Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1974/75

  1. Aksamit Krzysztof
  2. Aplas Jan
  3. Augustyniak Iwona
  4. Bajakowski Wiesław
  5. Baltowki Władysław
  6. Banasik Mirosław
  7. Banaszak Wiesław
  8. Banaś Krzysztof
  9. Bania Tadeusz
  10. Baran Stanisław
  11. Barański Włodzimierz
  12. Barszcz Adam
  13. Barzaczkowski Jerzy
  14. Becher Jadwiga
  15. Bednarczyk Włodzimierz
  16. Bednarczyk Zofia
  17. Bednarska Bogusława
  18. Będziński Bogusław
  19. Białek Jan
  20. Biegnarska Bogusława
  21. Bieńskowski Bogusław
  22. Biskup Anna
  23. Biskup Halina
  24. Bonio Tadeusz
  25. Borcuch Jerzy
  26. Borkowski Włodzimierz
  27. Borowiecka Kazimiera
  28. Bracki Ryszard
  29. Brudniewska Małgorzata
  30. Brzoz Edward
  31. Bugaj Mirosława 
  32. Burek Wacław
  33. Burek Waldemar
  34. Bzdyk Anna
  35. Chamera Elżbieta
  36. Chamerski Ryszard
  37. Chmielewska Zofia
  38. Chmolowska Irena
  39. Chmolowska Zofia
  40. Chojnicki Andrzej
  41. Chojnicki Ryszard
  42. Cichawa Marek
  43. Ciechanowski Andrzej
  44. Cieciora Stanisław
  45. Cierpisz Krzysztof
  46. Cieśla Ewa
  47. Cieślak Grażyna
  48. Cieślik Aleksander
  49. Cydzik Władysław
  50. Czarnota Barbara
  51. Cząstka Stanisław
  52. Czerwiński Andrzej
  53. Ćwieluch Wiesława
  54. Dąbrowski Ryszard
  55. Derlatka Mieczysław
  56. Deroń Włodzimierz
  57. Dębniak Grażyna
  58. Dobrudzki Andrzej
  59. Drab Tomasz
  60. Drabik Krystyna
  61. Drożdżal Ryszard
  62. Dróżdz Adam
  63. Dulewicz Mirosław
  64. Duraziński Antoni
  65. Durlej Dionizy
  66. Dwojak Andrzej
  67. Działak Teresa
  68. Dziura Mieczysław
  69. Ekiert Bożena
  70. Ekiert Grażyna
  71. Faleńczak Leona
  72. Fałka Tadeusz
  73. Fiutowska Irena
  74. Fiutowski Mieczysław
  75. Fryzjel Franciszek
  76. Gałązka Elżbieta
  77. Gałka Tadeusz
  78. Gałka Tomasz
  79. Gądek Andrzej
  80. Gębura Halina
  81. Gębura Marek
  82. Gębura Waldemar
  83. Głowacka Boguslawa
  84. Głowacki Marek
  85. Głód Barbara
  86. Gontarzczuk Tadeusz
  87. Górska Anna
  88. Gralec Henryk
  89. Grejner Wiesław
  90. Gruca Barbara
  91. Grudniewska Małgorzata
  92. Grunt Mirosław
  93. Grzela Mirosław
  94. Gulba Ryszard
  95. Gwardyś Lucyna
  96. Hała Grażyna
  97. Hała Teresa
  98. Haroźny Jacek
  99. Heba Krystyna
  100. Herbuś Andrzej
  101. Herman Zbigniew
  102. Idzkiewicz Marek
  103. Iwaniuk Sabina
  104. Iwoła Krzysztof
  105. Jagiełło Ewa
  106. Jagła Barbara
  107. Jakubiec Henryka
  108. Janicki Roman
  109. Janiec Celina
  110. Janik Andrzej
  111. Janur Włodzimierz
  112. Janus Urszula
  113. Jasińska Halina
  114. Jaskowiak Elżbieta
  115. Jasztal Bożena
  116. Jedliński Ryszard
  117. Jeziorski Ryszard
  118. Jeziorski Tadeusz
  119. Jop Franciszek
  120. Juszczyk Barbara
  121. Kacała Elżbieta
  122. Kaczmarczyk Barbara
  123. Kaczmarczyk Bożena
  124. Kajora Janusz
  125. Kamińska Ewa
  126. Karasiński Zbigniew
  127. Karcz Krzysztof
  128. Karczmarska Maria
  129. Kargul Marek
  130. Karkowski Andrzej
  131. Karkowski Andrzej
  132. Karkusiewicz Czesław
  133. Karykowski Grzegorz
  134. Karys Tadeusz
  135. Kasprzycki Marek
  136. Kawalek Adam
  137. Kiełek Jerzy
  138. Kiepas Krystyna
  139. Kita Bogumił
  140. Klamczyński Zbigniew
  141. Klepacz Andrzej
  142. Kobyłecka Jadwiga
  143. Kobyłecki Piotr
  144. Kocia Mirosław
  145. Kocińska Bogusława
  146. Kolimaga Włodzimierz
  147. Kopyś Grażyna
  148. Kosa Grażyna
  149. Kosacka Ewa
  150. Kosmala Leopold
  151. Kosno Szczepan
  152. Kosno Wiesława
  153. Kosterna Marek
  154. Kosterna Marek
  155. Koszarski Marek
  156. Kotas Andrzej
  157. Kowalski Tomasz
  158. Kozieł Julian
  159. Kozieł Lech
  160. Kozieł Włodzimierz
  161. Kozieł Zbigniew
  162. Kozioł Anna
  163. Kozłowski Andrzej
  164. Krawczyk Jan
  165. Krawczyń Jan
  166. Kromek Andrzej
  167. Kromer Andrzej
  168. Król Witold
  169. Krucińska Grażyna
  170. Krupa Krzysztof
  171. Kubiak Bożena
  172. Kurek Halina
  173. Kusiak Jerzy
  174. Kuźdub Zygmunt
  175. Kwiatek Renata
  176. Kwiatkowska Elżbieta
  177. Kwiatkowski Krzysztof
  178. Kwiecień Tadeusz
  179. Kwiecień Teresa
  180. Latała Ewa
  181. Latała Halina
  182. Latała Maria
  183. Lech Czesław
  184. Lech Ewa
  185. Lech Teresa
  186. Lefek Kazimierz
  187. Lewandowski Dariusz
  188. Lis Jerzy
  189. Lis Krzysztof
  190. Lubieniecka Elżbieta
  191. Łęcka Emilia
  192. Łodej Halina
  193. Maciąg Jan
  194. Maciąg Marta
  195. Maciąg Tadeusz
  196. Macios Andrzej
  197. Macios Witold
  198. Maj Krzysztof
  199. Majorczyk Ewa
  200. Makowska Alicja
  201. Małek Andrzej
  202. Mania Ryszard
  203. Margula Leszek
  204. Marzec Kazimierz
  205. Matysek Teresa
  206. Matyśkiewicz Elżbieta
  207. Mazur Stanisław
  208. Mazur Zofia
  209. Mech Wiesław
  210. Metysek Teresa
  211. Michta Alicja
  212. Michta Bogumiła
  213. Mickiewicz Maciej
  214. Miech Wiesław
  215. Miernik Andrzej
  216. Mieszała Krzysztof
  217. Migus Ryszard
  218. Milicki Krzysztof
  219. Misiura Grażyna
  220. Miśkiewicz Maciej
  221. Młynarczyk Elżbieta
  222. Modlińska Halina
  223. Moskal Jan
  224. Murzyn Lidia
  225. Myszka Dorota
  226. Myszka Maria
  227. Myszka Mieczysław
  228. Myszka Ryszard
  229. Nachyła Kazimierz
  230. Nicpoń Andrzej
  231. Niewczas Andrzej
  232. Nosowicz Kazimierz
  233. Nowacka Grażyna
  234. Nowak Marek
  235. Nowak Zygmunt
  236. Nyk Barbara
  237. Ogrodowska Anna
  238. Olesiński Władysław
  239. Olszewski Leszek
  240. Oremus Zdzisław
  241. Paduch Jerzy
  242. Paprot Ewa
  243. Pas Andrzej
  244. Pasternak Zdzisław
  245. Pastuszka Zbigniew
  246. Pawlik Jadwiga
  247. Pedryc Halina
  248. Piasek Waldemar
  249. Piątek Maciej
  250. Piecuch Maciej
  251. Piotrowski Marek
  252. Pisarski Stanisław
  253. Piwowarczyk Marek
  254. Piwowarczyk Maria
  255. Płusa Andrzej
  256. Pocheć Halina
  257. Pocheć Mieczysław
  258. Podedworny Andrzej
  259. Podlak Jan
  260. Podsiadło Joanna
  261. Pokrzywka Grażyna
  262. Pomorska Maria
  263. Prostak Grażyna
  264. Pryciak Ryszard
  265. Prześrut Teresa
  266. Przydatek Robert
  267. Przygoda Bogdan
  268. Puchała Stanisław
  269. Racki Leszek
  270. Rejkowicz Zuzanna
  271. Rokita Jadwiga
  272. Roman Andrzej
  273. Roman Wiesław
  274. Rudzki Sylwester
  275. Rym Tadeusz
  276. Ryś Krystyna
  277. Sadowski Tomasz
  278. Salabura Alicja
  279. Samiec Jadwiga
  280. Sepioło Ewa
  281. Serafin Jan
  282. Sielwanowski Kazimierz
  283. Sikora Waldemar
  284. Slawek Wiesław
  285. Sławek Jan
  286. Słonecka Wieslawa
  287. Słowińska Danuta
  288. Słupski Jerzy
  289. Sobera Bogusław
  290. Sochaj Maria
  291. Sokołowska Krystyna
  292. Sokołowski Szymon
  293. Stachowicz Andrzej
  294. Stajniak Ryszard
  295. Staryczenkow Bożena
  296. Staryczenkow Krystyna
  297. Staszałek Leszek
  298. Stępień Henryka
  299. Stolarski Bogusław
  300. Strzelec Czesław
  301. Surdy Teresa
  302. Swatek Maria
  303. Sypek Malgorzata
  304. Szaran Krzysztof
  305. Szary Zbigniew
  306. Szczeniak Janusz
  307. Szczerski Krzysztof
  308. Szczęsna Bogumiła
  309. Szkudlarska Anna
  310. Ślęzak Anastazja
  311. Śniegulski Mirosław
  312. Śpiewak Sylwester
  313. Świetkowski Andrzej
  314. Świrta Grażyna
  315. Talataj Wiesław
  316. Tarzanowska Maria
  317. Tobiszewska Zofia
  318. Tokarska Danuta
  319. Tokarska Grażyna
  320. Tokarska Irena
  321. Tokarski Zbigniew
  322. Tusiewicz Jan
  323. Tusiński Jan
  324. Uliński Antoni
  325. Uliński Witold
  326. Uramowski Dariusz
  327. Wacławski Władysław
  328. Walczak Ewa
  329. Walkiewicz Ryszard
  330. Węgrzecki Andrzej
  331. Wiatr Jan
  332. Wiącek Janina
  333. Wiecha Zofia
  334. Wierzbińska Grażyna
  335. Więckowski Leszek
  336. Wiosło Andrzej
  337. Wojtan Tadeusz
  338. Wojtas Grzegorz
  339. Wolak Elżbieta
  340. Wolska Bogumiła
  341. Wonton Andrzej
  342. Woźniak Michał
  343. Wożniak Jerzy
  344. Wójcicki Stanisław
  345. Wójcik Andrzej
  346. Wyglądacz Maria
  347. Zając Mieczysław
  348. Zakłada Wiesław
  349. Zapała Adam
  350. Zapała Jan
  351. Zatorska Hanna
  352. Zgadło Mariusz
  353. Zgliński Waldemar
  354. Zimnicka Wiesława
  355. Zybecki Tomasz
  356. Zygan Krzysztof
  357. Zygan Stanisław
  358. Żmijewski Leszek
  359. Żmudzińska Irena

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.