Absolwenci Technikum Mechanicznego 1978/79

 

  1. Adamczyk Jolanta
  2. Banaś Cezary
  3. Baranowski Tomasz
  4. Bębas Krzysztof
  5. Bidziński Marek
  6. Borowiec Izabela
  7. Borowiec Marek
  8. Buczak Czesław
  9. Budzioch Janusz
  10. Chałaciński Janusz
  11. Chałaciński Leszek
  12. Cheda Marek
  13. Chuchmalski Ryszard
  14. Cieślik Krzysztof
  15. Cymerys Krzysztof
  16. Czajkowski Stanisław
  17. Czarnecki Andrzej
  18. Czechowski Andrzej
  19. Czechowski Marek
  20. Daniel Jolanta
  21. Derlatka Krzysztof
  22. Domański Stanisław
  23. Drygalak Jarosław
  24. Dyk Krzysztof
  25. Gałka Ireneusz
  26. Gębura Marek
  27. Gralec Henryk
  28. Grochulski Wojciech
  29. Grudnicki Edward
  30. Grzesik Czesław
  31. Herman Waldemar
  32. Jabłońska Anna
  33. Janus Krzysztof
  34. Jaroszek Jacek
  35. Jary Czesław
  36. Jary Marek
  37. Jasztal Alfred
  38. Jasztal Marek
  39. Jaśkowiak Maciej
  40. Jóźwik Jan
  41. Kaczmarska Martyna
  42. Kalisz Marek
  43. Karwacki Wojciech
  44. Kasprowski Witold
  45. Kępiński Ryszard
  46. Kiełek Zbigniew
  47. Kosin Andrzej
  48. Kosmala Stanisław
  49. Kotlarz Małgorzata
  50. Kowalski Krzysztof
  51. Krzemiński Wojciech
  52. Krzyżanowski Zdzisław
  53. Kucy Mirosław
  54. Kuźdub Anna
  55. Kwiecień Marek
  56. Kwiecień Sylwester
  57. Listopad Krzysztof
  58. Łęcka Alicja
  59. Maciąg Szymon
  60. Majewska Alicja
  61. Majewski Krzysztof
  62. Markiewicz Leszek
  63. Markowski Leszek
  64. Matysiak Józef
  65. Mikulko Roman
  66. Mirkiewicz Ewa
  67. Molenda Krzysztof
  68. Nowak Daniel
  69. Nowak Wojciech
  70. Olszewski Józef
  71. Pabjasz Zbigniew
  72. Palacz Stanisław
  73. Palacz Zbigniew
  74. Pastuszka Czesław
  75. Petrus Andrzej
  76. Piasecki Grzegorz
  77. Płusa Kazimierz
  78. Pocheć Stanisław
  79. Polański Robert
  80. Przygoda Edward
  81. Przygoda Edward
  82. Puchała Zdzisław
  83. Rokita Janina
  84. Rokita Marta
  85. Rymarczyk Henryka
  86. Sławek Mirosław
  87. Słomiński Ryszard
  88. Spadło Marek
  89. Staniec Waldemar
  90. Stojek Jarosław
  91. Sykucki Stanisław
  92. Szary Henryk
  93. Szczych Józef
  94. Szklarczyk Leszek
  95. Szydłowska Henryka
  96. Szymkiewicz Paweł
  97. Szymula Marian
  98. Świeboda Zygmunt
  99. Tokarska Justyna
  100. Walczyk Ewa
  101. Weronowski Szymon
  102. Wiaderny Waldemar
  103. Więckiewicz Antoni
  104. Woskowicz Janusz
  105. Wrona Paweł
  106. Wykrota Andrzej
  107. Zaczyński Wiesław
  108. Zapłotyński Jacek
  109. Zawisza Zbigniew
  110. Zawłocka Genowefa
  111. Żmijewski Leszek
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.