Absolwenci Liceum Profilowanego 2009/10

Drukuj
  1. Adamczyk Wioleta
  2. Antolak Agata
  3. Bado Wioleta
  4. Banaczek Mateusz
  5. Barszcz Karolina
  6. Bidzińska Magdalena
  7. Biskup Ksenia
  8. Borcuch Magdalena
  9. Borcuch Marlena
  10. Buczkowska Karolina
  11. Bujak Michał
  12. Chlewicka Aneta
  13. Ciepielewska Wioletta
  14. Czaja Milena
  15. Duda Patryk
  16. Dziemba Tomasz
  17. Dziuba Magdalena
  18. Dziułka Ilona
  19. Fałek Ewelina
  20. Filipowska Aleksandra
  21. Gaik Szymon
  22. Gajownik Paweł
  23. Gardjan Sandra
  24. Gawęcka Iwona
  25. Gawłowska Ewelina
  26. Gralec Gerard
  27. Gralec Marcin
  28. Grudzińska Aleksandra
  29. Grzesik Dominika
  30. Guzak Ewa
  31. Huzarska Diana
  32. Jabłoński Joanna
  33. Jackowski Patryk
  34. Jagełła Roksana
  35. Jakubowska Anna
  36. Jamiec Emilia
  37. Jasztal Damian
  38. Jeziorka Sylwia
  39. Kalista Karol
  40. Kalwat Anna
  41. Karaś Martyna
  42. Kępa Karolina
  43. Kłusek Adrian
  44. Kobierecka Aneta
  45. Kopeć Karolina
  46. Kostrzewa Ilona
  47. Kotulska Małgorzata
  48. Kowalik Sylwia
  49. Kozieł Albert
  50. Kozieł Łukasz
  51. Kozłowska Jagoda
  52. Krawczyk Marta
  53. Kruk Renata
  54. Krzepkowski Daniel
  55. Kubiak Dorota
  56. Kucy Dorota
  57. Kuminek Paulina
  58. Kupisz Joanna
  59. Kurek Izabela
  60. Kwiecień Anna
  61. Lech Mariusz
  62. Lis Ernest
  63. Loranty Łukasz
  64. Łakomiec Dagmara
  65. Maciąg Diana
  66. Maciąg Martyna
  67. Maciśg Iwona
  68. Majewska Aleksandra
  69. Malinowska Barbara
  70. Mameła Robert
  71. Marchewka Eliza
  72. Marlica Dariusz
  73. Mazur Magdalena
  74. Mazur Marlena
  75. Mergalska Anna
  76. Mizera Paulina
  77. Mróz Milena
  78. Mundzik Albert
  79. Musidlak Magdalena
  80. Nawrot Katarzyna
  81. Niedziela Luiza
  82. Niewczas Kamil
  83. Niewczas Sylwia
  84. Nobis Paulina
  85. Nowak Sylwia
  86. Nowakowski Jakub
  87. Opozda Karol
  88. Orczyk Agata
  89. Orczyk Monika
  90. Orzeł Emilia
  91. Pałys Dariusz
  92. Piątek Magdalena
  93. Piekarska Weronika
  94. Pocheć Anita
  95. Połeć Iwona
  96. Prokop Milena
  97. Puchała Artur
  98. Puchała Konrad
  99. Pyrc Katarzyna
  100. Pytel Roksana
  101. Rabczański Mateusz
  102. Rachtan Marzena
  103. Raczyńska Izabela
  104. Reuszel Magdalena
  105. Sawicka Martyna
  106. Sawicka Monika
  107. Serwicka Ksenia
  108. Siembiecka Kinga
  109. Sikora Anna
  110. Sikora Mariusz
  111. Sikorska Monika
  112. Siurek Anna
  113. Skoczyłaś Elżbieta
  114. Słowiński Daniel
  115. Sobczak Agnieszka
  116. Sokołowska Anna
  117. Stępień Magdalena
  118. Stronk Karol
  119. Strzelec Krzysztof
  120. Surma Katarzyna
  121. Syst Bartosz
  122. Szmalec Marcin
  123. Ścibior Adrian
  124. Ślęzak Patryk
  125. Wanat Luiza
  126. Więckowska Weronika
  127. Wójciek Ilona
  128. Wójcik Malwina
  129. Wrona Paulina
  130. Wróbel Aleksandra
  131. Wrzesień Paulina
  132. Wypych Agata
  133. Wysocka Sylwia
  134. Zaczkiewicz Monika
  135. Zając Paweł
  136. Zajęc Sabina
  137. Zapała Iza
  138. Zawłocka Marta
  139. Zawłocki Adrian
  140. Zielonka Emilia
  141. Zięba Katarzyna


.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.