Absolwenci Technikum Zawodowego 1997/98

  1. Adamus Szymon
  2. Bania Wojciech
  3. Baran Dominik
  4. Baran Grzegorz
  5. Bernacki Michał
  6. Binek Artur
  7. Bochniak Artur
  8. Bochyński Marcin
  9. Borycki Sylwester
  10. Chmielewski Rafał
  11. Chmurzyński Sebastian
  12. Dajewski Adrian
  13. Dąbrowski Krzysztof
  14. Domagała Rafał
  15. Dróżdż Radosław
  16. Dryja Paweł
  17. Dziobała Marek
  18. Dziułka Jacek
  19. Filipowski Marcin
  20. Fiutowski Jakub
  21. Galas Dominik
  22. Gałka Daniel
  23. Gil Paweł
  24. Glina Mariusz
  25. Gołebski Marcin
  26. Gołębiowski Mariusz
  27. Gołębski Dariusz
  28. Gronek Jakub
  29. Grudziński Marcin
  30. Haba Marcin
  31. Hamera Jacek
  32. Iwoła Paweł
  33. Iwoła Tomasz
  34. Jadyca Michał
  35. Jaroszek Piotr
  36. Jeżowski Robert
  37. Jóźwik Marcin
  38. Kaczor Karol
  39. Kałuża Michał
  40. Kartasiński Robert
  41. Kiełbasa Marcin
  42. Kiełbasa Marcin
  43. Klepacz Grzegorz
  44. Kończak Robert
  45. Kopyś Janusz
  46. Kosa Paweł
  47. Kowalski Konrad
  48. Kowalski Tomasz
  49. Ladyca Michał
  50. Latała Jacek
  51. Lefek Paweł
  52. Leszczyński Jarosław
  53. Leśniak Kamil
  54. Luciński Karol
  55. Luciński Michał
  56. Łodej Tomasz
  57. Maciąg Jarosław
  58. Mierzyński Paweł
  59. Miśkiewicz Wojciech
  60. Mnich Grzegorz
  61. Mokrzański Norbert
  62. Moskwa Marcin
  63. Musiał Rafał
  64. Niwicki Marek
  65. Niziołek Krystian
  66. Nowak Leszek
  67. Okrasa Szymon
  68. Olczyk Przemysław
  69. Oprządek Michał
  70. Orczyk Mariusz
  71. Paprot Sebastian
  72. Parfieńczyk Piotr
  73. Pawelec Albert
  74. Pawełko Norbert
  75. Pięciński Artur
  76. Pocheć Jan
  77. Pora Wojciech
  78. Prokop Mirosław
  79. Przygoda Paweł
  80. Radecki Marcin
  81. Rejczak Jacek
  82. Rosperski Tomasz
  83. Ryś Sebastian
  84. Sałata Rafał
  85. Simonowicz Łukasz
  86. Sitek Norbert
  87. Skowroński Rafał
  88. Skrzyczyna Paweł
  89. Słomiński Konrad
  90. Stańkowski Grzegorz
  91. Stawski Andrzej
  92. Stepień Marek
  93. Stompor Rafał
  94. Styczeń Piotr
  95. Surdy Rafał
  96. Suwała Jacek
  97. Szczechowski Darek
  98. Szczygieł Konrad
  99. Szyrom Przemysław
  100. Świtoń Piotr
  101. Truchlewski Andrzej
  102. Trzas Michał
  103. Wiedro Kamil
  104. Wicik Konrad
  105. Wiśniewski Paweł
  106. Wolski Ronald
  107. Woźniak Rafał
  108. Woźniak Sławomir
  109. Wójcik Krzysztof
  110. Wzorek Grzegorz
  111. Zawłocki Łukasz
  112. Ziewiec Krystian
  113. Zięba Marcin
  114. Zwoliński Marcin
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.