Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1993/94

Drukuj
  1. Adamus Agnieszka
  2. Bado Krzysztof
  3. Basa Jaroslaw
  4. Bąk Adrianna
  5. Bebelska Halina
  6. Białek Bożena
  7. Białkowski Roman
  8. Białogoński Rafał
  9. Bonio Wojciech
  10. Borkowski Damian
  11. Borkowski Grzegorz
  12. Boroń Rafał
  13. Borowiec Szymon
  14. Bzymek Grzegorz
  15. Chmielewski Piotr
  16. Chudziak Tomasz
  17. Cioroch Tomasz
  18. Czaja Monika
  19. Czarnecki Mirosław
  20. Czuba Rafał
  21. Dąbrowski Krzysztof
  22. Derlatka Dariusz
  23. Dróżdż Maciej
  24. Dudek Justyna
  25. Dychała Justyna
  26. Dyk Jacek
  27. Fijołek Barbara
  28. Fiszer Rafał
  29. Gałka Wioletta
  30. Gawlik Paweł
  31. Grudziecka Małgorzata
  32. Grudzień Sławomir
  33. Imiela Adam
  34. Jagiełło Artur
  35. Janiec Grażyna
  36. Jaros Sylwester
  37. Jedliński Fryderyk
  38. Jesionowski Michał
  39. Jeziorski Grzegorz
  40. Jopek Grzegorz
  41. Kaczmarczyk Joanna
  42. Kania Jacek
  43. Kelner Szymon
  44. Kisiel Sławomir
  45. Kita Tomasz
  46. Kocjan Robert
  47. Kosmala Jarosław
  48. Kot Alicja
  49. Kowalik Izabela
  50. Kozieł Paweł
  51. Krakowiak Grzegorz
  52. Krakowiak Krzysztof
  53. Krawczyk Mariusz
  54. Krężel Paweł
  55. Książek Sławomir
  56. Kucy Sebastian
  57. Kujawski Tomasz
  58. Kutera Mariusz
  59. Lesiak Renata
  60. Lewandowski dariusz
  61. Lis Andrzej
  62. Łodej Karol
  63. Łodej Marek
  64. Maciąg Grzegorz
  65. Majchrzyk Adrian
  66. Majewski Marcin
  67. Mazur Sebastian
  68. Michalczewski Cezary
  69. Michalski Rafał
  70. Miernik Aneta
  71. Mikos Mariusz
  72. Mikos Monika
  73. Moneta Sebastian
  74. Mundzik Celina
  75. Niedziela Robert
  76. Niedzielska Edyta
  77. Niewczas Szymon
  78. Niziołek Daria
  79. Nowak Rafał
  80. Orczyk Jarosław
  81. Pachnik Dagmara
  82. Papierowski Rafał
  83. Pastuszka Robert
  84. Pędzisz Wioletta
  85. Piasek Radosław
  86. Piekarz Mirosław
  87. Pisarski Dariusz
  88. Plewa Artur
  89. Plewa Małgorzata
  90. Plewa Piotr
  91. Pochec Marcin
  92. Pocheć Agata
  93. Pocheć Beata
  94. Pocheć Jarosław
  95. Pokrzywka Janusz
  96. Pożoga Marcin
  97. Pożoga Maria
  98. Pożoga Paweł
  99. Pożoga Wojciech
  100. Półtorak Mariusz
  101. Radwański Sebastian
  102. Rapcia Paweł
  103. Rokita Robert
  104. Różycki Marcin
  105. Sadkowski Sławomir
  106. Sałek Ernest
  107. Samiec Estera
  108. Sionek Jarosław
  109. Sitek Rafał
  110. Siwiec Piotr
  111. Skarbek Rafał
  112. Skrok Sławomir
  113. Sobczyk Marcin
  114. Sobczyk Sławomir
  115. Sobuta Szymon
  116. Soczewiński Marek
  117. Stąporek Urszula
  118. Stodulski Radosław
  119. Szczygieł Jacek
  120. Szymczak Anna
  121. Świderski Marsin
  122. Świstak Katarzyna
  123. Tokarski Maciej
  124. Tworzewski Artur
  125. Ułanowicz Tomasz
  126. Walkiewicz Tomasz
  127. Wietrzyński Krzysztof
  128. Wiśniewski Andrzej
  129. Włodarczyk Artur
  130. Wosiek Marcin
  131. Wójcik Dariusz
  132. Zapalski Marcin
  133. Zawłocki Mariusz
  134. Zieja Rafał
  135. Zieliński Sławomir
  136. Zięba Marek
  137. Żaczek Tomasz
  138. Żurowska Edyta

Życiński Mariusz.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.