Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1996/97

Drukuj
  1. Adamski Marek
  2. Aniołek Rafał
  3. Bąkowska Beata
  4. Bednarczyk Mariusz
  5. Bernaciak Marcin
  6. Bernacki Krzysztof
  7. Bernacki Mariusz
  8. Betlejewski Rafal
  9. Bogucka Izabela
  10. Brodowski Szczepan
  11. Bugajski Dariusz
  12. Chmielewski Marcin
  13. Cielecki Andrzej
  14. Ciepielewski Marcin
  15. Domański Jarosław
  16. Dyk Magdalena
  17. Fiutowski Marcin
  18. Franczyk Wojciech
  19. Gębura Izabela
  20. Gołosz Iwona
  21. Grudziecka Marzena
  22. Haczyk Łukasz
  23. Jagiełło Dariusz
  24. Jarosz Grzegorz
  25. Jasztal Jakub
  26. Jeżewski Marcin
  27. Jóźwik Dariusz
  28. Kamiński Marcin
  29. Kania Sebastian
  30. Kaźmierczak Anna
  31. Kiełek Tomasz
  32. Klepacz Piotr
  33. Koczwara Albin
  34. Komenda Łukasz
  35. Kosacka Karina
  36. Kowalik Waldemar
  37. Kozioł Sebastian
  38. Król Paweł
  39. Krzemiński Krzysztof
  40. Książek Aneta
  41. Kucharczyk Monika
  42. Kukulska Izabela
  43. Kwaśniewski Waldemar
  44. Kwiecień Renata
  45. Lamek Iwona
  46. Linek Bożena
  47. Loranty Magdalena
  48. Loranty Piotr
  49. Lucińska Agnieszka
  50. Łubek Iwona
  51. Maciąg Piotr
  52. Matysek Mariusz
  53. Mazur Tomasz
  54. Miernik Marek
  55. Miernik Michał
  56. Migus Paweł
  57. Misiura Marcin
  58. Młudziński Marcin
  59. Moneta Marcin
  60. Motyka Małgorzata
  61. Mroczkowski Jacek
  62. Niedziela Anna
  63. Niewczas Łukasz
  64. Nowak Ewelina
  65. Nowak Tomasz
  66. Nowak Zbigniew
  67. Nowara Sylwia
  68. Obara Anna
  69. Obel Tadeusz
  70. Orczyk Agnieszka
  71. Orczyk Grzegorz
  72. Orkisz Małgorzata
  73. Pacholec Katarzyan
  74. Pecyna Mariusz
  75. Pieczarka Agnieszka
  76. Pietruszka Sylwester
  77. Piórkowski Piotr
  78. Pochec Rafał
  79. Pocheć Anna
  80. Pocheć Wioletta
  81. Pocheć Mariusz
  82. Pokrzywka Jan
  83. Pokrzywka Małgorzata
  84. Pokrzywka Marcin
  85. Pożoga Marcin
  86. Pryciak Aneta
  87. Przybyszewska Anna
  88. Pyzik Rafał
  89. Rakowski Marek
  90. Rokita Marcin
  91. Rosiński Mieczysław
  92. Rychlik Michał
  93. Rymarczyk Ewa
  94. Sadkowski Mariusz
  95. Saramak Monika
  96. Sieroń Małgorzata
  97. Skiba Ewa
  98. Skiba Małgorzata
  99. Skrzeczyna Bernadeta
  100. Skrzydło Rafał
  101. Sławek Sabina
  102. Stępień Danuta
  103. Stępień Łukasz
  104. Szeląg Grzegorz
  105. Szymańska Jolanta
  106. Tokarska Anna
  107. Tokarski Krzysztof
  108. Turbiarz Piotr
  109. Tutalak Renata
  110. Warzocha Agnieszka
  111. Wiecha Zbigniew
  112. Wojteczek Katarzyna
  113. Wójcik Artur
  114. Wójcik Marzena
  115. Wrzesień Paweł
  116. Wysocki Łukasz
  117. Zając Konrad
  118. Zapała Norbert
  119. Zapała Rafał
  120. Zaręba Robert
  121. Zawadzki Arkadiusz
  122. Zawistowski Grzegorz
  123. Żłobecki Tomasz
  124. Żórawski Jarosław

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.