Absolwenci Technikum nr 2 2007/08

Drukuj

 

  1. Bajer Piotr
  2. Banaszczyk Krzysztof
  3. Bębas Karol
  4. Bidziński Damian
  5. Bolewski Piotr
  6. Brąś Wojciech
  7. Bzymek Damian
  8. Chmielewski Adrian
  9. Cieślik Tomasz
  10. Czarnota Rafał
  11. Derlatka Adrian
  12. Derlatka Michał
  13. Deroń Mateusz
  14. Drozdowski Michał
  15. Drożdżal Norbert
  16. Druzic Mateusz
  17. Dudek Tomasz
  18. Dudzic Paweł
  19. Dygas Grzegorz
  20. Dyk Daniel
  21. Gałek Konrad
  22. Garbacz Marcin
  23. Garbacz Piotr
  24. Gębura Łukasz
  25. Grabowska Adrianna
  26. Haraźny Jacek
  27. Idziak Kamil
  28. Jabłoński Łukasz
  29. Jagieła Mariusz
  30. Jagieło Karol
  31. Jankowicz Krzysztof
  32. Jaros Bartłomiej
  33. Jeziorska Ewelina
  34. Jeziorski Michał
  35. Kaczmarska Katarzyna
  36. Kaim Michał
  37. Karyś Karol
  38. Kasperek Karol
  39. Kasprzyk Dominik
  40. Kępa Piotr
  41. Kita Kamil
  42. Kita Mateusz
  43. Kopeć Mateusz
  44. Koriat Paweł
  45. Kowalski Bartosz
  46. Kozieł Damian
  47. Kozieł Paweł
  48. Koziór Robert
  49. Kruk Piotr
  50. Kubiak Przemysław
  51. Kubicki Jarosław
  52. Kusiak Daniel
  53. Lech Adrian
  54. Lipa Sylwester
  55. Łodej Grzegorz
  56. Madej Karolina
  57. Majewski Michał
  58. Markiewicz Grzegorz
  59. Mastalerz Michał
  60. Mazur Radosław
  61. Mazur Sylwester
  62. Michalczak Łukasz
  63. Młynarczyk Piotr
  64. Moskwa Paweł
  65. Niewadzia Jakub
  66. Olesiński Mateusz
  67. Opozda Łukasz
  68. Orczyk Adrian
  69. Orczyk Michał
  70. Pacek Łukasz
  71. Pacek Marcin
  72. Pater Damian
  73. Perchel Grzegorz
  74. Petrus Michał
  75. Piekutowski Rajmund
  76. Pietrowski Marcin
  77. Pocheć Grzegorz
  78. Pocheć Łukasz
  79. Pocheć Marcin
  80. Pocheć Przemysław
  81. Pocheć Rafał
  82. Pocheć Tobiasz
  83. Powrózek Dominik
  84. Prostak Mateusz
  85. Przygoda Grzegorz
  86. Pytel Paweł
  87. Pyżyński Marcin
  88. Raczyński Damian
  89. Rak Sławomir
  90. Rogala Grzegorz
  91. Schmalenberg Kamil
  92. Siczek Piotr
  93. Sikora Rafał
  94. Sławek Przemysław
  95. Słowiński Michał
  96. Sokołowska Malwina
  97. Spadło Damian
  98. Stachowicz Grzegorz
  99. Stachowicz Michał
  100. Stanecki Damian
  101. Staszewski Bartosz
  102. Stępień Łukasz
  103. Stępień Paweł
  104. Stolarek Paweł
  105. Strycharski Jarosław
  106. Strzelecka Kinga
  107. Surma Karol
  108. Szaran Mateusz
  109. Szary Bartosz
  110. Szlęzak Sylwester
  111. Szpankowski Bartosz
  112. Ślaski Tomasz
  113. Ślefarski Radosław
  114. Śliwa Dawid
  115. Śmigielski Mateusz
  116. Świstak Rafał
  117. Tomczyk Konrad
  118. Tyniec Karol
  119. Wiatr Wojciech
  120. Wiącek Łukasz
  121. Wzorek Damian
  122. Wzorek Robert
  123. Zapała Dawid
  124. Zapała Michał
  125. Zarychta Michał
  126. Zarzycki Mateusz
  127. Zawłocki Bartłomiej
  128. Ziewiec Adrian
  129. Życińska Marta
  130. Życiński Kamil

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.