Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1970/71

Drukuj
  1. Kułaga Andrzej
  2. Abram Witold
  3. Adamus Krystyna
  4. Anest Antoni
  5. Anikiel Tersa
  6. Antos Augustyn
  7. Anyst Piotr
  8. Bado Wiesława
  9. Banaczkowska Maria
  10. Banaszkiewicz Roman
  11. Banaś Teresa
  12. Bania Jan
  13. Bartosik Stanisława
  14. Basa Ewa
  15. Bątkiewicz Zygmunt
  16. Bernaciak Krystyna
  17. Bernacka Teresa
  18. Białek Lech
  19. Bielejec Grzegorz
  20. Bilska Anna
  21. Bilska Zofia
  22. Biskup Leszek
  23. Biskup Ryszard
  24. Bodera Tadeusz
  25. Bogucki Tomasz
  26. Bożek Marek
  27. Bracik Adam
  28. Brzoza Waldemar
  29. Bujak Bożena
  30. Bujnowski Jacek
  31. Bzinkowska Celina
  32. Cetlicer Jerzy
  33. Ciesielski Mieczysław
  34. Cioroch Bogumił
  35. Cis Tadeusz
  36. Cybulski Witold
  37. Czaja Mieczysław
  38. Czaja stanisław
  39. Czarnecka Irena
  40. Czubak Barbara
  41. Dąbrowski Jerzy
  42. Deren Emilia
  43. Derlatka Danuta
  44. Derlatka Ignacy
  45. Dobrowolska Maria
  46. Domański Ryszrd
  47. Drabik Zofia
  48. Dudek Alicja
  49. Dudek Piotr
  50. Dwojak Stanisław
  51. Dyk Marianna
  52. Dziura Henryk
  53. Dziurzyńska Irena
  54. Falkiewicz Janusz
  55. Fałek Krzysztof
  56. Fałek Zbigniew
  57. Fereniec Zbigniew
  58. Fudala Adam
  59. Fura Teresa
  60. Gajewski Zenon
  61. Galant Kazimierz
  62. Gałek Wiesława
  63. Gałka Lucyna
  64. Garbacz Bogdan
  65. Garbacz Jerzy
  66. Gellert Wiesław
  67. Gębura Grażyna
  68. Gil Jerzy
  69. Glina Henryk
  70. Głowacki Jerzy
  71. Głowacki Stanisław
  72. Głód Lech
  73. Góźdż Władysław
  74. Gralec Krystyna
  75. Grzegorski Andrzej
  76. Guzera Szymon
  77. Hamera Marian
  78. Hamera Zdzisław
  79. Handenraich Wiesław
  80. Hendożko Eugeniusz
  81. Jabłko Zbigniew
  82. Jakubowski Lech
  83. Janiec Genowefa
  84. Janiec Zbigniew
  85. Jasztal Stanisława
  86. Jedliński Marian
  87. Jeżewski Andrzej
  88. Jędrasek Waldemar
  89. Jop Maria
  90. Jóźwik Marek
  91. Kaczmarczyk Władysław
  92. Kaczmarski Kazimierz
  93. Kaczor Leszek
  94. Kalinowski Lech
  95. Kalista Ryszard
  96. Kapała Jerzy
  97. Karwacka Bożena
  98. Karykowska Grażyna
  99. Kępa Ewa
  100. Kępa Stanislaw
  101. Kita Wiesław
  102. Kita Zygmunt
  103. Klepacz Krzysztof
  104. Kmieciak Edward
  105. Kolasa Ewa
  106. Kopacz Henryk
  107. Kopyś Wiktor
  108. Koriat Halina
  109. Kosiarski Wojciech
  110. Kosmala Jan
  111. Kosmala Stanisław
  112. Kosterna Maria
  113. Koszarski Konstanty
  114. Kowalik Tadeusz
  115. Kowalska Helena
  116. Kowalski Kazimierz
  117. Kowarczyk Krzysztof
  118. Kozera daniel
  119. Kozłowski Jan
  120. Krak Danuta
  121. Krysa Anna
  122. Kubicki Stanisław
  123. Kubicki Wiesław
  124. Kubicz Wacław
  125. Kucharski Henryk
  126. Kucina Zdzisław
  127. Kucy Bernard
  128. Kurek Andrzej
  129. Kurek Leszek
  130. Kusio Stanisław
  131. Kwapisz Irena
  132. Lasek Witold
  133. Lech Mieczysław
  134. Lepiarz Alfreda
  135. Lesiak Jan
  136. Leszek Barszcz
  137. Lis Andrzej
  138. Luba Henryk
  139. Luciński Mieczysław
  140. Luszowski tadeusz
  141. Łach Krzysztof
  142. Łęcki Józef
  143. Łęcki Krzysztof
  144. Łodej Lidia
  145. Łojek Zbigniew
  146. Łukasiuk Czeslaw
  147. Maciąg Wiesława
  148. Maciejewski Marek
  149. Maciński Stefan
  150. Maciński Władysław
  151. Maczur Jerzy
  152. Maksymow Grzegorz
  153. Mańka Anna
  154. Marek Teodora
  155. Marzec Piotr
  156. Matuszak Janusz
  157. Mazan Barbara
  158. Mazur Irena
  159. Mazur Szczepan
  160. Mazur Włodzimierz
  161. Mazurek Wanda
  162. Mączakowski Marian
  163. Mianowany Tadeusz
  164. Mikołajczyk Leszek
  165. Minda Zofia
  166. Młynarczyk Hieronim
  167. Młynarczyk Janusz
  168. Molak Kazimierz
  169. Mordak Barbara
  170. Moskwa Andrzej
  171. Moskwa Leszek
  172. Mrozik Anna
  173. Mróz Elżbieta
  174. Nagłowska Alicja
  175. Niewadzia Andzrej
  176. Niewczas Alicja
  177. Niewczas Kazimierz
  178. Nobis Krystyna
  179. Nowacki Zbigniew
  180. Nowak Irena
  181. Nowak Jan
  182. Nowak Kazimierz
  183. Nowak Maria
  184. Nowak Wiesława
  185. Nowakowska Irena
  186. Nowakowski Marian
  187. Nowotnik Bogdana
  188. Olszewski Marian
  189. Opozda Leszek
  190. Orzeł Andrzej
  191. Pacek Stanisław
  192. Pająk Jerzy
  193. Pajek Andrzej
  194. Paluch Józef
  195. Pancewicz Łukasz
  196. Pardytka Teresa
  197. Pastuszka Jerzy
  198. Pastuszka Zofia
  199. Piątek Krzysztof
  200. Pierzchała Andrzej
  201. Pikliński Tadeusz
  202. Piotrowski Bogusław
  203. Piskulak Piotr
  204. Pluta Wiesław
  205. Pobratyn Adam
  206. Pocheć Marek
  207. Pomorski Adolf
  208. Pytel Zbigniew
  209. Rokita Jan
  210. Rokita Leszek
  211. Rosłowski Stanisław
  212. Różańska Elżbieta
  213. Rybka Czesław
  214. Rymarczyk Alicja
  215. Rymarczyk Jan
  216. Rymarczyk Wiesława
  217. Rymarska Krystyna
  218. Sadowski Wiktor
  219. Samsonowska Anna
  220. Sarzyński Tomasz
  221. Sasak Mieczysław
  222. Serwicki andrzej
  223. Seweryn Ryszard
  224. Sieczka Wiesława
  225. Sikora Tadeusz
  226. Sikorska Wiesława
  227. Sikorski Marian
  228. Sitkowski Teodor
  229. Słoka Janusz
  230. Słyk Stefan
  231. Sobczyk Irena
  232. Soczewiński Andrzej
  233. Sokołowski Piotr
  234. Sokół Krystyna
  235. Sokół ryszard
  236. Sopińska Dorota
  237. Spadło Urszula
  238. Srzelec Jan
  239. Stachowicz Mirosław
  240. Stachura Jan
  241. Stajniak Adam
  242. Stajniak Halina
  243. Starnowska Marta
  244. Stasińska stanisława
  245. Staszewski Krzysztof
  246. Stefańska Zofia
  247. Stefański Józef
  248. Stępień Edward
  249. Stępień Jan
  250. Stępień Marian
  251. Stolarczyk Barbara
  252. Stomińska Krystyna
  253. Stopiński Krzysztof
  254. Stradomski Roman
  255. Styczyńska Ewa
  256. Styczyńska Jolanta
  257. Surdy Jadwiga
  258. Suwara Kazimiera
  259. Suwczyński Zenon
  260. Szablicki Henryk
  261. Szewczykowski Edward
  262. Szlęzak Jadwiga
  263. Szmalec Henryk
  264. Sztal Jadwiga
  265. Szuba Zofia
  266. Szwajra Bogusław
  267. Szwed Bogdan
  268. Szydełko Henryk
  269. Szylin Stanisława
  270. Szymańska Grażyna
  271. Szymański Ryszard
  272. Szymczyk Rajmund
  273. Świeca Marek
  274. Świerczyńska Krystyna
  275. Świtek Henryk
  276. Tałataj Zdzisław
  277. Tatarek Aleksander
  278. Tokarski Marian
  279. Tomala Andrzej
  280. Tomasik Marianna
  281. Turek Henryk
  282. Turzyński Roman
  283. Tutalak Janusz
  284. Wanat Krzysztof
  285. Warzocha Jan
  286. Wasiński stanisław
  287. Wesołowski Stanisław
  288. Węglewicz Jerzy
  289. Wiatr Ignacy
  290. Wierzbicki Krzysztof
  291. Wiśniewska Ewa
  292. Wiśniewski Maciej
  293. Wocsiek Marian
  294. Wonsiel Waldemar
  295. Wójcicki Jerzy
  296. Wójcik Edward
  297. Wójcik Jadwiga
  298. Wójcik Krystyna
  299. Wróbel Ryszard
  300. Wyglądacz Zdzisław
  301. Wyrębkiewicz Jerzy
  302. Zając Danuta
  303. Zanijat Grażyna
  304. Zapała Sylwester
  305. Zaręba Stanisław
  306. Zarychta Andrzej
  307. Zdziechowicz Adam
  308. Zdziesiński Władysław
  309. Zgardziński Andrzej
  310. Ziemkiewicz Wojciech
  311. Zienecki Adam
  312. Ziewiec Anna
  313. Zięba Czesław
  314. Zimnicki Andrzej
  315. Zygadło Janusz

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.