Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1958/59

Drukuj
  1. Adamska Alicja
  2. Banasik Czesław
  3. Bieliński Tadeusz
  4. Bilska Anna
  5. Bobek Zbigniew
  6. Chmielewski Waldemar
  7. Choremska Barbara
  8. Czekaj Edward
  9. Czerpak Paweł
  10. Dąbrowski Henryk
  11. Dębisk Włodzimierz
  12. Drapik Julian
  13. Durak Henryk
  14. Dygas Bogusław
  15. Frankiewicz Zbigniew
  16. Godzina Wacław
  17. Gołębska Henryka
  18. Gralec Czesław
  19. Gralec Edward
  20. Grochowina Dionizy
  21. Grudniewski Stanisław
  22. Heba Adam
  23. Jakubowski Janusz
  24. Janiak Jacek
  25. Jankowski Henryk
  26. Jaworski  Zygmunt
  27. Jedynak Tadeusz
  28. Kamińska Wanda
  29. Karbowniczek Jan
  30. Kiciński Leon
  31. Kiełbasa Adam
  32. Kiełek Stanisław
  33. Klepacz Stefan
  34. Kostkiewicz Jan
  35. Koszarski Kazimierz
  36. Kotkowski Stanisław
  37. Kowalik Krystyna
  38. Krokowiak Jan
  39. Kujszczyk Kazimierz
  40. Kwiatkowski Roman
  41. Lech Stanisław
  42. Lorant Józef
  43. Łakomiec Czesław
  44. Łaskawski Józef
  45. Łojek Tadeusz
  46. Maciąg Kazimierz
  47. Maciąg Marian
  48. Madej Wanda
  49. Makowski Adam
  50. Marian Płacisz
  51. Miernik Jan
  52. Moniewski Leszek
  53. Moniewski Zdzisław
  54. Niewiadomski Józef
  55. Opozda Tadeusz
  56. Ożdzyński Jan
  57. Pacek Kazimierz
  58. Pastuszka Bogusław
  59. Peremiec Stefan
  60. Pęczak Józef
  61. Pęczkowski Henryk
  62. Piętak Zygmunt
  63. Pigułowski Andrzej
  64. Piwnik Andrzej
  65. Pocheć Kazimierz
  66. Prokop Włodzimierz
  67. Prostak Andrzej
  68. Przydatek Jerzy
  69. Ptasińska Janina
  70. Pukała Janusz
  71. Pyra Marian
  72. Pyszak Lucjan
  73. Raben Kazimierz
  74. Rękawiecki  Stanisław
  75. Rokita Janina
  76. Różalski Władysław
  77. Różycki Stanisław
  78. Ryszard Kaniewski
  79. Rzepka Józef
  80. Sikora Józef
  81. Sitek Adam
  82. Skiba Antoni
  83. Snopek Marian
  84. Sobczyk Zdzisław
  85. Soska Ewa
  86. Spadło Edward
  87. Sroczyński Dariusz
  88. Starzeba Ryszard
  89. Stępniak Jerzy
  90. Stojek Zdzisław
  91. Strużycki  Waldemar
  92. Styk Stanisław
  93. Sulina Tadeusz
  94. Szałkiewicz Edward
  95. Szczodra Witold
  96. Tadej Marian
  97. Tatarak Leszek
  98. Więcław Zygmunt
  99. Wiśniewski Andrzej
  100. Wiśnios Paweł
  101. Zacharski Zenon
  102. Zając Czesław
  103. Zapała Władysław
  104. Zaręba Roman
  105. Zarzycki Witold
  106. Zarzycki Zygmunt
  107. Zdyb Marianna
  108. Zychowicz Andrzej
  109. Żyła Ryszard 

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.