Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1964/65

Drukuj
  1. Adamczyk Boguchwał
  2. Anduła Jerzy
  3. Anduła Wiesław
  4. Anikiel Bogusław
  5. Bera Aleksander
  6. Bernacki Andrzej
  7. Bębas Władysław
  8. Bidziński Marian
  9. Bielecki Zdzisław
  10. Bies Adam
  11. Bochra Jan
  12. Bogucki Lech
  13. Brodawka Jerzy
  14. Cegliński Tadeusz
  15. Chmiel Mieczysław
  16. Chmielewski Ryszard
  17. Cieślik Feliks
  18. Czajkowska Kazimiera
  19. Czarnecki Jan
  20. Czechowicz Stanisław
  21. Czechowski Józef
  22. Czepel Andrzej
  23. Czerwiński Adam
  24. Czerwiński Janusz
  25. Derlatka Andrzej
  26. Dębski Adam
  27. Dębski Kazimierz
  28. Dobroń Henryk
  29. Dudkiewicz Marek
  30. Dulewicz Czesław
  31. Dunal Grzegorz
  32. Duzyja Stanisław
  33. Dwojak Tadeusz
  34. Fereniec Grzegorz
  35. Fereniec Henryk
  36. Figura Marian
  37. Fijas Tadeusz
  38. Fijoł Czesław
  39. Filip Adam
  40. Flisek Andrzej
  41. Fryziel Tadeusz
  42. Gajewski Romuald
  43. Galant Eugeniusz
  44. Gawlik Mieczysław
  45. Giela Bogusław
  46. Głazowski Józef
  47. Gnat Antoni
  48. Gorczyca Jan
  49. Górski Tadeusz
  50. Gralec Jan
  51. Gros Waldemar
  52. Grzelka Jerzy
  53. Grzelka Zachariasz
  54. Gwóźdź Stanisław
  55. Idziak Stanisław
  56. Iwoła Tadeusz
  57. Jadwidzic Stanisław
  58. Jaklewicz Wojciech
  59. Jankowski Władysław
  60. Janus Władysław
  61. Jarocha Sylwester
  62. Jaros Józef
  63. Jaros Marek
  64. Jasiak Stanisław
  65. Jasik Wiesław
  66. Kaczmarski Krzysztof
  67. Kaczmarski Zbigniew
  68. Kajzer Marta
  69. Kaleta Mieczysław
  70. Kalista Mieczysław
  71. Kalisz Włodzimierz
  72. Kania Adam
  73. Karwacki Bogusław
  74. Kasprzyk Wojciech
  75. Kępa Antoni
  76. Kiełek Adam
  77. Kijewski Wiesław
  78. Kisielewicz Teresa
  79. Klamczyński Józef
  80. Klefas Waldemar
  81. Kłos Zygmunt
  82. Koczubiej Piotr
  83. Kodera Marian
  84. Kołbuc Kazimierz
  85. Kosmala Tomasz
  86. Kowal Marian
  87. Kowalczyk Szczepan
  88. Kowalska Agata
  89. Kowalski Adam
  90. Kowalski Jerzy
  91. Kozioł Jan
  92. Krakowiak Zygmunt
  93. Krawczyk Włodzimierz
  94. Krawczyk Zdzisław
  95. Krukowski Zbigniew
  96. Krupa Jerzy
  97. Kucharski Adam
  98. Kucharski Mirosław
  99. Kupidura Krzysztof
  100. Kutera Jan
  101. Kutera Jerzy
  102. Kwiatkowski Andrzej
  103. Kwiatkowski Zdzisław
  104. Kwiecień Stanisław
  105. Kwiecień Wiesław
  106. Kwieciński Franciszek
  107. Kwieciński Tadeusz
  108. Lamparski Maciej
  109. Lewkowicz Józef
  110. Lucińska Wiesława
  111. Łuczkowski Stanisław
  112. Maciąg Jan
  113. Maciąg Władysław
  114. Maciejczak Mieczysław
  115. Madejski Jan
  116. Maj Ryszard
  117. Makselon Czesław
  118. Malarski Jan
  119. Małaczek Jan
  120. Marcinkowski Zdzisław
  121. Marczak Antoni
  122. Marek Edmunt
  123. Markowski Janusz
  124. Maruszak Czesław
  125. Marzec Marian
  126. Marzec Stefan
  127. Marzec Wojciech
  128. Matachowski Kazimierz
  129. Mazdoń Maria
  130. Mazur Jerzy
  131. Mazur Krystyna
  132. Mazur Tadeusz
  133. Mazur Witold
  134. Mazurkiewicz Bogusław
  135. Mazurkiewicz Edward
  136. Mączka Zdzisław
  137. Mączyński Włodzimierz
  138. Medrecki Adam
  139. Mendala Zbigniew
  140. Mgłosik Zdzisław
  141. Michalski Wiktor
  142. Michnowski Krzysztof
  143. Miernik Ryszard
  144. Miernikiewicz Zbigniew
  145. Miernikiewicz Zdzisław
  146. Migrosik Zdzisław
  147. Milanowski Jerzy
  148. Miśtalski Wacław
  149. Mordak Witold
  150. Mordon Jan
  151. Mordon Maria
  152. Motyga Zdzisław
  153. Mroziński Mirosław
  154. Niebudek Jadwiga
  155. Niewczas Stanisław
  156. Nobis Czesław
  157. Nowak Jerzy
  158. Nowak Julian
  159. Nowak Władysław
  160. Nowakowski Stanisław
  161. Nowocień Andrzej
  162. Nowotnik Tadeusz
  163. Ofat Czesław
  164. Opozda Aleksy
  165. Opozda Ryszard
  166. Oziomek Marek
  167. Oziomek Maria
  168. Pacek Aleksander
  169. Pacek Janusz
  170. Pacek Tadeusz
  171. Pacek Zygmunt
  172. Palmowski Teodor
  173. Pastuszko Bogusław
  174. Perchel Ryszard
  175. Perchel Stanisław
  176. Pędzisz Tadeusz
  177. Pękala Jan
  178. Pierzchała Zdzisław
  179. Piętak Teodora
  180. Pochwała Piotr
  181. Podgórska Kazimiera
  182. Podgórski Tadeusz
  183. Podsiadło Jerzy
  184. Podsiedlik Marian
  185. Połeć Wladysław
  186. Pomorski Wiesław
  187. Potrzeszcz Feliks
  188. Pożoga Andrzej
  189. Prostak Zygmunt
  190. Pryciak Tadeusz
  191. Przygoda Bożena
  192. Pyrc Anna
  193. Pyrc Maria
  194. Radło Ryszard
  195. Radzicki Tadeusz
  196. Robaczkiewicz Zygmunt
  197. Rokita Edward
  198. Rokita Tadeusz
  199. Rokita Zygmunt
  200. Rokoszny Ryszard
  201. Rosołowski Stanisław
  202. Rozmus Tadeusz
  203. Różalski Marian
  204. Rybak Jan
  205. Rybczyński Wiesław
  206. Rycombel Stefan
  207. Rymarczyk Józef
  208. Rymarczyk Zygmunt
  209. Rymkiewicz Karol
  210. Rzońca Witold
  211. Sadło Andrzej
  212. Sala Jan
  213. Sałek Czesław
  214. Sarzyński Wiesław
  215. Sieniek Adam
  216. Sieniek Bogusław
  217. Sitek Władysław
  218. Sitnik Ryszard
  219. Siwiec Wiktor
  220. Skiba Jadwiga
  221. Skiba Kazimierz
  222. Skiba Mieczysław
  223. Skotnicki Kazimierz
  224. Skowroński Wiesław
  225. Skrzatek Antoni
  226. Skrzeczyna Kazimierz
  227. Skuza Marian
  228. Słowik Adam
  229. Sobczyński Jerzy
  230. Sokołowski Szymon
  231. Sokół Marek
  232. Stąporek Ewa
  233. Stema Helena
  234. Stobiecki Zbigniew
  235. Suwała Czesław
  236. Szczygieł Stanisław
  237. Szczykutowicz Bogusław
  238. Szeląg Bogusław
  239. Szwed Zygmunt
  240. Śledziona Andrzej
  241. Ślema Halina
  242. Śliwiak Krzysztof
  243. Terlecki Marek
  244. Turbiarz Henryk
  245. Wajs Marian
  246. Walkiewicz Jan
  247. Walkiewicz Józef
  248. Wasiak Julian
  249. Wesołowska Zdzisława
  250. Wiecha Adam
  251. Wieczorek Leon
  252. Wietrzyński Adam
  253. Wiński Robert
  254. Wiśnios Jadwiga
  255. Wiśnios Jan
  256. Witczak Eugeniusz
  257. Włodarczyk Jan
  258. Wojciechowski Jan
  259. Wojtal Henryk
  260. Wojtal Wojciech
  261. Wolański Władysław
  262. Wosek Czesław
  263. Woźniak Antoni
  264. Woźniak Edward
  265. Wójcik Stanisław
  266. Wójcik Wiesław
  267. Wróblewski Marek
  268. Wypych Władysław
  269. Zając Kazimierz
  270. Zarzycki Jan
  271. Zawadzki Ryszard
  272. Zdziesiński Marian
  273. Zięba Gabriela
  274. Zięba Stanisław
  275. Ziomek Józef
  276. Żłobecki Mieczysław
  277. Żmudziński Jan

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.