Absolwenci Technikum nr 2 2008/09

Drukuj
  1. Adamski Ernest
  2. Baran Łukasz
  3. Baran Michał
  4. Bebelski Patryk
  5. Bernaciak Mariusz
  6. Bernacki Szymon
  7. Bilska Ewa
  8. Biurkowski Mateusz
  9. Błędziński Michał
  10. Bomba Grzegorz
  11. Borowiec Łukasz
  12. Brygoła Mariusz
  13. Brzeski Maksymilian
  14. Bzinkowski Adrian
  15. Bzymek Katarzyna
  16. Chodniewicz Marcin
  17. Chorab Łukasz
  18. Chrząstowski Ernest
  19. Czeczot Marcin
  20. Derlatka Pawel
  21. Dębowski Marek
  22. Dorosz Damian
  23. Duda Bartłomiej
  24. Dudek Marcin
  25. Fałek Tomasz
  26. Filipczak Mateusz
  27. Gałka Tomasz
  28. Gębka Paweł
  29. Glina Michał
  30. Głowacki Kamil
  31. Gronkowski Krzysztof
  32. Grunt Piotr
  33. Halczak Konrad
  34. Harszlak Jarosław
  35. Jasztal Maciej
  36. Jeziorski Krzysztof
  37. Kaleciński Artur
  38. Kalinowski Adrian
  39. Kalista Marcin
  40. Kania Przemysław
  41. Kaniewski Mariusz
  42. Karyś Konrad
  43. Kenig Rafal
  44. Kępa Przemysław
  45. Kita Piotr
  46. Klamczyński Szczepan
  47. Klepacz Leszek
  48. Klepacz Marcin
  49. Klepacz Michał
  50. Klusek Piotr
  51. Kopyś Sylwester
  52. Koszla Sebastian
  53. Kowalski Kamil
  54. Kowalski Łukasz
  55. Krupa Grzegorz
  56. Kuminek Grzegorz
  57. Kurek Adrian
  58. Kusiak Mateusz
  59. Kusiak Radosław
  60. Latała Grzegorz
  61. Latała Michał
  62. Lech Daniel
  63. Linek Łukasz
  64. Lis Mateusz
  65. Listek Konrad
  66. Łebek Kamil
  67. Łęcki Konrad
  68. Łoboda Bartłomiej
  69. Łoboda Wioletta
  70. Maciąg Bartosz
  71. Maj Dawid
  72. Majchrzyk Paweł
  73. Majewski Kamil
  74. Matyga Tomasz
  75. Matysek Adam
  76. Mazur Tomasz
  77. Mąka Artur
  78. Miśkowiec Mateusz
  79. Nosowicz Rafał
  80. Nowak Anna
  81. Nowak Łukasz
  82. Nowak Paweł
  83. Olech Artur
  84. Operacz Konrad
  85. Orczyk Kamil
  86. Ożdżyński Paweł
  87. Pacek Szymon
  88. Pastuszka Piotr
  89. Pater Michał
  90. Piętak Michał
  91. Piotrowski Łukasz
  92. Piwnik Jarosław
  93. Piwnik Tomasz
  94. Pocheć Tomasz
  95. Pomorski Konrad
  96. Poński Mateusz
  97. Potrzeszcz Grzegorz
  98. Prokop Paweł
  99. Przybyś Damian
  100. Rakowski Piotr
  101. Rożek Dawid
  102. Siczek Jakub
  103. Sieradzki Kamil
  104. Skorupa Dominik
  105. Sławek Karol
  106. Sławek Katarzyan
  107. Słyk Kamil
  108. Słyk Mateusz
  109. Sokołowski Sebastian
  110. Sokół Leszek
  111. Stanecki Łukasz
  112. Staszewski Krzysztof
  113. Staszewski Miłosz
  114. Strzelec Paweł
  115. Syst Przemysław
  116. Szczęk Maciej
  117. Śledziowski Paweł
  118. Ślifierz Kinga
  119. Traczyńska Ilona
  120. Walkiewicz Mateusz
  121. Wiosło Konrad
  122. Wiśniewski Piotr
  123. Woliński Piotr
  124. Wójcicki Paweł
  125. Wycisk Adrian
  126. Wypych Paweł
  127. Zaborski Kamil
  128. Zając Damian
  129. Zając Krzysztof
  130. Zawisza Michał
  131. Zięba Mikołaj
  132. Złoto Mateusz
  133. Żebrowski Wojciech

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.