Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1977/78

  1. Adamus Wojciech
  2. Barszcz Zbigniew
  3. Barszcz Zdzisław
  4. Barszcz Zofia
  5. Bednarczyk Adam
  6. Bednarczyk Karol
  7. Bednarczyk Karol
  8. Bernat Grzegorz
  9. Bidziński Józef
  10. Binkowski Krzysztof
  11. Błach Grażyna
  12. Błach Zofia
  13. Bujanowska Gabriela
  14. Capierzyński Bogusław
  15. Capierzyński Bogusław
  16. Chmielewski Krzysztof
  17. Chojnacki Krzysztof
  18. Cichoński Marek
  19. Cieśla Zbigniew
  20. Czaja Krzysztof
  21. Czarnoytowska Irena
  22. Czernikiewicz Andrzej
  23. Czubak Grzegorz
  24. Czubak Wojciech
  25. Czuwara Andrzej
  26. Derlatka Ryszard
  27. Drużyc Jarosław
  28. Dudek Elżbieta
  29. Dudek Jacenty
  30. Dudzic Andrzej
  31. Dudzic Ryszard
  32. Duś Bogusław
  33. Dzik Waldemar
  34. Dziurzyński Krzysztof
  35. Dżała Jan
  36. Faliszewski Jarosław
  37. Fatyga Wojciech
  38. Frączkiewicz Zbigniew
  39. Fręchowicz Barbara
  40. Gałek Piotr
  41. Gałka Ireneusz
  42. Gałka Stanisław
  43. Gawęcka Danuta
  44. Gibalska Jolanta
  45. Giemza Mirosław
  46. Głowacki Paweł
  47. Głowacki Stanisław
  48. Gorczyca Irena
  49. Grabowski Wojciech
  50. Hamera Bogusława
  51. Jagieła Wojciech
  52. Jagieło Daniel
  53. Janik Krystyna
  54. Jaros Marek
  55. Jaroszyński Szymon
  56. Jasiński Mirosław
  57. Jasztal Bożena
  58. Jeziorska Anna
  59. Jędrasek Marek
  60. Kaczmarczyk Lech
  61. Kalisz Henryk
  62. Kapusta Lidia
  63. Kępa Marian
  64. Klepacz Mirosław
  65. Klusek Mirosław
  66. Kolenda Sławomir
  67. Kopeć Jadwiga
  68. Korjat Remigiusz
  69. Korpacka Zofia
  70. Korzeniowski Leszek
  71. Kos Andrzej
  72. Kosno Teresa
  73. Kosztowniak Marian
  74. Kot Mirosław
  75. Kozieł Barbara
  76. Kozieł Janina
  77. Kozieł Tadeusz
  78. Kruk Ryszard
  79. Krzepkowski Marek
  80. Kubik Mieczysław
  81. Kusiak Zbigniew
  82. Kuszka Andrzej
  83. Kwiatek Jerzy
  84. Kwiecień Jerzy
  85. Latała Lucyna
  86. Lech Ryszard
  87. Lefek Małgorzata
  88. Limanówka Tadeusz
  89. Lis Elżbieta
  90. Lisowski Andrzej
  91. Litwinek Wiesław
  92. Łańcuchowski Leszek
  93. Łodej Halina
  94. Łuczkiewicz Henryk
  95. Maciąg Bogdan
  96. Maciejczak Teresa
  97. Madej Kazimierz
  98. Maj Jan
  99. Maj Janusz
  100. Majewski Włodzimierz
  101. Majewski Zbigniew
  102. Małecka Jolanta
  103. Marczewska Małgorzata
  104. Maruszak Paweł
  105. Maryan Marek
  106. Mawrot Marek
  107. Michalczak Małgorzata
  108. Mikos Wiesław
  109. Moskal Edward
  110. Moskwa Marek
  111. Mucha Edward
  112. Myszka Krzysztof
  113. Myszka Marian
  114. Myszka Marian
  115. Myszka Mirosław
  116. Niewczas Zdzisław
  117. Niewczas Zdzisław
  118. Niewczas Zygmunt
  119. Nowak Marek
  120. Nowak Wiesław
  121. Orczyk Teresa
  122. Orłowski Zdzisław
  123. Pacek Andrzej
  124. Pająk Paweł
  125. Parowiec Maria
  126. Paruzel Szymon
  127. Pietrzyk Wiesława
  128. Pituła Krzysztof
  129. Piwko Halina
  130. Pocheć Anna
  131. Pocheć Bogusław
  132. Pocheć Bogusław
  133. Pocheć Mirosław
  134. Pochylski Krzysztof
  135. Pociecha Marek
  136. Połeć Janusz
  137. Ponikowska Bożena
  138. Półtorak Mirosław
  139. Prostak Magdalena
  140. Przygodzki Marek
  141. Puchała Grażyna
  142. Rafalski Adam
  143. Rafalski Mirosław
  144. Rakowski Robert
  145. Rokita Tadeusz
  146. Rudziński Janusz
  147. Sala Elżbieta
  148. Samsonowski Leszek
  149. Seferynowicz Adam
  150. Sepioł Bożena
  151. Sepioł Zuzanna
  152. Seweryn Halina
  153. Seweryn Halina
  154. Seweryn Wiesława
  155. SewerynWiesława
  156. Sierpień Wiesława
  157. Sikora Ryszard
  158. Sławek Marek
  159. Smurzyński Tomasz
  160. Smurzyński Tomasz
  161. Sobierska Dorota
  162. Sobierska Dorota
  163. Sowa Stanisław
  164. Stawski Grzegorz
  165. Stawski Grzegorz
  166. Stodulski Roman
  167. Stodulski Roman
  168. Stompor Tadeusz
  169. Stronk Szymon
  170. Stronk Szymon
  171. Strycharski Adam
  172. Susło Anna
  173. Susło Anna
  174. Szczepańska Jolanta
  175. Szewczyk Andrzej
  176. Szlęzak Mirosław
  177. Szumielewicz Joanna
  178. Szumielewicz Joanna
  179. Szumielewicz Lech
  180. Szymczak Andrzej
  181. Świrad Jan
  182. Świrak Jan
  183. Tomkowska Teodozja
  184. Tucholski Andrzej
  185. Turek Jerzy
  186. Uliński Zbigniew
  187. Uliński Zbigniew
  188. Urban Ryszard
  189. Wajda Roman
  190. Wajda Roman
  191. Walkiewicz Jacek
  192. Wierzbiński Piotr
  193. Wilk Zdzisław
  194. Wilk Zdzisław
  195. Witczak Halina
  196. Witczak Halina
  197. Witkowska Urszula
  198. Witkowska Urszula
  199. Wolski Marek
  200. Wolski Marek
  201. Wołoch Henryk
  202. Woźniak Ryszard
  203. Woźniak Ryszard
  204. Wójcicki Marek
  205. Wypych Stanisław
  206. Wypych Stanisław
  207. Wypych Teodor
  208. Zając Dariusz
  209. Zając Stanisława
  210. Zając Tadeusz
  211. Zając Tadeusz
  212. Zatorska Jadwiga
  213. Zatorska Jadwiga
  214. Zawłocki Zenon
  215. Zbrożyna Marek
  216. Zbrożyna Marek
  217. Zbrożyna Szczepan
  218. Zieja Wiesław
  219. Zięba Leszek
  220. Zięba Mirosław
  221. Ziomek Halina
  222. Żaczek Kazimierz

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.