Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1976/77

Drukuj
  1. Adamus Mirosław
  2. Balama Halina
  3. Banaczkowski Andrzej
  4. Banasiowska Katarzyna
  5. Banasiowska Małgorzata
  6. Baran Urszula
  7. Baranow Wiktor
  8. Bębas Czesław
  9. Bębas Danuta
  10. Bęben Jolanta
  11. Bębińska Joanna
  12. Białek Andrzej
  13. Bidzińska Halina
  14. Bidziński Marek
  15. Bidziński Marek
  16. Bilczyński Szymon
  17. Bodera Krzysztof
  18. Bonio Andrzej
  19. Bonio Janusz
  20. Bonio Wiesław
  21. Boroni Bernard
  22. Borowicz Zbigniew
  23. Borowska Zofia
  24. Bujak Jerzy
  25. Bujnowski Tadeusz
  26. Charażyn Mirosław
  27. Chrzanowska Elżbieta
  28. Cielecki Krzysztof
  29. Czaja Wanda
  30. Czajka Stanisław
  31. Czech Tomasz
  32. Danek Sylwester
  33. Darosz Barbara
  34. Dąbrowski Mirosław
  35. Dąbrowski Waldemar
  36. Deląg Mirosław
  37. Dębniak Dariusz
  38. Długosz Alicja
  39. Długosz Maria
  40. Drabikowski Waldemar
  41. Drabikowski Waldemar
  42. Dudzic Ryszard
  43. Dziekan Helena
  44. Dziółko Jolanta
  45. Fałek Krzysztof
  46. Fiutowska Anna
  47. Fróg  Robert
  48. Gałek Dariusz
  49. Gałek Dariusz
  50. Garbacz Leokadia
  51. Gawlik Anna
  52. Gawlik Krystyna
  53. Gębura Benedykt
  54. Gębura Dorota
  55. Gębusia Stanisław
  56. Głód Rozalia
  57. Głuchowski Ireneusz
  58. Głuszek Bogusław
  59. Gołąb Grażyna
  60. Graba Waldemar
  61. Grajewski Krzysztof
  62. Gralec Jan
  63. Grobelski Artur
  64. Gromiec Adam
  65. Guzdra Stanisław
  66. Guzera Stanisław
  67. Haraźni Jerzy
  68. Haraźny Mirosław
  69. Idzikiewicz Bogusław
  70. Iwoła Izabela
  71. Jagieła Danuta
  72. Jakubiec Leszek
  73. Jankiewicz Adam
  74. Jaroszek Zbigniew
  75. Jasztal Ryszard
  76. Jóźwik Jan
  77. Kaczmarczyk Grażyna
  78. Kaczmarczyk Lech
  79. Kalista Jerzy
  80. Kania Mirosław
  81. Karolak Alicja
  82. Karwacka  Zenobia
  83. Karwacka Barbara
  84. Karykowski Grzegorz
  85. Karykowski Grzegorz
  86. Kasicki Waldemar
  87. Kębłowska Alicja
  88. Kępa Barbara 
  89. Kiełek Jerzy
  90. Kleczaj Jan
  91. Kleczaj Janina
  92. Klepacz Sabina
  93. Koczubiej Magdalena
  94. Kołoderej Jacek
  95. Kołodziej Jacek
  96. Konieczny Jarosław
  97. Kornecki Roman
  98. Kornecki stefan
  99. Kosa Krzysztof
  100. Kosiarski Jan
  101. Kosonóg Barbara
  102. Kotas Paweł
  103. Kowalska Ewa
  104. Kozak Wanda
  105. Kozieł Janusz
  106. Kozik Henryk
  107. Krajeński Marek
  108. Krajewski Krzysztof
  109. Krajewski Marek
  110. Krakowiak  Andrzej
  111. Krasicki Waldemar
  112. Krupa Tadeusz
  113. Kudelski Krzysztof
  114. Kudła Halina
  115. Kunwa Krzysztof
  116. Kunwach Krzysztof
  117. Kurek Adam
  118. Kurek Andrzej
  119. Kurek Bogdan
  120. Kurek Jadwiga
  121. Kurek Krzysztof
  122. Kurek Szymon
  123. Kurek Teresa
  124. Latała Anna-Maria
  125. Latała Lucyna
  126. Latała Ryszard
  127. Leśnikowski Włodzimierz
  128. Linek Leszek
  129. Lipa Magdalena
  130. Lis Hieronim
  131. Lis Wojciech
  132. Lisowski Marek
  133. Luba Krzysztof
  134. Luciński Tomasz
  135. Łebek Teresa
  136. Łęcka Grażyna
  137. Łodej Marianna
  138. Łodej Zofia
  139. Maciejczak Leszek
  140. Madej Sylwester
  141. Malinowski Zbigniew
  142. Mandziak Waldemar
  143. Mazurek Stanisław
  144. Michalski Andrzej
  145. Mierzna Jerzy
  146. Minda Tadeusz
  147. Mrówka Marek
  148. Mróz  Stanisława
  149. Nagłowska Wiesława
  150. Nagłowski Leszek
  151. Niwczas Stanisław
  152. Nowak Aleksandra
  153. Nowak Henryk
  154. Nowak Tomasz
  155. Nowak Witold
  156. Nowak Zofia
  157. Orczyk Zdzisław
  158. Ożaromowska Jolanta
  159. Pacek Antoni
  160. Pacek Barbara
  161. Pająk Andrzej
  162. Paprot Ryszard
  163. Patemska Anna
  164. Patomska Anna
  165. Pawlicki Marek
  166. Pawlicki Marek
  167. Pawłowska Jolanta
  168. Pedryc Leszek
  169. Piotrowska Maria
  170. Piotrowski Dariusz
  171. Piotrowski Zbigniew
  172. Płusa Henryk
  173. Pocheć Krzysztof
  174. Pocheć Marian
  175. Pomykała Zbigniew
  176. Potrzeszcz Zygmunt
  177. Pożoga Bożena
  178. Pożoga Ryszard
  179. Prokopczyk Kazimierz
  180. Pryciak Piotr
  181. Przygoda Jerzy
  182. Radecki Jan
  183. Rojek Janina
  184. Rokita Marek
  185. Rokita Mirosław
  186. Sadłos Maria
  187. Sadrak Lidia
  188. Sadza Genowefa
  189. Sala Elżbieta
  190. Samborska Lidia
  191. Saramak Irena
  192. Sas Józef
  193. Sepioło Zofia
  194. Serafin Zdzisław
  195. Siara Andrzej
  196. Sieroń Danuta
  197. Sieroń Danuta
  198. Sikora Marek
  199. Sikora Witold
  200. Sionek Ireneusz
  201. Sławek Czesław
  202. Smagieł Bogdan
  203. Sobczyk Jacenty
  204. Sokół Ireneusz
  205. Sowa Dorota
  206. Stasik Piotr
  207. Stefańska Krystyna
  208. Stępień Jadwiga
  209. Stopiński Bernard
  210. Sułek Tadeusz
  211. Sułek Waldemar
  212. Surma Elżbieta
  213. Syst Jerzy
  214. Szczepańczyk Dorota
  215. Szwagrzyk Renata
  216. Szwagrzyk Renata
  217. Śliwa Mirosław
  218. Śmietanka Andrzej
  219. Targosz Krzysztof
  220. Tarniwała Mirosław
  221. Tobiszewski Włodzimierz
  222. Tomczyk Alina
  223. Tomczyk Marek
  224. Turek Jan
  225. Turek Jerzy
  226. Ubermanowicz Bogusław
  227. Underlik Barbara
  228. Urban Stanisław
  229. Urbański Krzysztof
  230. Wajs Jan
  231. Walkiewicz Leszek
  232. Walkiewicz Piotr
  233. Wilczyński Szymon
  234. Wiśnias Elżbieta
  235. Wiśniewski Mirosław
  236. Woźniak Jan
  237. Woźniak Jan
  238. Wójcik Adam
  239. Wróbel Krzysztof
  240. Wróbel Marek
  241. Wyderski Tomasz
  242. Wypych Tadeusz
  243. Zaczek Grażyna
  244. Zaczek Maria
  245. Zaczek Marian
  246. Zając Jan
  247. Zakurka Krzysztof
  248. Zapała Zofia
  249. Zarychta Anna
  250. Zatorska Halina
  251. Zawadzka Henryka
  252. Zawal Leszek
  253. Zawór Mirosław
  254. Zbroszczyk Krzysztof
  255. Zbróg Zbigniew
  256. Ziewiec Mirosław
  257. Zwoliński Roman
  258. Żukowski Bolesław

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.