Absolwenci Technikum Mechanicznego 1973/74

Drukuj

 

  1. Adamus Zbigniew
  2. Banasik Andrzej
  3. Bąk Jerzy
  4. Bilski Krzysztof
  5. Bilski Tadeusz
  6. Bodera Bogdan
  7. Bonio Bogdan
  8. Borowiec Lech
  9. Borowiec Marek
  10. Brocki Czesław
  11. Buczek Jadwiga
  12. Buras Janusz
  13. Capała Krzysztof
  14. Chałaciński Zdzisław
  15. Chmurzyński Stefan
  16. Cierpisz Marek
  17. Cieślik Krzysztof
  18. Ćwik Janusz
  19. Dąbrowski Lech
  20. Dąbrowski Ryszard
  21. Dębniak Leszek
  22. Dymarski Jan
  23. Dyrda Jolanta
  24. Filipczak Marek
  25. Fogiel Jerzy
  26. Gębura Tomasz
  27. Główka Adam
  28. Gołębiowski Stanisław
  29. Grosicki Marian
  30. Jackowski Marian
  31. Jagieło Marek
  32. Janiec Zbigniew
  33. Jary Grażyna
  34. Jary Stanisław
  35. Jędryka Marek
  36. Judasz Zbigniew
  37. Kiełek Teresa
  38. Kłudka Wiesław
  39. Kolbus Leszek
  40. Kostrzewa Marek
  41. Kowalczyk Leszek
  42. Kowalska Mirosława
  43. Kowalski Dariusz
  44. Kowalski Leszek
  45. Kozieł Stanisław
  46. Krawczyk Teresa
  47. Kucharski Kazimierz
  48. Kulisa Szymon
  49. Kumanowski Andrzej
  50. Kwiatkowski Sylwester
  51. Ladyca Marek
  52. Lamberski Jerzy
  53. Liwacki Wiesław
  54. Lorek Janina
  55. Lubieniecki Włodzimierz
  56. Łucka Elżbieta
  57. Magierek Alina
  58. Majchrzyk Waldemar
  59. Maruszczek Danuta
  60. Masternak Czesław
  61. Mazur Lucyna
  62. Michalski Wiesław
  63. Miernik Stanisław
  64. Minda Wojciech
  65. Morawski Andrzej
  66. Moskwa Stanisław
  67. Mucha Marek
  68. Mucha Zbigniew
  69. Myszka Zdzisław
  70. Natkańska Ewa
  71. Nawara Zdzisława
  72. Niewczas Halina
  73. Niewiadomska Teresa
  74. Nilski Tadeusz
  75. Olszewska Maryla
  76. Pacek Ireneusz
  77. Pałka Janusz
  78. Papaj Eugeniusz
  79. Parys Krzysztof
  80. Pastuszka Eugeniusz
  81. Pastuszko Czesław
  82. Pawłowski Andrzej
  83. Pocheć Teresa
  84. Podgórska Teresa
  85. Prościński Jewrzy
  86. Przygoda Andrzej
  87. Pytel Tadeusz
  88. Pytlak Grażyna
  89. Pyzik Marek
  90. Rokoszny Anna
  91. Rokoszny Paweł
  92. Różalski Adam
  93. Rychlik Krzysztof
  94. Sala Leszek
  95. Sarzyński Krzysztof
  96. Skibiński Krzysztof
  97. Sołowski Zbigniew
  98. Spaj Eugeniusz
  99. Stachera Jacek
  100. Stachucy Jan
  101. Staniszewski Krzysztof
  102. Stąporek Wiesław
  103. Stencel Ryszard
  104. Stępnik Waldemar
  105. Strojnowski Ryszard
  106. Strojnowski Zbigniew
  107. Suwała Grażyna
  108. Szaran Jan
  109. Szczykutowicz Stefan
  110. Szustak Janusz
  111. Szwagrzyk Krzysztof
  112. Śliwa Jan
  113. Śliwa Marian
  114. Tokarski Marek
  115. Werenkowicz Włodzimierz
  116. Weronowski Dariusz
  117. Wesołowski Marek
  118. Wiatrek Roman
  119. Wiatrowski Zbigniew
  120. Wilk Janina
  121. Wojcik Zbigniew
  122. Wojtachnio Lech
  123. Wójcik Bogusława
  124. Wróbel Eugeniusz
  125. Zając Władysław
  126. Zaręba Zbigniew
  127. Zięba Henryk
  128. Ziewiec Witold
  129. Zmyj Teresa
  130. Zuwała Grażyna
  131. Żyła Jolanta

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.