Absolwenci Technikum Mechanicznego 1974/75

 

  1. Adach Anna
  2. Barańska Grażyna
  3. Binsztok Irena
  4. Borek Ireneusz
  5. Borkowski Mirosław
  6. Boroń Andrzej
  7. Borus Jerzy
  8. Buczek Jan
  9. Bzymek Henryka
  10. Bzymek Henryka
  11. Ceglarska Barbara
  12. Ceglińska Eliza
  13. Chmura Adam
  14. Chojnacki Krzysztof
  15. Chomentowski Jerzy
  16. Chrząszcz Andrzej
  17. Czarnecki Leszek
  18. Domagała Jacek
  19. Dul Jadwiga
  20. Dygas Piotr
  21. Dziemba Leszek
  22. Gacek Paweł
  23. Gała Mieczysław
  24. Gromadzki Włodzimierz
  25. Grudniewska Bożena
  26. Gulba Zbigniew
  27. Harabień Jerzy
  28. Hołowata Irena
  29. Jakubczak Henryk
  30. Jakubiak Krzysztof
  31. Jamski Jan
  32. Jaros Grażyna
  33. Jaros Lidia
  34. Jóźwik Zenon
  35. Kołbut Zbigniew
  36. Kaczewski Ryszard
  37. Kasprzyk Tomasz
  38. Kędziora Krzysztof
  39. Kosmala Urszula
  40. Kot Stanisław
  41. Kowalczyk Irena
  42. Kowalczyk Zdzisław
  43. Kowalik Wiesława
  44. Kozera Leszek
  45. Krzepkowska Halina
  46. Kubicza Zdzisław
  47. Kucharczyk Tadeusz
  48. Kuchniak Karol
  49. Kułaga Andrzej
  50. Kwiecińska Danuta
  51. Leśniewski Piotr
  52. Lewandowski Mirosław
  53. Lenart Janusz
  54. Łodej Maria
  55. Łojewski Andrzej
  56. Łukawski Ireneusz
  57. Maciąg Elżbieta
  58. Madejski Wojciech
  59. Maj Jan
  60. Majewski Zdzisław
  61. Maksymow Elżbieta
  62. Malinowski Andrzej
  63. Malinowski Jerzy
  64. Markiewicz Ryszard
  65. Marszałek Ireneusz
  66. Massalska Ewa
  67. Mielczarek Janusz
  68. Miernik Henryk
  69. Miernik Stanisław
  70. Mierzwa Andrzej
  71. Mirota Janusz
  72. Mittelstaedt Witold
  73. Mudy Elżbieta
  74. Myszka Ryszard
  75. Nagłowska Ewa
  76. Niebudziński Włodzimierz
  77. Niwicki Szymon
  78. Nosowicz Marianna
  79. Nowak Pelagia
  80. Olesiński Krzysztof
  81. Olesiński Zbigniew
  82. Paduch Leszek
  83. Parobiec Wanda
  84. Pasek Elżbieta
  85. Pasternak Elżbieta
  86. Pastuszka Czesław
  87. Pastuszka Marek
  88. Pawelec Marian
  89. Perchel Teresa
  90. Piekarski Marek
  91. Pierzchała Marek
  92. Pietrzak Alicja
  93. Pisarski Ryszard
  94. Pitulej Jan
  95. Pocheć Marek
  96. Polański Waldemar
  97. Popiołek Andrzej
  98. Raczyńska Barbara
  99. Rać Krystyna
  100. Rakowski Andrzej
  101. Reczka Jadwiga
  102. Rokita Grażyna
  103. Rokita Jan
  104. Romańczak Wiesław
  105. Rozpendowski Andrzej
  106. Rychlik Elżbieta
  107. Rynio Jerzy
  108. Sadłos Zbigniew
  109. Salamon Jerzy
  110. Sar Zdzisław
  111. Sasin Waldemar
  112. Satkowski Zdzisław
  113. Sepiolo Genowefa
  114. Sepioło Genowefa
  115. Seweryn Czesława
  116. Sikora Krzysztof
  117. Sikora Leszek
  118. Skrzypczyk Leszek
  119. Sławek Wiesław
  120. Sobolewski Tomasz
  121. Sobolewski Tomasz
  122. Sobolewski Wojciech
  123. Spadło Bogumiła
  124. Stachucy Grażyna
  125. Stawska Teresa
  126. Stawska Joanna
  127. Stępniewicz Anna
  128. Synal Irena
  129. Szczerska Barbara
  130. Szczych Henryk
  131. Szymański Tomasz
  132. Śliwa Konstanty
  133. Śliz Helena
  134. Tomkiewicz Andrzej
  135. Turek Jerzy
  136. Tuz Tomasz
  137. Walczyk Leszek
  138. Werynowski Jacek
  139. Węglewicz Mirosław
  140. Wieczorek Zbigniew
  141. Wiśniewski Przemysław
  142. Wiśnios Dorota
  143. Witkowska Teresa
  144. Włodarski Adam
  145. Zaborowska Ewa
  146. Zając Edward
  147. Zając Miroslaw
  148. Zapała Kazimierz
  149. Zmyj Roman
  150. Zwoliński Piotr
  151. Zwoliński Władysław
  152. Żurowska Barbara
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.