Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1959/60

  1. Aksamit Stefan
  2. Antos Stanisław
  3. Baran Wiesław
  4. Bębas Włodzimierz
  5. Bilski Wacław
  6. Binięda Jerzy
  7. Błaszczyk Stanisław
  8. Borkowski Eugeniusz
  9. Boruciński Marian
  10. Czub Bolesław
  11. Długosz Piotr
  12. Dróżdż Edward
  13. Dróżdż Krzysztof
  14. Dudziński Czesław
  15. Dziura Zygmunt
  16. Fąfara Marian
  17. Fiedorowicz Ireneusz
  18. Gała Bogusław
  19. Gałek Marian
  20. Gapisz Józef
  21.  Garbala Kazimierz
  22. Gorgoń Tadeusz
  23. Góra Adam
  24. Góra Mirosław
  25. Grudziński Roman
  26. Guzal Marian
  27. Gwóźdź Ryszard
  28. Jagieła Sylwester
  29. Jankowski Czesław
  30. Jankowski Ryszard
  31. Jasiowski Marian
  32. Jaszczyk Krzysztof
  33. Jędrol Bogusław
  34. Karczmarski Zbigniew
  35. Kasior Witold
  36. Kiełb Wojciech
  37. Kisiel Zdzisław
  38. Kisielewicz Aleksander
  39. Kita Michał
  40. Kita Tadeusz
  41. Kołsut Andrzej
  42. Kosel Kazimierz
  43. Kosterna Stanisław
  44. Kozioł Tadeusz
  45. Kozłowski Jan
  46. Krakowiak Szczepan
  47. Kuś Wacław
  48.  Kwiatkowski Janusz
  49. Leszczyński Zygmunt
  50. Lewandowski Janusz
  51. Lipieński Bogusław
  52. Lisicki Jan
  53. Łęcki Jan
  54. Łoboda Tadeusz
  55. Łodej Wojciech
  56. Łuczkiewicz Wojciech
  57. Maciąg Adam
  58. Maciąg Władysław
  59. Maj Czesław
  60. Maj Mirosław
  61. Matyjasik Eugeniusz
  62. Michalczewski Andrzej
  63. Michalczewski Maciej
  64. Niewczas Apoloniusz
  65. Niewczas Stefan
  66. Nowak Henryk
  67. Nowak Jerzy
  68. Nowak Stefan
  69. Olczyk Zdzisław
  70. Olszewski Albin
  71. Osojca Czesław
  72. Pająk Stanisław
  73. Pająk Stanisław
  74. Pastuszka Wiesław
  75. Pastuszko Marian
  76. Pęczak Aleksander
  77. Piątek Józef
  78. Piwowarczyk Tadeusz
  79. Popiołek Witold
  80. Powrożek Zygmunt
  81. Prośniak Andrzej
  82. Rachudała Daniel
  83. Różalski Jan
  84. Sałamoński Jan
  85. Sieradzki Ryszard
  86. Sitek Władysław
  87. Skaliński Tadeusz
  88. Skarbek Edward
  89. Składanowski Andrzej
  90. Słowikowski Czesław
  91. Słowiński Zbigniew
  92. Samela Jan
  93. Sobieszek Jan
  94. Soliński Jan
  95. Sołtykiewicz Zenon
  96. Sar Tadeusz
  97. Sowa Zdzisław
  98. Spadło Józef
  99. Starachowski Wacław
  100. Stołowski Janusz
  101. Szafraniec Henryk
  102. Szatan Wiesław
  103. Sznaucer Kazimierz
  104. Szołek Ryszard
  105. Szewczykowski Jan
  106. Szymański Jerzy
  107. Tkaczyk Adam
  108. Twarowski Waldemar
  109. Walkiewicz Stanisław
  110. Wąchocki Jan
  111. Werbel Zbigniew
  112. Węgrzycki Zdzisław
  113. Węgrzyn Stanisław
  114. Wiącek Stanisław
  115. Wiącek Stefan
  116. Winczewski Kazimierz
  117. Wojtachnio Czesław
  118. Wojtasik Roman
  119. Wroński Marian
  120. Wróblewski Stanisław
  121. Wysiadłowski Tadeusz
  122. Zaręba Stanisław
  123. Zieja Władysław
  124. Ziewiec Ireneusz
  125. Zwoliński Tadeusz
  126. Zychowski Bartłomiej
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.