Absolwenci Technikum Mechanicznego dla pracujących 1976/77

 

  1. Babicz Tadeusz
  2. Bańda Wojciech
  3. Barszcz Danuta
  4. Bąba Stanisław
  5. Bernat Irena
  6. Biernat Marian
  7. Bilski Zygmunt
  8. Błajszczyk Mieczysław
  9. Borcuch Krystyna
  10. Brzozowski Marek
  11. Bugalski Roman
  12. Bzymek Andrzej
  13. Chamera Mirosława
  14. Chmielecki Jerzy
  15. Cieśka Tadeusz
  16. Ciok Paweł
  17. Cygan Andrzej
  18. Czaja Ryszard
  19. Czerwińska Wanda
  20. Długosz Grzegorz
  21. Długosz Jan
  22. Dobrowolski Szymon
  23. Dudek Adam
  24. Dudek Jerzy
  25. Dzik Ryszard
  26. Gębura Michał
  27. Gliwa Jarosław
  28. Grzesik Irena
  29. Gut Szymon
  30. Hamera Henryk
  31. Haweta Henryk
  32. Jabłońska Krystyna
  33. Jankowicz Janusz
  34. Jeżewski Jan
  35. Jędrzejkiewicz Małgorzata
  36. Kalista Andrzej
  37. Kasicki Kazimierz
  38. Kępa Zygmunt
  39. Kiciński Zbigniew
  40. Klimkiewicz Jerzy
  41. Kopeć Henryk
  42. Kopeć Tomasz
  43. Kowalski Adam
  44. Kowalski Mirosław
  45. Kozieł Elżbieta
  46. Kubała Andrzej
  47. Kućma Sławomir
  48. Kućma Waldemar
  49. Kujawa Grzegorz
  50. Kuliński Sylwester
  51. Kumek Mariusz
  52. Listek Waldemar
  53. Łuczkiewicz Robert
  54. Marczak Zbigniew
  55. Marynowski Michał
  56. Marzec Roman
  57. Matynia Andrzej
  58. Matysek Bogusław
  59. Mazur Marek
  60. Migus Andrzej
  61. Minkina Stanisław
  62. Mirecki Piotr
  63. Nicpoń Andrzej
  64. Nowak Krzysztof
  65. Nyk Bogusław
  66. Olszewski Michał
  67. Orczyk Tadeusz
  68. Pancewicz Łukasz
  69. Pardak Elżbieta
  70. Pawełczyk Marek
  71. Piątek Krzysztof
  72. Pumek Mariusz
  73. Sadko Anna
  74. Sadłos Marek
  75. Sasak Mieczysław
  76. Sepiuk Mirosława
  77. Sieczka Maciej
  78. Stachura Marek
  79. Stępień Mirosław
  80. Stępień Zdzisław
  81. Stoczko Edward
  82. Stolarczyk Bogdan
  83. Surdy Zofia
  84. Swaciak Marek
  85. Tomaszewska Barbara
  86. Tylus Tadeusz
  87. Uliński Bogdan
  88. Wiącek Adam
  89. Wojteczek Andrzej
  90. Woźniak Edward
  91. Wróbel Adam
  92. Wróbel Krystyna
  93. Zbrożyna Józefa
  94. Zdziechowski Krzysztof
  95. Zieja Władysław
  96. Zieliński Zdzisław
  97. Zielonka Marek
  98. Ziewiec Czesław
  99. Ziółkowski Ireneusz
  100. Ziółkowski Józef
  101. Ziółkowski Leopold
  102. Zwoliński Jacek
  103. Żeber Stefan
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.