Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1991/92

Drukuj
  1. Adamczyk Zbigniew
  2. Augustyniak Mirosław
  3. Baranowska Renata
  4. Basa Aldona
  5. Bednarska Mirosława
  6. Bębas Katarzyna
  7. Bębas Żaneta
  8. Bidźińśki Wojciech
  9. Bielawski Arkadiusz
  10. Bieniasz Gabriela
  11. Błach Teodor
  12. Bodulski Krzysztof
  13. Bojanowski Marcin
  14. Borek Urszula
  15. Borowiec Rafał
  16. Borowiec Sabina
  17. Borowiec Sylwester
  18. Bracik Agnieszka
  19. Bracik Małgorzata
  20. Brelec Katarzyna
  21. Brodawka Marek
  22. Brodawska Anna
  23. Bujnowska Izabela
  24. Bzymek Robert
  25. Ceglarz Piotr
  26. Celary Mariusz
  27. Chmielewski Zbigniew
  28. Chochół Monika
  29. Cioroch Lidia
  30. Czechowska Anita
  31. Czernik Marcin
  32. Ćwieluch Paweł
  33. Dąbrowska Jolanta
  34. Dąbrowska Katarzyna
  35. Dekiel Izabela
  36. Dekiel Robert
  37. Dolęga Anna
  38. Drapczyk Paweł
  39. Dróżdz Elżbieta
  40. Dróżdż Norbert
  41. Dudek Jacek
  42. Dudzic Sylwester
  43. Dybała Urszula
  44. Dziechciarski Radosław
  45. Dziuba Robert
  46. Falkiewicz Agnieszka
  47. Fijas Rafał
  48. Fiszlak Paweł
  49. Fura Anna
  50. Gała Katarzyna
  51. Garbacz Grzegorz
  52. Garbacz Mirosław
  53. Gawlik Rafał
  54. Gągola Renata
  55. Gębura Beata
  56. Gębura Radosław
  57. Gieras Robert
  58. Głowacka Wanda
  59. Gonciarz Beata
  60. Górski Lubomir
  61. Grajcar Ewa
  62. Gregorczyk Krzysztof
  63. Grudzień Irena
  64. Grudzień Krzystof
  65. Grunt Janusz
  66. Gwóźdź Ewa
  67. Hud Robert
  68. Iwan Barbara
  69. Iwoła Paweł
  70. Jacek Sławomir
  71. Jacewicz Michał
  72. Jackońska Katarzyna
  73. Jagieła Tomasz
  74. Jagiełło Cecylia
  75. Jakubowska Aneta
  76. Jamski Robert
  77. Janiec Katarzyna
  78. Jaromin Artur
  79. Jarosz Robert
  80. Jasiński Sławomir
  81. Jaśkiewicz Monika
  82. Jeziorska Dorota
  83. Jeżewski Mirosław
  84. Jędrzejowska Sylwia
  85. Jop Mariusz
  86. Kabat Piotr
  87. Kaczmarski Marcin
  88. Karbowniczek Tomasz
  89. Karczewski Rafał
  90. Karwacka Anna
  91. Karwacki Janusz
  92. Karwat Dorota
  93. Karykowski Mirosław
  94. Kępa Agnieszka
  95. Kieler Robert
  96. Kielich Norbert
  97. Kita Jarosław
  98. Kocjan Agnieszka
  99. Koniarz Dariusz
  100. Kopyś Sylwester
  101. Kopyś Katrzyna
  102. Kopyś Piotr
  103. Korczak Szymon
  104. Kosa Grzegorz
  105. Kosmala Michał
  106. Kosterna Edyta
  107. Koszarski Dariusz
  108. Koteczek Małgorzata
  109. Kozieł Jarosław
  110. Krajewska Marzena
  111. Książka Katarzyna
  112. Kubrak Lidia
  113. Kucharska Agnieszka
  114. Kusiak Tomasz
  115. Kusiak Zbigniew
  116. Kuźdub Marcin
  117. Kwiatek Edyta
  118. Kwiatek Marcin
  119. Kwiecień Anita
  120. Kwiecień Ewelina
  121. Ladyca Marek
  122. Latała Krzysztof
  123. Leśnikowski Mariusz
  124. Linek Mariusz
  125. Lipiec Mariusz
  126. Lucińska Joanna
  127. Ludwikowski Tomasz
  128. Łakomiec Krystyna
  129. Łęcki Arkadiusz
  130. Łodej Mariusz
  131. Łyczak Jarosław
  132. Maciąg Ewa
  133. Maciąg Janusz
  134. Maciąg Marzena
  135. Maciejewska Anna
  136. Madej Małgorzata
  137. Malinowski Krzysztof
  138. Małecka Alicja
  139. Marcula Paweł
  140. Marczak Janusz
  141. Marczak Mariusz
  142. Markowski Daniel
  143. Markowski Przemysław
  144. Marlica Roman
  145. Masłowska Jolanta
  146. Mateusz Paweł
  147. Matysek Kamil
  148. Mazur Ewa
  149. Mazur Michał
  150. Mazur Urszula
  151. Mączka Michał
  152. Mąka Marcin
  153. Mergalska Aneta
  154. Miernik Agnieszka
  155. Mikos Aneta
  156. Mogielnicka Agnieszka
  157. Myszka Anna
  158. Nachyła Justyna
  159. Niedzielska Iwona
  160. Niewczas Honorata
  161. Niewczas Jacek
  162. Nowak Agnieszka
  163. Nowak Daniel
  164. Nowak Sebastian
  165. Nowakowski Przemek
  166. Ogorzałek Agnieszka
  167. Olech Jarosław
  168. Opozda Anna
  169. Opozda Sebastian
  170. Orczyk Dariusz
  171. Orczyk Marek
  172. Orczyk Mirosław
  173. Orczyk Piotr
  174. Orczyk Wioletta
  175. Osowski Piotr
  176. Pacańska Anna
  177. Pacek Marzena
  178. Pacek Sławomir
  179. Pachnik Michał
  180. Pająk Jarosław
  181. Pastuszka Paweł
  182. Pastuszka Tomasz
  183. Pastuszko Mirosław
  184. Pawelec Ewa
  185. Perchel Małgorzata
  186. Petrus Aneta
  187. Pieńkowska Agnieszka
  188. Piętak Stanisław
  189. Piwnik Anna
  190. Piwowarczyk Monika
  191. Plewa Alicja
  192. Plewa Robert
  193. Pluta Robert
  194. Pocheć Bożena
  195. Pocheć Jacek
  196. Pocheć Tomasz
  197. Polak Mariusz
  198. Pomorska Agnieszka
  199. Pomorski Ireneusz
  200. Ponikowska Małgorzata
  201. Potrzeszcz Piotr
  202. Pożoga Teresa
  203. Prześrut Andrzej
  204. Puchała Robert
  205. Rakowski Marcin
  206. Ratajski Grzegorz
  207. Rokita Piotr
  208. Rusin Leszek
  209. Rutkowski Mirosław
  210. Rybczyński Rafał
  211. Rycombel Urszula
  212. Sadowski Wojciech
  213. Salwa Edyta
  214. Sar Artur
  215. Sarna Maciej
  216. Schabowski Piotr
  217. Seklecka Agnieszka
  218. Sepioło Elżbieta
  219. Siembieda Paweł
  220. Sieradzka Danuta
  221. Skrzysiewicz Katarzyna
  222. Sławek Agnieszka
  223. Sławek Anita
  224. Słowińska Elżbieta
  225. Słyk Renata
  226. Sobuta Mariusz
  227. Sowa Barbara
  228. Stanecki Michał
  229. Staszewska Katarzyna
  230. Stawiński Mirosław
  231. Stepień Paweł
  232. Stępniewski Paweł
  233. Strąk Urszula
  234. Suwalska Katarzyna
  235. Suwara Elżbieta
  236. Szczodrak Katarzyna
  237. Szlęzak Artur
  238. Szmalec Marian
  239. Śpiewak Michał
  240. Świątek Robert
  241. Świstak Anna
  242. Tchurzewski Sebastian
  243. Tokarska Jolanta
  244. Tunik Małgorzata
  245. Turek Dorota
  246. Turek Michał
  247. Tuz Paweł
  248. Uba Krystyna
  249. Urbańczyk Mariusz
  250. Walkiewicz Krzysztof
  251. Wałczyński Marcin
  252. Wąsik Piotr
  253. Wiecha Dariusz
  254. Wilczyńska Emilia
  255. Wiśnios Tomasz
  256. Wojteczek Grzegorz
  257. Wojteczek Jacek
  258. Wojton Robert
  259. Wolański Grzegorz
  260. Wołczyński Grzegorz
  261. Wójcik Agnieszka
  262. Wójcik Ewa
  263. Wójcik Małgorzata
  264. Wrona Ireneusz
  265. Wziętek Damian
  266. Zaborowska Anna
  267. Zaborska Beata
  268. Zapała Robert
  269. Zapała Wiesław
  270. Zarzycki Janusz
  271. Zawor Grażyna
  272. Zdunek Rafał
  273. Zdziechowicz Jarosław
  274. Zieja Dariusz
  275. Zieja Jacek
  276. Zielińska Renata
  277. Ziemnicka Katarzyna
  278. Ziółkowski Rafał
  279. Żelazny Marcin
  280. Żłobecka Marta

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.