Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1967/68

  1. Adamczewski Andrzej
  2. Adamczyk Krystyna
  3. Andrzejewska Lidia
  4. Andrzejewska Teodora
  5. Anduła Wiesław
  6. Banasik Zenon
  7. Banasiowski Jan
  8. Baran Marek
  9. Baran Wiesław
  10. Barański Mieczysław
  11. Bednarek Krzysztof
  12. Berus Adam
  13. Bidziński Marian
  14. Bidziński Waldemar
  15. Biegaj Jan
  16. Bilski Waldemar
  17. Błędziński Stanisław
  18. Bodulski Marek
  19. Borcuch Adam
  20. Borkowska Teresa
  21. Borowiec Andrzej
  22. Boruciński Marian
  23. Bracik Wiesława
  24. Bryk Teresa
  25. Bzymek Antoni
  26. Celary Janusz
  27. Cetlicer Zofia
  28. Chablasek Barbara
  29. Chlewicki Adam
  30. Chlewiński Bogusław
  31. Chmielewski Andrzej
  32. Chmura Antoni
  33. Chojnacki Józef
  34. Chojnacki Kazimierz
  35. Cieśla Tadeusz
  36. Cydzik Wiesława
  37. Czerwiński Krzysztof
  38. Czub Teresa
  39. Dąbek Marian
  40. Długosz Ireneusz
  41. Domagała Maria
  42. Domagała Zbigniew
  43. Drabikowski Ryszard
  44. Druzic Marek
  45. Duda Teresa
  46. Dudek Artur
  47. Dudek Henryk
  48. Dudek Jerzy
  49. Dudkowski Wiesław
  50. Dudzic Stanisław
  51. Farafoszyn Janusz
  52. Figura Tadeusz
  53. Figura Wiesław
  54. Filip Halina
  55. Fiutowski Jan
  56. Flakiewicz Antoni
  57. Galant Tomasz
  58. Gałek Julian
  59. Gałka Tadeusz
  60. Gawron Ryszard
  61. Giemza Zbigniew
  62. Gieras Jan
  63. Głowacka Halina
  64. Głuszek Wiesław
  65. Głuszek Władysław
  66. Gołdon Henryk
  67. Gonciarz Bogdan
  68. Gozdek Ryszard
  69. Grochowiak Marian
  70. Grzesik Henryk
  71. Grzeszczyk Janusz
  72. Guzera Helena
  73. Jagiełło Jacek
  74. Jagiełło Jerzy
  75. Jamski Jan
  76. Janur Ryszard
  77. Jaśkiewicz Jerzy
  78. Jaśkiewicz Sławomir
  79. Jędruszczak Roman
  80. Kaca Henryk
  81. Kaczmarski Adam
  82. Kaczor Witold
  83. Kajzer Leszek
  84. Kamiński Andrzej
  85. Karbowiak Barbara
  86. Karpowicz Marian
  87. Kępa Mieczysław
  88. Kisińska Urszula
  89. Klepacz Barbara
  90. Kobus Eugeniusz
  91. Kobyłecka Sylwia
  92. Kochanowska Urszula
  93. Kołomańska Elżbieta
  94. Komorniczak Ryszard
  95. Koniarska Maria
  96. Kopyś Stanisław
  97. Korpowicz Marian
  98. Kosiarski Andrzej
  99. Kosno Adam
  100. Kostrzewa Andrzej
  101. Kostrzewa Lucyna
  102. Koszarski Marian
  103. Kot Ryszard
  104. Kowalczyk Janusz
  105. Kowalczyk Kazimierz
  106. Kowalczyk Teodor
  107. Kowalska Stanisława
  108. Kozdemba Zbigniew
  109. Kozdęba Stanisław
  110. Kozieł Andrzej
  111. Kozieł Bogdan
  112. Król Piotr
  113. Kruk Bolesław
  114. Kruk Jan
  115. Krukierek Andrzej
  116. Krysiak Józef
  117. Krzemiński Jan
  118. Kuś Antoni
  119. Kutera Andrzej
  120. Kwiatkowska Barbara
  121. Latała Marian
  122. Lech Henryk
  123. Lefek Franciszek
  124. Lidak Tadeusz
  125. Lipiec Wiesław
  126. Lucińska Teodora
  127. Łabęcka Teresa
  128. Łęcki Zenon
  129. Łojek Adam
  130. Łucki Stanisław
  131. Łuczkiewicz Alojzy
  132. Łuczyńska Elżbieta
  133. Łukasiewicz Henryk
  134. Łyda Henryk
  135. Maciąg Andrzej
  136. Madejski Jacek
  137. Majewska Kazimiera
  138. Majewski Piotr
  139. Makoski Tadeusz
  140. Marcinkowski Marek
  141. Markiewicz Lucyna
  142. Maślanek Grzegorz
  143. Mazur Jan
  144. Mazur Marek
  145. Mazur Zygmunt
  146. Mężyk Ryszard
  147. Miernik Jerzy
  148. Miernik Tadeusz
  149. Miernikiewicz Wiesław
  150. Mikołajczyk Janusz
  151. Miller Edward
  152. Miller Janina
  153. Mirkiewicz Jan
  154. Misiurska Ewa
  155. Młudziński Mieczysław
  156. Molak Ryszard
  157. Mordon Janina
  158. Mordon Zofia
  159. Mościcki Marian
  160. Mróz Jan
  161. Nawara Jan
  162. Niewczas Jan
  163. Niewczas Stanisław
  164. Niewczas Tadeusz
  165. Niewiadomska Elżbieta
  166. Nosowicz Stefan
  167. Nowak Andrzej
  168. Nowak Józef
  169. Nowak Leszek
  170. Nowak Waldemar
  171. Olender Adam
  172. Oleszko Maria
  173. Operacz Mieczysław
  174. Orzeł Zdzisław
  175. Oświecińska Anna
  176. Pacek Józef
  177. Pacek Kazimierz
  178. Pacek Władysław
  179. Pachnik Gustaw
  180. Pająk Józef
  181. Pancewicz Gabriel
  182. Paruzel Andrzej
  183. Pastuszka Stanisław
  184. Pater Teresa
  185. Piątek Krystyna
  186. Pietraszewski Wiesław
  187. Pinkosz Wojciech
  188. Piotrowski Krzysztof
  189. Piwnik Marek
  190. Piwnik Wojciech
  191. Pocheć Eugeniusz
  192. Pocheć Jan
  193. Pocheć Jan
  194. Pocheć Lucyna
  195. Pocheć Wiesław
  196. Podgórski Stanisław
  197. Połeć Jacek
  198. Połeć Jan
  199. Pożoga Eugeniusz
  200. Pożoga Władysław
  201. Prus Maria
  202. Przygoda Jerzy
  203. Pulkowski Wiesław
  204. Raban Zofia
  205. Raczyńska Halina
  206. Raczyński Piotr
  207. Radecki Paweł
  208. Reczko Jerzy
  209. Rejkiewicz Maria
  210. Rolecki Zbigniew
  211. Roman Krzysztof
  212. Roman Stanisław
  213. Romański Tadeusz
  214. Rozpędowski Kazimierz
  215. Rozwadowski Stanisław
  216. Różalski Stanisław
  217. Rusin Czesław
  218. Rzeszowski Stanisław
  219. Sadło Anna
  220. Sala Jan
  221. Sałek Ryszard
  222. Samburska Alicja
  223. Sekuła Zbigniew
  224. Sitkowski Janusz
  225. Skiba Marian
  226. Słoka Bożena
  227. Słyk Irena
  228. Smela Henryk
  229. Sobecki Józef
  230. Sobkiewicz Lech
  231. Stachuczy Andrzej
  232. Stanisławek Marian
  233. Stępień Bogumiła
  234. Stępień Jan
  235. Stępień Kazimierz
  236. Stępiński Edward
  237. Stolarek Tadeusz
  238. Styk Jan
  239. Szablicki Henryk
  240. Szczałuba Grzegorz
  241. Szczygieł Józef
  242. Szymański Adam
  243. Szymański Jerzy
  244. Śliz Emilia
  245. Śpiewak Mirosław
  246. Świostek Kazimierz
  247. Świtek Kazimiera
  248. Tatarak Stanisław
  249. Tokarska Danuta
  250. Tokarski Janusz
  251. Trylińska Halina
  252. Turek Jan
  253. Turek Ryszard
  254. Uliński Józef
  255. Wiater Danuta
  256. Wiącek Edward
  257. Wiącek Jan
  258. Wiącek Wojciech
  259. Wiechecki Andrzej
  260. Więcław Henryk
  261. Wiński Janusz
  262. Wiński Maciej
  263. Wiśniewski Eugeniusz
  264. Wiśniewski Ryszard
  265. Wolański Mieczysław
  266. Wolska Anna
  267. Wójcik Andrzej
  268. Wójcik Jan
  269. Wójtowicz Andrzej
  270. Wójtowicz Eugeniusz
  271. Wrońska Halina
  272. Wyglądacz Mieczysław
  273. Wysiadecki Andrzej
  274. Zaborski Stefan
  275. Zaczkiewicz Andrzej
  276. Zapała Marian
  277. Zarychta Stefan
  278. Zembrzycki Kazimierz
  279. Zieliński Mieczysław
  280. Ziewiecki Stanisław
  281. Zięba Leszek
  282. Zugaj Zbigniew
  283. Żurowski Witold

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.