Absolwenci Technikum Mechanicznego 1975/76

 

  1. Adamus Marian
  2. Banaczkowski Jacek
  3. Banaszczyk Joanna
  4. Bastrzyk Marek
  5. Bedorf Dariusz
  6. Biesaga Janusz
  7. Biesiada Dariusz
  8. Bilski Szymon
  9. Błędziński Stanisław
  10. Borej Marian
  11. Borkowska Teresa
  12. Boroń Andrzej
  13. Brodawka Marek
  14. Bzymek Leszek
  15. Capierzyński Marek
  16. Chmolowski Tadeusz
  17. Chojnacka Ewa
  18. Czarnecki Mieczysław
  19. Dąbrowska Dorota
  20. Dąbrowski Andrzej
  21. Dębska Barbara
  22. Domański Jerzy
  23. Domański Stanisław
  24. Dróżdżał Jan
  25. Dudkowski Zenon
  26. Dudziński Witold
  27. Dulewicz Wiesław
  28. Dunal Witold
  29. Dygas Bogusław
  30. Dykiel Janusz
  31. Gąś Roman
  32. Gąś Zdzisław
  33. Gębusia Krzysztof
  34. Głuchowski Marek
  35. Głuszek Alicja
  36. Gołębiowski Zenon
  37. Gos Mirosław
  38. Gryz Piotr
  39. Grzelka Janusz
  40. Guzera Andrzej
  41. Jezierski Ryszard
  42. Kaczmarczyk Łucja
  43. Kania Wojciech
  44. Kardas Edmund
  45. Kardas Mirosław
  46. Karwacki Grzegorz
  47. Kasprowski Arkadiusz
  48. Kasprzyk Wojciech
  49. Kępa Elżbieta
  50. Kępa Tomasz
  51. Kiciak Włodzimierz
  52. Kiełek Jacek
  53. Kołodziejski Zbigniew
  54. Kornicki Grzegorz
  55. kosiarski Adam
  56. Kosmala Ryszard
  57. Kosno Grzegorz
  58. Kostrzewa Maciej
  59. Kowalczyk Tadeusz
  60. Kozioł Bogusława
  61. Krukowska Dorota
  62. Krukowski Jacek
  63. Kucharska Mariola
  64. Kundys Jerzy
  65. Kuśmierski Adam
  66. Kutera Zofia
  67. Kutyła Roman
  68. Kwiecień Marek
  69. Ladyca Czesław
  70. Łańcuchowski Włodzimierz
  71. Łodej Adam
  72. Maciąg Michał
  73. Madej Zbigniew
  74. Majewski Józef
  75. Majkusiak Marek
  76. Malicki Grzegorz
  77. Mania Robert
  78. Matuszewska Grażyna
  79. Matyjasek Krzysztof
  80. Mazur Elżbieta
  81. Mazur Włodzimierz
  82. Mazur Zbigniew
  83. Michalski Jacek
  84. Michalski Jerzy
  85. Miskiewicz Elżbieta
  86. Mroczkowski Andrzej
  87. Mrozik Tomasz
  88. Mularczyk Danuta
  89. Muzyka Krzysztof
  90. Olesiński Julian
  91. Orczyk Mirosław
  92. Oszajca Alicja
  93. Ozych Krzysztof
  94. Pasturska Zbigniew
  95. Pastuszka Irena
  96. Pastuszka Kazimierz
  97. Patury Marek
  98. Pawelec Stanisław
  99. Petrus Marek
  100. Pękacz Wojciech
  101. Pierzchała Marek
  102. Pierzchała Zbigniew
  103. Piskulak Piotr
  104. Pocheć Mirosław
  105. Połeć Ryszard
  106. Poniewierski Ferdynand
  107. Pońska Zofia
  108. Potocki Andrzej
  109. Potrzeszcz Tadeusz
  110. Prokop Kazimierz
  111. Przybylski Józef
  112. Raczyński Bogdan
  113. Różalska Beata
  114. Rybak Witold
  115. Sala Zbigniew
  116. Sar Ryszard
  117. Sar Władysław
  118. Sepioł Tomasz
  119. Simonowicz Jerzy
  120. Skibiński Janusz
  121. Sobczyk Tadeusz
  122. Stachowicz Marek
  123. Stachucy Ryszard
  124. Stachura Andrzej
  125. Sudry Józef
  126. Sus Tomasz
  127. Suszczewicz Zenon
  128. Szaran Stanisław
  129. Szczałuba Waldemar
  130. Szczekuta Zdzisław
  131. Szczepański Henryk
  132. Szczepański Mieczysław
  133. Szloser Leszek
  134. Sznurowski Stanisław
  135. Szumiełewicz Szymon
  136. Śiurek Marek
  137. Śliwa Halina
  138. Śliwa Jan
  139. Świostek Halina
  140. Świtakowski Paweł
  141. Tarzanowski Lucjan
  142. Tokarska Krystyna
  143. Treliński Marek
  144. Trzaska Wojciech
  145. Tusiński Krzysztof
  146. Wajda Adam
  147. Walkiewicz Lidia
  148. Wanackowski Jacek
  149. Wawrzak Marek
  150. Wąsewicz Wacław
  151. Wątroba Krzysztof
  152. Wiączek Robert
  153. Więcaszek Stanisław
  154. Włodarski Waldemar
  155.  Wnętrzak Jacek
  156. Wnętrzak Teodor
  157. Wojtyniak Wojciech
  158. Wojtyniak Wojciech
  159. Wolański Władysław
  160. Wyrzykowski Marek
  161. Zając Andrzej
  162. Zarzycki Lesław
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.