Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1982/83

Drukuj
  1. Aniołek Roman
  2. Arczewska Dorota
  3. Banasik Dariusz
  4. Bąk Roman
  5. Będziński Remigiusz
  6. Bidziński Mirosław
  7. Bogucki Adam
  8. Bolek Sylwester
  9. Bugajski Krzysztof
  10. Chełstowski Włodzimierz
  11. Chmolewski Szczepan
  12. Chodniewicz  Andrzej
  13. Chrzanowski Leszek
  14. Cieślik Robert
  15. Cukierki Jacek
  16. Czaja Sylwester
  17. Dróżdż Maciej
  18. Duda Ryszard
  19. Fabiański Andrzej
  20. Franczyk Rafał
  21. Gąbka Ewa
  22. Gąsowska Jadwiga
  23. Gellert Jacek
  24. Głowacki Andrzej
  25. Głowacki Dariusz
  26. Gut Ewa
  27. Herman Robert
  28. Jabłoński Zbigniew
  29. Jagieła Dariusz
  30. Jaros Dariusz
  31. Jarosz Robert
  32. Jasztal Dariusz
  33. Kaczmarczyk Artur
  34. Kania Mirosław
  35. Karwacki Adam
  36. Karyś Maciej
  37. Kępiński Wojciech
  38. Kita Dariusz
  39. Kopciał Henryk
  40. Kopyś Waldemar
  41. Kos Wojciech
  42. Kozieł Andrzej
  43. Kozieł Dorota
  44. Kozieł Waldemar
  45. Krakowiak Marek
  46. Latała Andrzej
  47. Lech Czesław
  48. Lipa Wiesława
  49. Luciński Grzegorz
  50. Łakomiec Wiesław
  51. Łęcki Bogusław
  52. Łyżwiński Benedykt
  53. Majewski Krzysztof
  54. Malicki Zbigniew
  55. Markowski Janusz
  56. Miernik Marek
  57. Mieszała Anna
  58. Moniewski Dariusz
  59. Mucha Krzysztof
  60. Myszka Andrzej
  61. Nowak Edward
  62. Nowak Justyna
  63. Nowak Marian
  64. Nowak Mirosław
  65. Obara Robert
  66. Oczkowski Grzegorz
  67. Olech Zbigniew
  68. Orczyk Dariusz
  69. Pomorski Dariusz
  70. Pomorski Zbigniew
  71. Prokop Zdzisław
  72. Rokita Józef
  73. Sałata Piotr
  74. Samiec Teresa
  75. Sepioło Anna
  76. Sieniek Jarosław
  77. Skrucha Sławomir
  78. Sławek Marek
  79. Słowiński Stanisław
  80. Smalec Bożena
  81. Sobczyk Leszek
  82. Sobczyk Tomasz
  83. Soczewiński Mirosław
  84. Staszałek Jarosław
  85. Staszewski Ireneusz
  86. Stefański Remigiusz
  87. Stępień Czesław
  88. Strzelec Zbigniew
  89. Styk Alicja
  90. Styk Mirosława
  91. Szara Grażyna
  92. Szczych Andrzej
  93. Tomaszewska Dorota
  94. Wojciechowski Sławomir
  95. Wojtan Andrzej
  96. Wojtasik Jacek
  97. Wójcicki Artur
  98. Wójcicki Mieczysław
  99. Wróbel Krzysztof
  100. Wziątek Krzysztof
  101. Zaborska Marzena
  102. Zapała Hieronim
  103. Zieja Jarosław
  104. Żurowski Dariusz
  105. Żurowski Waldemar
  106. Żurowski Zbigniew

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.