Absolwenci Technikum Mechanicznego 1969/70

 

  1. Adach Krzysztof
  2. Adamczyk Jan
  3. Antoniewicz Jerzy
  4. Banaszkiewicz Janusz
  5. Barankiewicz Satanisław
  6. Barański Marek
  7. Białek Jan
  8. Binsztak Anna
  9. Bogucki Jerzy
  10. Bojara Jerzy
  11. Borek Ryszard
  12. Borkowski Antoni
  13. Borkowski Antoni
  14. Bryła Ryszard
  15. Burakowski Leszek
  16. Celuch Henryk
  17. Chamera Leszek
  18. Cieślakowska Jadwiga
  19. Ciok Wiktor
  20. Dajewski Witold
  21. Dębski Włodzimierz
  22. Drabikowski Marek
  23. Dróżdż Władysław
  24. Duliński Bogdan
  25. Dwojak Waldemar
  26. Fabiański Andrzej
  27. Fąfara Jerzy
  28. Gałek Edward
  29. Giernadowicz Lech
  30. Gołębiowski Marek
  31. Gonciarz Mieczysław
  32. Grudniewski Tadeusz
  33. Heda Teresa
  34. Idzkiewicz Witold
  35. Iżycka Ewa
  36. Jabłczyński Zdzisław
  37. Jadwidzic Kazimierz
  38. Janiak Donald
  39. Jarosz Mieczysław
  40. Jaroszek Krzysztof
  41. Jasiński Jerzy
  42. Jaskowiak Krzysztof
  43. Jaskulska Jadwiga
  44. Jurkiewicz Marian
  45. Kaczor Andrzej
  46. Kania Jan
  47. Kasprzyk Tadeusz
  48. Kaszuba Małgorzata
  49. Kawczyński Andrzej
  50. Kiciak Marek
  51. Komorowski Tadeusz
  52. Kowalczyk Aleksandra
  53. Kowalczyk Jan
  54. Kowalczyk Janusz
  55. Kowalski Janusz
  56. Krysa Andrzej
  57. Kubicki Henryk
  58. Kustra Bogusław
  59. Kwieciński Adam
  60. Leśkiewicz Stanisław
  61. Lipiński Andrzej
  62. Lisicki Waldemar
  63. Lisowska Anna
  64. Lisowski Andrzej
  65. Łęcki Tadeusz
  66. Majchrzyk Jacek
  67. Majewski Adam
  68. Majewski Janusz
  69. Majewski Zygmunt
  70. Makowski Waldemar
  71. Marciniak Aleksander
  72. Mazur Andrzej
  73. Mergalski Henryk
  74. Miernik Bogusław
  75. Minda Jan
  76. Myszka Kazimierz
  77. Nagłowska Aniela
  78. Niewczas Ewald
  79. Nobis Teresa
  80. Opala Andrzej
  81. Opozda Zofia
  82. Ożdżyński Krzysztof
  83. Piasek Krzysztof
  84. Piątek Tadeusz
  85. Pietrzyk Andrzej
  86. Piotrowski Krzysztof
  87. Płatek Włodzimierz
  88. Pocheć Józef
  89. Pomorski Henryk
  90. Potrzeszcz Jan
  91. Przygoda Jerzy
  92. Ratusiński Kazimierz
  93. Ronduda Jan
  94. Ronduda Marek
  95. Sałata Adam
  96. Serek Władysław
  97. Sierociński Czesław
  98. Sierpiński Andrzej
  99. Sikorski Lech
  100. Siwierski Zygmunt
  101. Skocz Waldemar
  102. Smoliński Tadeusz
  103. Sokołowski Stanisław
  104. Spętkowski Józef
  105. Sprawka Józef
  106. Stawski Wiesław
  107. Strzelec Henryk
  108. Szczepański Aleksander
  109. Szczęśniak  Teresa
  110. Szwugier Adam
  111. Świątek  Halina
  112. Tamiołło Jan
  113. Tomasik Jerzy
  114. Ungier Szymon
  115. Urbański Włodzimierz
  116. Uzar Andrzej
  117. Wal Marek
  118. Waśkiewicz Zdzisław
  119. Weroński Waldemar
  120. Wicher Jan
  121. Winiarski Krzysztof
  122. Wiśniewski Jerzy
  123. Wojciechowski Marek
  124. Wolak Robert
  125. Wójcik  Jadwiga
  126. Wójcik Marek
  127. Wróbel Henryk
  128. Wróbel Jan
  129. Wypchło Krzysztof
  130. Zakrzewski Tadeusz
  131. Zaroda Jerzy
  132. Zawal Leszek
  133. Ziółkowska Teresa
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.