Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1995/96

  1. Ankurowska Monika
  2. Banasik Anna
  3. Barszcz Agnieszka
  4. Bąk Albina
  5. Bednarczyk Paweł
  6. Białogoński Rajmund
  7. Bidziński Marcin
  8. Bielejec Rafal
  9. Bonio Edyta
  10. Borkowska Grażyna
  11. Borkowski Mirosław
  12. Bujak Rafał
  13. Chojnacka Małgorzata
  14. Chylak Tomasz
  15. Czaja Piotr
  16. Dąbrowska Małgorzata
  17. Dolega Mariusz
  18. Dudek Monika
  19. Fudali Agnieszka
  20. Gębura Grzegorz
  21. Gębura Sylwia
  22. Gieras Sylwia
  23. Góźdź Barbara
  24. Gralec Dariusz
  25. Gwardyś Marcin
  26. Hamera Danuta
  27. Iwoła Piotr
  28. Iwon Agnieszka
  29. Jagieła Arkadiusz
  30. Jary Agnieszka
  31. Jasztal Dariusz
  32. Jóźwik Mariusz
  33. Kania Kamil
  34. Kapała Maria
  35. Kapciak Artur
  36. Kostrzewa Renata
  37. Kozłowska Małgorzata
  38. Kozłowski Dariusz
  39. Krakowiak Michał
  40. Krupińska Aleksandra
  41. Krzewicka Karolina
  42. Kulesza Sylwester
  43. Kumek Ernest
  44. Kurek Anna
  45. Kurek Marcin
  46. Kwiecień Maciej
  47. Leszczyński Kamil
  48.  Lipiec Aneta
  49. Lis Anna
  50. Lis Jan
  51. Ławska Aneta
  52. Maciąg Elżbieta
  53. Magielnicka Aldona
  54. Makowski Wojciech
  55. Małecki Słąwomir
  56. Marcula Anna
  57. Mergalska Monika
  58. Midle Mariusz
  59. Mikos Rafał
  60. Miller Sylwester
  61. Mundzik Magdalena
  62. Niedziela Marcin
  63. Niewczas Justyna
  64. Niewczas Marcin
  65. Odziomek Krzysztof
  66. Ofman Michał
  67. Orczyk Radoslaw
  68. Orczyk Wioletta
  69. Pastuszka Ewelina
  70. Pisarek Stanisław
  71. Plewa Benedykt
  72. Plewa Izabela
  73. Pocheć Bożena
  74. Pocheć Krzysztof
  75. Pocheć Rafał
  76. Pocheć Sławomir
  77. Potrzeszcz Grzegorz
  78. Pożoga Monika
  79. Półtorak Michał
  80. Pryciak Marzena
  81. Pułgrabska Ewa
  82. Ranos Grzegorz
  83. Rojek Paweł
  84. Rokita Jacek
  85. Rokita Renata
  86. Roman Katarzyna
  87. Romańczuk Piotr
  88. Rycombel Janusz
  89. Sajnóg Renata
  90. Sepioł Nina
  91. Sepioło Barbara
  92. Seweryn Mariola
  93. Sieroń Marzena
  94. Skiba Marcin
  95. Skrzydło Magdalena
  96. Słotnicki Zbigniew
  97. Sobecki Rafał
  98. Sobiecka Alicja
  99. Sobiesiek Agnieszka
  100. Sobkiewicz Monika
  101. Stępień Agnieszka
  102. Stodulski Łukasz
  103. Stoppel Katja
  104. Sułek Dariusz
  105. Szczałuba Sebastian
  106. Szczepanik Edyta
  107. Szmalec Janusz
  108. Szumielewicz Marta
  109. Szwugier Anna
  110. Wierzbicka Emilia
  111. Witkowska Magdalena
  112. Wosiek Monika
  113. Wosiek Wioletta
  114. Woźniak Sebastian
  115. Wójcik Mariusz
  116. Zawłocki Radosław
  117. Zdunek Katarzyna
  118. Zieliński Krzysztof

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.