Absolwenci Technikum Zawodowego 1996/97

 

  1. Adach Piotr
  2. Adamczyk Piotr
  3. Adamski Norbert
  4. Anyst Piotr
  5. Banaś konrad
  6. Baran Rafał
  7. Barański Artur
  8. Barański Tomasz
  9. Baśkiewicz Przemyslaw
  10. Bernaciak Szymon
  11. Berus Krzysztof
  12. Bester Dariusz
  13. Borek Zbigniew
  14. Brałek Piotr
  15. Chmielewski Rafał
  16. Chrapała Marcin
  17. Chrząstkowski Marcin
  18. Derlatka Andrzej
  19. Domagała Rafał
  20. Drożdżeński Piotr
  21. Dróżdż Maciej
  22. Dubno Rafał
  23. Dudek Damian
  24. Działak Tomasz
  25. Figiel Łukasz
  26. Freilich Mariusz
  27. Gała Jarosław
  28. Glina Marcin
  29. Gola MArcin
  30. Górski Mariusz
  31. Góżdż Radosłąw
  32. Grabda krzysztof
  33. Grunt Tomasz
  34. Gwóźdź Piotr
  35. Haba Marcin
  36. Heda Mariusz
  37. Jabłoński Kamil
  38. Jakubowski Krzysztof
  39. Jaromin Agnieszka
  40. Jop Roman
  41. Jóźwik Sylwester
  42. Kalista Paweł
  43. Kalista Tomasz
  44. Kelner Szymon
  45. Kępa Jakub
  46. Kępa Marcin
  47. Kępa Paweł
  48. Kiełek Paweł
  49. Kiełek Piotr
  50. Kloczkowski Piotr
  51. Koczubiej Sławomir
  52. Kolanowski Jarosław
  53. Komorniczak Paweł
  54. Konat Marcin
  55. Kosiarski Szymon
  56. Kowalczyk Arkadiusz
  57. Krakowiak Arkadiusz
  58. Krzak Piotr
  59.  Krzyżowski Bartosz
  60. Księżki Łukasz
  61. Księżopolski Artur
  62. Kublicki Łukasz
  63. Kutera Andrzej
  64. Kutera Mariusz
  65. Kutera Sławomir
  66. Kwiatek Zbigniew
  67. Lipiec piotr
  68. Lis Piotr
  69. Lisowski Sebastian
  70. Łebaczko Marcin
  71. Łebek Artur
  72. Łodej Paweł
  73. Łojek Mariusz
  74. Madejski Mariusz
  75. Marczak Rafał
  76. Mechocki Mariusz
  77. Medwicki Mariusz
  78. Minda Konrad
  79. Minda Marcin
  80. Mróz Marcin
  81. Mucha Marek
  82. Musiał Rafał
  83. Niwicki Marek
  84. Nowak Anna
  85. Nowak Damian
  86. Nowak Grzegorz
  87. Noworzycki Maciej
  88. Ociesa Łukasz
  89. Paluch Piotr
  90. Pawlik Marcin
  91. Pecelt Mateusz
  92. Piwnik Marcin
  93. Pląsek Dariusz
  94. Płaski Piotr
  95. Pocheć Marcin
  96. Pomorski Piotr
  97. Pytel Kamil
  98. Pytel Marek
  99. Rachudała Michał
  100. Radecki Marcin
  101. Religa Rafał
  102. Rękawik Rafał
  103. Rogoziński Marcin
  104. Rokita Daniel
  105. Rokita Jarosław
  106. Rokita Piotr
  107. Rudecki Piotr
  108. Rymarczyk Janusz
  109. Rymarczyk Karol
  110. Salwerowicz Sebastian
  111.  Sałek Ernest
  112. Sepioło Piotr
  113. Sierpień Nikodem
  114. Skiba Robert
  115. Skroński Rafał
  116. Skrzeczyna Paweł
  117. Sobczyk Robert
  118. Sobieraj Rafał
  119. Spika Rafał
  120. Sprawka Grzegorz
  121. Stanecki Maciej
  122. Stanecki Zbigniew
  123. Stąporek Marcin
  124. Stępniewski Bartosz
  125. Szaraniec Sebastian
  126. Szast Grzegorz
  127. Szcześniak Tomasz
  128. Szczygieł Konrad
  129. Szpakowski Sebastian
  130. Szydełko Sławomir
  131. Szymański Jacek
  132. Szymański Rafał
  133. Świercz Tomasz
  134. Tokarski Krystian
  135. Tutalak Damian
  136. Tuzimek Emil
  137. Walkiewicz Marcin
  138. Walkiewicz Tomasz
  139. Wiącek Rafał
  140. Wiączek Anna
  141. Więcaszek Michał
  142. Wojciechowski Dariusz
  143. Wojtachnio Arkadiusz
  144. Wołowiec Konrad
  145. Wójcik Tomasz
  146. Wrona Zdzisław
  147. Wrzesień Mariusz
  148. Zaczek Arkadiusz
  149. Zając Hubert
  150. Zakowany Robert
  151. Zawadzki Marcin
  152. Ząbecki Łukasz
  153. Zięba Jarosław
  154. Żelazko Marcin 
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.