Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1960/61

Drukuj
  1. Adamski Jerzy
  2. Antos Stanisław
  3. Banio Helena
  4. Bąk Stefan
  5. Bernacki Józef
  6. Bieliński Waldemar
  7. Bogusław Borcuch
  8. Cholewa Stefan
  9. Chuchro Jerzy
  10. Ciemięga Józef
  11. Czuwara Alfred
  12. Dajewski Jan
  13. Dalach Witold
  14. Drążyk Czesław
  15. Dudek Andrzej
  16. Duraziński Czesław
  17. Dziedzic Wanda
  18. Ferka Zygmunt
  19. Gajewski  Antoni
  20. Gędola Stanisław
  21. Gilewski Marek
  22. Głowacki Henry
  23. Głuszek Chrystian
  24. Gojewski Stefan
  25. Golowski Aleksander
  26. Gościński Władysław
  27. Gruszczyńsk Maciej
  28. Gruszka Jan
  29. Grzegorski Mieczsław
  30. Grzesik Władysław
  31. Grzybowski Grzegorz
  32. Grzybowski Jerzy
  33. Gwóźdż Jan
  34. Gwóźdż Karol
  35. Iwoła Kazimierz
  36. Jabłoński Tadeusz
  37. Jaros Tadeusz
  38. Jastrzebski Marian
  39. Jóżwik Edward
  40. Kamińki Emil
  41. Kania Zenon
  42. Karbowniczek Andrzej
  43. Karpacki Marian
  44. Karwacki Feliks
  45. Kasprzyk Andrzej
  46. Kasza Czesław
  47. Kiełbasa Jan
  48. Klimas Józef
  49. Klimkowski Janusz
  50. Kondrat Ryszard
  51. Kosior Henryk
  52. Kosterna Jerzy
  53. Kotowski Ryszard
  54. Kowalczyk Szczepan
  55. Kowalewski Tomasz
  56. Kozieł Jan
  57. Kozub Bogdan
  58. Krakowiak Andrzej
  59. Królikowski Zbigniew
  60. Krzeszowski Edward
  61. Kułaga Alojzy
  62. Kurek Józef
  63. Kuś Władysław
  64. Kwiecień Edmund
  65. Kwieciński Stanisław
  66. Laprus Jan
  67. Lipiec  Edward
  68. Lurzyńki Janusz
  69. Makuła Stanisław
  70. Maciąg Stanisław
  71. Maj Stanisław
  72. Majecki Stanisław
  73. Margula Lucjan
  74. Markiewicz Adam
  75. Matusiak Stanisław
  76. Mazur Władysław
  77. Mazurek Władysław
  78. Mergalski Andrzej
  79. Mirkowski Jan
  80. Molasy Ryszard
  81. Młynarczyk Zbigniew
  82. Nawrot Kazimierz
  83. Niewczas Bogusław
  84. Nowak Marian
  85. Nowakowski Stanisław
  86. Nowocień Andrzej
  87. Ogorzałek Ryszard
  88. Opozda Marian
  89. Parandyk Stanisław
  90. Paszkowski Janusz
  91. Podbilski Gernard
  92. Pucułek Ryszard
  93. Rolok Jan
  94. Roman Edward
  95. Różalski Jan
  96. Różalski Jerzy
  97. Rychter Kazimierz
  98. Sajecki Józef
  99. Salwerowicz Adam
  100. Siewierski Ryszard
  101. Słyk Władysław
  102. Soboń Jan
  103. Sołtykiewicz Zenon
  104. Sar Zygmunt
  105. Spyra Adam
  106. Stefański Jan
  107. Stępniewski Janusz
  108. Stompor Franciszek
  109. Styczeń Kazimierz
  110. Szczepański Jerzy
  111. Szczygieł Adam
  112. Szewczyk Wiesław
  113. Szymańki Marian
  114. Środa Jan
  115. Telka Marian
  116. Wątły Ryszard
  117. Wedral Marek
  118. Wieczorkiewicz Mirosław
  119. Więckowski Eugeniusz
  120. Wojtan Wojciech
  121. Woźniak Andrzej
  122. Wójcicki Zygmunt
  123. Wysocki Stefan
  124. Zagajny Stefan
  125. Zakościelny  Edward
  126. Zbiewski Zygmunt
  127. Zygan Leszek
  128. Żyła Edmund

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.