Absolwenci Technikum Mechanicznego 1968/69

 

  1.  Bielejec Piotr
  2. Borkowski Jerzy
  3. Borycki Radzimierz
  4. Bryksy Michał
  5. Czeska Janina
  6. Dąbrowski Zbigniew
  7. Dudziński Cezariusz
  8. Dziemba Stanisław
  9. Fabiszewski Krzysztof
  10. Falecki Jerzy
  11. Figarski Józef
  12. Filipczak Kazimierz
  13. Gała Zygmund
  14. Głąb Kazimierz
  15. Grabda Adam
  16. Gralec Stanisław
  17. Grzesik Tadeusz
  18. Haremska Aleksandra
  19. Hendzel Zbigniew
  20. Herman Feliks
  21. Idzikowski Henryk
  22. Jabłkowski Wojciech
  23. Jagiełło Waldemar
  24. Jarosiński Krzysztof
  25. Jaśkiewicz Henryk
  26. Jeziorski Antoni
  27. Kasperski Witold
  28. Kosałkiewicz Stanisław
  29. Kosmala Tadeusz
  30. Koszarski Krzysztof
  31. Kowalczyk Wojciech
  32. Kowalski Zbigniew
  33. Kozieł Marek
  34. Krasińska Danuta
  35. Kula Jerzy
  36. Kutera Henryk
  37. Kuźbik Ryszard
  38. Lasota Bogdan
  39. Lasota Wiesław
  40. Lech Krzysztof
  41. Leszczyszyn Zbigniew
  42. Lipski Tadeusz
  43. Luciński Franciszek
  44. Łepek Jerzy
  45. Maciąg Helena
  46. Maciąg Jan
  47. Matyja Grzegorz
  48. Mergalski Władysław
  49. Michalski Andrzej
  50. Muszyński Czesław
  51. Nosowicz Halina
  52. Nowak Adam
  53. Pacek Stanisław
  54. Papaj Adam
  55. Pastuszka Jan
  56. Pastuszkiewicz Krzysztof
  57. Pater Leszek
  58. Piętak Paweł
  59. Połeć Wiesław
  60. Rachtan Andrzej 
  61. Reczek Ryszard
  62. Rudiuk Edmund
  63. Rudzki Jan
  64. Sala Andrzej
  65. Sapierzyński Jerzy
  66. Sikorski Marek
  67. Skóra Józef
  68. Słyk Zygmund
  69. Sokołowska Halina
  70. Sokół Józef
  71. Stachera Robert
  72. Stawski Tomasz
  73. Sus Ernest
  74. Szwed Jerzy
  75. Szwedoch Jerzy
  76. Szwugier Adam
  77. Świątek Ignacy
  78. Tamioła Maria
  79. Tobiszewski Krzysztof
  80. Traczyk Adam
  81. Traczyński Piotr
  82. Wacławek Bogusław
  83. Walkiewicz Wiesław
  84. Wąchocki Andrzej
  85. Wilk Wit
  86. Witek Andrzej
  87. Wojciechowski Włodzimierz
  88. Wojtasik Tadeusz
  89. Woźniak Adam
  90. Woźniczko Andrzej
  91. Wójcik Jan
  92. Wójcik Krzysztof
  93. Wypchło Andrzej
  94. Wypchło Jerzy
  95. Zaborski Aleksander
  96. Zagórski Antoni
  97. Zawada Halina
  98. Ziemkiewicz Aleksander
  99. Ziewiec Witold
  100. Zwęgliński Stanisław
  101. Zychowicz Leszek
  102. Żłobecki Krzysztof
  103. Żuk Stanisław
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.