Liceum Przemysłu Metalowego 1951/52

Drukuj

 

  1. Aplas Józef
  2. Baran Teodor
  3. Bodzyński Aleksander
  4. Bodzyński Józef
  5. Bolewski Ryszard
  6. Borek Edward
  7. Borowski Stefan
  8. Bożyk Jerzy
  9. Budzisz Bogusław
  10. Chałaciński Zdzisław
  11. Charemski Henryk
  12. Chmiel Wiktor
  13. Chmielewski Jan
  14. Czaja Kajetan
  15. Czerwiński Stanisław
  16. Ćwiek Stanisław
  17. Derlatka Jerzy
  18. Dziadowiec Stanisław
  19. Dziekoński Kazimierz
  20. Dziuba Mieczysław
  21. Fijas Henryk
  22. Florczak Ewa
  23. Gacek Jerzy
  24. Gałka Henryk
  25. Gądek Tadeusz
  26. Gołda Eugeniusz
  27. Gorlicki Lucjan
  28. Graczak Zenon
  29. Gruszczyński Robert
  30. Gwóźdź Marian
  31. Harfon Zenon
  32. Herc Roman
  33. Herc Jan
  34. Horczung Zbigniew
  35. Jabłoński Edward
  36. Jarmuła Zbysław
  37. Jeziorski Stefan
  38. Jeziorski Zygmunt
  39. Jędras Feliks
  40. Kadłucki Aleksander
  41. Kałuziński Stanisław
  42. Kolasa Ryszard
  43. Kosior Stanisław
  44. Kowalczyk Stanisław
  45. Kowalska Alina
  46. Kowalski Józef
  47. Kozieł Henryk
  48. Krakowiak Henryk
  49. Krukowski Jerzy
  50. Krzeszowski Teodor
  51. Krzyżowski Władysław
  52. Kukliński Jerzy
  53. Kurza Jan
  54. Kwiatkowski Kazimierz
  55. Kwiecień Jan
  56. Lisowski Antoni
  57. Lisowski Eugeniusz
  58. Lisowski Stefan
  59. Łosicki Adolf
  60. Łukaszek Jerzy
  61. Makowski Ryszard
  62. Mazur Roman
  63. Michalski Bogusław
  64. Mierzyński Julian
  65. Miśkiewicz Stanisław
  66. Monczka Bogusław
  67. Mramowski Włodzimierz
  68. Niebudzińska Irena
  69. Niewczas Józef
  70. Nowak Henryk
  71. Nowak Jerzy
  72. Opala Ryszard
  73. Orczyk Jan
  74. Ożdżyński Zdzisław
  75. Pacek Józef
  76. Pacek Władysław
  77. Pawlicki Waldemar
  78. Pedryc Stanisław
  79. Piątek Tadeusz
  80. Podsiadło Zenon
  81. Podsiedlik Tadeusz
  82. Prokopowicz Leszek
  83. Przygoda Zenon
  84. Ptasiński Sławomir
  85. Rachfan Jerzy
  86. Raczyński Tadeusz
  87. Rakowski Jerzy
  88. Rybicki Alfred
  89. Rygał Lucyna
  90. Rymarczyk Barbara
  91. Rymaszewski Konrad
  92. Sala Henryk
  93. Sarbecki Kazimierz
  94. Sikora Mieczysław
  95. Sikora Stanisław
  96. Skóra Tadeusz
  97. Sławek Kazimierz
  98. Sokół Stanisław
  99. Staszałek Waldemar
  100. Stępniewski Tadeusz
  101. Szaran Kazimierz
  102. Szymański Andrzej
  103. Szymczyk Maria
  104. Śliwa Jerzy
  105. Tomaszewski Aleksander
  106. Tusiński Jan
  107. Walkiewicz Jerzy
  108. Walkiewicz Włodzimierz
  109. Warzecha Wlademar
  110. Wierzbicki Włodzimierz
  111. Wojciechowski Dawid
  112. Wojtachnio Zdzisław
  113. Woskowicz Marian
  114. Wysocki Zbigniew
  115. Ziewiec Zygmunt
  116. Zięba Witold
  117. Żyła Bogdan

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.