Osiągnięcia

puchary2010/2011 - Olimpiada Innowacji Technicznych 

      I miejsce w etapie wojewódzkim

 •     uczeń Damian Kusiak  
      opiekun Stanisław Łukomski

2010/2011 - XXXVII Olimiapda Wiedzy o Wynalazczości

      I miejsce w finale wojewódzkim, finalista etapu centralnego  
 •     uczeń Kamil Orczyk

     II miejsce w finale wojewódzkim, finalista etapu centralnego 
•     uczeń Piotr Ponikowski

     I miejsce drużynowo w finale wojewódzkim

     opiekun Edyta Lubieniecka

2009/2010 - Wojewódzki Konkurs "Młoda krew ratuje życie" 

      III miejsce 
 •     drużyna Szkolnego Klubu HDK  
      opiekun Lubomira Kubicza

2009/2010 - Ogólnopolski Konkurs "Junior Internet" 

      finaliści
 •     uczniowie Nina Bogucka, Sebastian Derlatka, Mateusz Rozwadowski  
      opiekun Grzegorz Lech

2009/2010 - IX edycja Konkursu "Sprawdź swoją wiedzę o pieniądzach" 

      laureat
 •     uczeń Łukasz Ciejowski  
      opiekun Sławomir Gwardyś

2009/2010 - Ogólnoeuropejski Konkurs Futurenergia - "Energia jest naszą przyszłością" 

      I miejsce
 •     uczeń Rafał Mularski  
      opiekun Beata Sławińska-Kopyś

2009/2010 - X Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939"  

      finalista
 •     uczeń Daniel Baradziej  
      opiekun Sławomir Gwardyś

2009/2010 - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Komputerowy Biathlon" 

      III miejsce
 •     uczniowie Adrian Krzciuk, Mateusz Lefek, Emil Michalczewski, Krzysztof Surdy  
      opiekun Beata Sławińska-Kopyś

2009/2010 - XIV Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczennica Anna Makowska  
      opiekun Edyta Lubieniecka

2009/2010 - XXXVI Olimiapda Wiedzy o Wynalazczości

      laureat etapu wojewódzkiego, finalista etapu centralnego  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     II miejsce w województwie, finalista etapu centralnego 
 •     uczeń Damian Malinowski

 •     I miejsce drużynowo w finale wojewódzkim

 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - XIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczeń Miłosz Staniszewski  
      opiekun Aleksander Borkowski

2008/2009 - XIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      wyróżnienia
 •     uczniowie: Anna Makowska, Damian Duda, Łukasz Duda  
      opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - Olimpiada Wiedzy i Umiejetności Budowlanych

      III miejsce  
 •     uczeń Wojciech Żebrowski

 •     VI miejsce druzynowo
 •     uczeń Karol Zawłocki

 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2008/2009 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki ZSZ Nr 2 Starachowice

      I miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     IV miejsce 
 •     uczeń Kamil Słyk

 •     I miejsce druzynowo: Kamil Orczyk, Kamil Słyk, Tomasz Gałka, Damian Malinowski
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy i Umiejetności Budowlanych - etap wojewódzki Wieluń

 •     V miejsce  
 •     uczeń Wojciech Żebrowski
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap centralny Ostrów Wielkopolski

      21 miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

     12 miejsce druzynowo
•     opiekun Edyta Lubieniecka

2007/2008 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki Ostrowiec Św.

      I miejsce  
 •     uczeń Kamil Orczyk

 •     III miejsce druzynowo
 •     opiekun Edyta Lubieniecka

2006/2007 - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości - etap wojewódzki Kielce

      III miejsce druzynowo 
 •     uczeniowie: K.Słyk, T.Gałka, W.Żebrowski
      opiekun Edyta Lubieniecka

2006/2007 - XI Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      II miejsce
 •     uczennica Patrycja Niewczas  

      III miejsce
 •     uczniowie: Jakub Kielisz i Piotr Cioroch  
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2005/2006 - Olimpiada Wiedzy I Umiejetności Budowlanych - etap wojewódzki Wieluń

      XVII miejsce
 •     uczeń J.Pocheć
      opiekun Edyta Lubieniecka

 2005/2006 - X Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      III miejsce
 •     uczniowie: Patrycja Niewczas i Paweł Cieślik
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2004/2005 - Turniej Młodych Mistrzów Techniki - finał wojewódzki Kielce 2005

      wyróżnienie 
 •     uczniowie: Sebastian Gaczoł i Patrycja Niewczas
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2004/2005 - IX Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

      I miejsce
 •     uczniowie: Sebastian Gaczoł i Patrycja Niewczas
      opiekunowie: Edyta Lubieniecka, Małgorzata Filipczak

2003/2004 - VIII Sesja popularnonaukowa  Człowiek - Motoryzacja- Ekologia w Kielcach 

       wyróżnienia dla uczniów: K.Sieczka, K.Pacek, M.Głowacki, K.Derlatka, Ł.Maciąg
       opiekun Edyta Lubieniecka

2004 - XXVIII Olimpiada Artystyczna 

       eliminacje okregowe
 •      uczeń Jarosław Szaran
       opiekun Alicja Bachurska

2003 - XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

       laureat szczebla centralnego
 •      uczen Magdalena Wypych
       opiekun Grażyna Małecka

2003 - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej 

       finalistka etapu wojewódzkiego
 •      uczennica Magdalena Wypych
       opiekun Slawomir Gwardys

2002 - „II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o wspólczesnym Izraelu"  

       laureat szczebla centralnego
 •      uczen Gracjan Krajewski
       opiekun Sławomir Gwardyś

2002 - „Losy Polaków na Wschodzie po 17 wrzesnia 1939 roku”  

       laureat szczebla centralnego
 •      uczeń Piotr Szaran
       opiekun Sławomir Gwardyś

2000/2001 - XIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej  

       I miejsce w eliminacjach centralnych
 •      uczeń Dariusz Mikos
       opiekun Grażyna Małecka

2000/2001 - „Losy Polaków na Wschodzie po 17 wrzesnia 1939 roku”  

       finalista pierwszej olimpiady tematycznej na szczeblu centralnym
 •      uczeń Gracjan Krajewski
       opiekun Sławomir Gwardyś

2000/2001 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki  

 • III miejsce
 • Uczen: Mariusz Ciesla
 • Opiekun: Krzysztof Dwojak 

2001 - Centralny final XL Zawodów  Strzeleckich o „Srebrne Muszkiety 2001” 

 • V miejsce w punktacji drużynowej chłopców
 • opiekun : Ryszard Ludwinski Piotr Tota 
 

1999 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• II miejsce
• uczniowie :Michal Gawlik, Przemyslaw Sokolowski, Tomasz Wojtas
• opiekun: Piotr Bielejec
 

1998/1999 - Turniej Wiedzy Elektrycznej - final wojewódzki

• I miejsce final wojewódzki
• I miejsce w makroregionie
• Uczeń : Piotr Juszczyk
 
 

1998 - Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety” 

• II miejsce - w kategorii chłopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski, Piotr Tota

1998 - Wojewódzkie Zawody „Sprawni jak Zolnierze”

• III - miejsce w konkurencji wielobój sportowo-obronny chłopców
• Opiekun Ryszard Ludwinski, Piotr Tota 

1998 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki

• I miejsce 
• uczniowie : Michal Bernacki, Dominik Galas, Karol Kaczor 
• opiekun: Piotr Bielejec 

1998 - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

• III miejsce 
• uczeń : Alfred Kaliwoda
• opiekun : Robert Serwicki

1997/1998 - XXIII Zawody Matematyczne 

• uczeń Piotr Szablicki, laureat zawodów matematycznych
• opiekun Jadwiga Stachowicz

1997/1998 - Olimpiada Wiedzy Elektrotechnicznej final wojewódzki

• I miejsce w województwie
• I miejsce w eliminacjach miedzywojewódzkich
• uczeń Piotr Juszczyk
• Krzysztof Dwojak, Zbigniew Pochec 

1996/1997 - Olimpiada Elektryczno-Elektroniczna - final wojewódzki

• V miejsce w eliminacjach wojewódzkich
• VI miejsce w eliminacjach miedzywojewódzkich 
• uczen Piotr Juszczyk 
• opiekunowie : Krzysztof Dwojak, Zbigniew Pochec

1997 - XXXVI Centralne Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• XII miejsce - w konkurencji chlopców
• I miejsce uczen Slawomir Turek 
• II miejsce uczen Lukasz Nowak
• Opiekun Ryszard Ludwinski, Piotr Tota 

1997 -  Turniej  Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym - zawody III stopnia szczebel centralny 

• 1997 - uczen : Rafal Zapala 
• Opiekun Slawomir Gwardys

1996 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• IV miejsce
• uczniowie : Tomasz Cieslinski , Lukasz Sitarski 
• Opiekun Aleksander Borkowski

1996 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 
• I miejsce uczen : Krzysztof Wójcik
• opiekun - Halina Sledziona

1996 - XXXV Centralne Zawody Srzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• III miejsce w punktacji druzynowej chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski , Piotr Tota

1995/1996 - Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego – final centralny

• Laureat finalu centralnego 
• Uczen: Marcin Przygoda
• opiekun Ewa Miernik

1995/1996 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Roman Kania
• Opiekun Aleksander Borkowski

1995 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 
• I miejsce uczen : Rafal Król 
• opiekun - Halina Sledziona 

1995 XXXIV Centralne Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”
• III miejsce w kategorii chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski , Piotr Tota

1995 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki

• uczniowie : Pawel Piatek, Krzysztof Wójcik, Mariusz Golabiowsk

1994/1995 - Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego – final centralny

• II miejsce 
• Uczen: Marcin Przygoda
• opiekun Ewa Miernik

1994/1995 - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym 

• finalista olimpiady 
• uczen : Norbert Maksalon
• opiekun: Józef Wajs

1994/1995 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki - final wojewódzki 

• I miejsce 
• Uczennica: Aneta Ostrowska
• opiekun : Andrzej Uzar

1994/1995 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Michal Jasztal
• Opiekun Aleksander Borkowski

1993/1994 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• III miejsce -final wojewódzki
• Uczen - Piotr Sokolowski
• Opiekun Aleksander Borkowski

1994 - Turniej Wiedzy o Wynalazczosci - final wojewódzki 

• uczniowie : Michal Jasztal, Mariusz Gontarczyk, Pawel Piatek 

1994 Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o „Srebrne Muszkiety”

• II miejsce - w kategorii chlopców
• opiekun : Ryszard Ludwinski Piotr Tota

1992/1993 - Turniej Mlodych Mistrzów Techniki 

• laureat finalu wojewódzkiego 
• uczen : Maciej Bykowski 
• opiekun : Andrzej Uzar 

1988 - Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

• Uczen: Piotr Nowak 
• opiekun : Ewa Miernik

1982 - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej 

• III miejsce - final wojewódzki 
• uczen Waldemar Zaczek 
• opiekun : Ewa Miernik

1982 – Olimpiada Artystyczna Muzeum Narodowego

• laureat szczebla centralnego - Robert Zawisza
• opiekun Ewa Miernik

1980 - Ogólnopolski Konkurs Poezji Leopolda Staffa 

• I miejsce 
• uczen : Andrzej Tuchowski, 
• opiekun : Ewa Miernik

1979 - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspólczesnym - final centralny

• I miejsce na szczeblu centralnym
• uczen Dariusz Lopuszanski
• opiekun Józef Wajs

1978 - Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

• Uczen: Krzysztof Dyk 
• opiekun : Leokadia Samela

 

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.