Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1987/88

Drukuj
  1. Adamski Grzegorz
  2. Bera Grzegorz
  3. Bernaciak Irena
  4. Bernacka Mariola
  5. Białowarczuk Adrianna
  6. Bielecki Piotr
  7. Bielecki Tomasz
  8. Borkowska Renata
  9. Borowiec Anna
  10. Borowiecka Małgorzata
  11. Bryła Dariusz
  12. Brzozowski Jacek
  13. Cieciora Krystyna
  14. Cieślik Tomasz
  15. Cioroch Anna
  16. Cis Marian
  17. Dąbrowska Elżbieta
  18. Derlatka Teresa
  19. Dołęga Mirosław
  20. Dróżdż Teresa
  21. Druzic Marzena
  22. Dyk Beata
  23. Fałek Mariusz
  24. Fergan Maciej
  25. Filipowski Wojciech
  26. Fiszlak Sylwester
  27. Fiślak Artur
  28. Fulara Artur
  29. Gałek Jarosław
  30. Gałek Mariola
  31. Garbacz Renata
  32. Gawlik Szymon
  33. Gębura Agnieszka
  34. Gębura Arkadiusz
  35. Gębura Maciej
  36. Gibała Anna
  37. Gołębski Tomasz
  38. Goszczyński Grzegorz
  39. Gregorczyk Jacek
  40. Gronostawski Adam
  41. Gront Jolanta
  42. Gruszczyńska Grażyna
  43. Grzegolski Leszek
  44. Gulba Dorota
  45. Gulba Waldemar
  46. Guzera Leszek
  47. Heda Beata
  48. Iwan Marek
  49. Jakubowski Edward
  50. Janus Artur
  51. Jasińska Mariola
  52. Jasztal Marika
  53. Jaśkiewicz Małgorzata
  54. Jendrzejczyk Piotr
  55. Jędrzejkiewicz Dorota
  56. Kasiński Tomasz
  57. Kawałek Wojciech
  58. Kita Sławomir
  59. Kołodziej Jacek
  60. Kopeć Mirosław
  61. Kopyś Dorota
  62. Kosno Piotr
  63. Kosterna Krystyna
  64. Kowalik Grażyna
  65. Kowalska Jolanta
  66. Kowalski Marek
  67. Kozak Elżbieta
  68. Krajeńska Ewa
  69. Krzemiński Grzegorz
  70. Krzepkowski Robert
  71. Kubicki Robert
  72. Kucharczyk Anna
  73. Kucharczyk Edyta
  74. Kundera Sławomir
  75. Kurek Urszula
  76. Kwiecińska Beata
  77. Kwiecińska Ewa
  78. Kwietniewska Renata
  79. Ladyca Tomasz
  80. Lech Anna
  81. Lech Jolanta
  82. Lesiak Sylwester
  83. Leszczyńska Renata
  84. Leszczyński Szymon
  85. Linek Dorota
  86. Lipiec Marzena
  87. Lipiec Michał
  88. Lisicka Izabela
  89. Litwinek Wiesława
  90. Lucińska Teodozja
  91. Łodej Ewa
  92. Łodej Jacek
  93. Łodej Robert
  94. Łojek Jarosław
  95. Łyczak Dariusz
  96. Maciejczak Ewa
  97. Maciejska Ewa
  98. Majewski Marek
  99. Major Jolanta
  100. Mandziak Małgorzata
  101. Marczak Piotr
  102. Markiewicz Tomasz
  103. Marniak Wioletta
  104. Mazur Renata
  105. Michnowski Arkadiusz
  106. Mirota Karol
  107. Molenda Arkadiusz
  108. Mróz Edyta
  109. Musiał Anna
  110. Myszka Halina
  111. Niedziela Dariusz
  112. Niewczas Grzegorz
  113. Nobis Jarosław
  114. Nowak Danuta
  115. Nowak Grzegorz
  116. Nowak Jacek
  117. Nowak Teresa
  118. Olech Sławomir
  119. Olesińska Katarzyna
  120. Operach Grzegorz
  121. Opozda Łukasz
  122. Orczyk Bogdan
  123. Orczyk Dariusz
  124. Osowska Bożena
  125. Ożdżyński Dariusz
  126. Pacek Renata
  127. Pastuszka Grzegorz
  128. Pastuszko Dorota
  129. Piotrowski Andrzej
  130. Piętak Marzena
  131. Pocheć Anita
  132. Pocheć Barbara
  133. Pocheć Danuta
  134. Pocheć Elżbieta
  135. Pocheć Sylwester
  136. Pochylski Zdzisław
  137. Pożoga Renata
  138. Prokop Piotr
  139. Radecki Artur
  140. Rusin Karol
  141. Rużycka Małgorzata
  142. Sala Dariusz
  143. Salska Natasza
  144. Samborski Piotr
  145. Samiec Robert
  146. Saramak Beata
  147. Saramak Halina
  148. Sarzyński Robert
  149. Sepioło Dorota
  150. Sepiół Mirosław
  151. Seremak Tomasz
  152. Seweryn Janusz
  153. Sieniek Piotr
  154. Sierpiarz Hubert
  155. Skiba Dorota
  156. Skiba Jacek
  157. Skiba Szymon
  158. Skrzydło Robert
  159. Sławiński Zbigniew
  160. Słodkiewicz Mariusz
  161. Stachera Małgorzata
  162. Stawska Małgorzata
  163. Stępień Józef
  164. Styczeń Regina
  165. Szara Anna
  166. Szczęsna Anna
  167. Szczodra Renata
  168. Świstak Witold
  169. Tomczyk Lidia
  170. Trawczyński Rafał
  171. Ulińska Dorota
  172. Wąsik Mirosław
  173. Wiącek Waldemar
  174. Więcław Anna
  175. Wiśnios Małgorzata
  176. Witkowski Robert
  177. Wojtas Jacek
  178. Wojteczek Marek
  179. Wolański Robert
  180. Wosiek Mariusz
  181. Wziętek Renata
  182. Zaborski Dariusz
  183. Zapała Grzegorz
  184. Zatorski Szymon
  185. Zawisza Zbigniew
  186. Zawłocki Marek
  187. Zębska Mirosława
  188. Zięba Grzegorz

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.