wójcik Andrzej
  212. Wójcik Edward
  213. Wójcik Irena
  214. Wójtowicz Małgorzata
  215. Wróbel Stefan
  216. Zając Zofia
  217. Zakrzewski Stanisław
  218. Zapała Stanisław
  219. Zaręba Józef
  220. Zawada Maciej
  221. Zawal Mieczysław
  222. Zieliński Andrzej
  223. Ziewiec Leszek
  224. Ziętek Mieczysław
  225. Zwoliński Jan
  226. Zybała Jan
  227. Żelazowski Witold

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.