Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1973/74

Drukuj
  1. Adamczyk Grażyna
  2. Adamczyk Nella
  3. Adamski Waldemar
  4. Agatowska Stanisława
  5. Anikiel Bogusław
  6. Antolak Józef
  7. Barcuch Krystyna
  8. Barszcz Danuta
  9. Barszcz Elżbieta
  10. Barszcz Grzegorz
  11. Bassa Jan
  12. Bernaciak Henryk
  13. Bernacki Tomasz
  14. Białek Jerzy
  15. Bidzińska Teresa
  16. Bidzińska Zofia
  17. Bilska Grażyna
  18. Bilski Jan
  19. Bilski Zygmunt
  20. Biskup Jan
  21. Bogacz Wiesław
  22. Bogdańska Teresa
  23. Bonio Halina
  24. Borkowski Witold
  25. Borowiec Edward
  26. Borowiec Tadeusz
  27. Borowiecki Krzysztof
  28. Brzozowski Marek
  29. Bujnowska Elżbieta
  30. Buras Janusz
  31. Cholewiński Lucjan
  32. Churzyński Witold
  33. Ciemieniuch Zofia
  34. Cieśla Jacek
  35. Czaja Ryszard
  36. Czwartos Witold
  37. Dąbek Andrzej
  38. Dąbek Grażyna
  39. Derlatka Adam
  40. Derlatka Janusz
  41. Dębski Jan
  42. Domagała Damazy
  43. Domagała Krzysztof
  44. Domańska Grażyna
  45. Drab Barbara
  46. Dróżdż Bogusław
  47. Dudek Tadeusz
  48. Dwojak Zofia
  49. Dychała Jerzy
  50. Dygas Wojciech
  51. Dygos Leszek
  52. Dyk Halina
  53. Dymański Zbigniew
  54. Fałek  Ryszard
  55. Fąfara Waldemar
  56. Fijas Barbara
  57. Fiut Grażyna
  58. Forma Grażyna
  59. Frańczak Tadeusz
  60. Gabała Marek
  61. Gaik Daniel
  62. Gajewski Mieczysław
  63. Galas Mirosław
  64. Garbacz  Janina
  65. Garbacz Władysław
  66. Garbala Zbigniew
  67. Gawęcka Krystyna
  68. Gawlik Anna
  69. Gawlik Dariusz
  70. Gawlik Zbigniew
  71. Getter Kazimierz
  72. Gębusia Wiesław
  73. Giernaza Jolanta 
  74. Giślak Krzysztof
  75. Glina Wieslawa
  76. Gliwa Jarosław
  77. Głowacz Janina
  78. Głuchowska Maria
  79. Głowacka Bogusława
  80. Głód Kazimierz
  81. Główka Gabriela
  82. Goliński Grzegorz
  83. Gołasa Maria
  84. Gołębski Ryszard
  85. Gontarczyk Andrzej
  86. Gońciarz Zbigniew
  87. Goraj Danuta
  88. Góra Andrzej
  89. Góra Danuta
  90. Graczak Danuta
  91. Groniec Wanda
  92. Grdeń Barbara
  93. Grzesik Elżbieta
  94. Grzesik Jadwiga
  95. Gut Szymon
  96. Gwardyś Anna
  97. Gwoźdź Zofia
  98. Hamera Mirosław
  99. Hamera Stanisław
  100. Herman Paweł
  101. Idziak Wiesława
  102. Iwoła Zygmunt
  103. Jabłońska Grażyna
  104. Jabłońska Krystyna
  105. Jabłoński Krzysztof
  106. Jacek Mirosław
  107. Jadaś Halina
  108. Jakubowska Lucyna
  109. Jakubowski Krzysztof
  110. Jakwert Jan
  111. Jankowska Anna
  112. Jaros Leszek
  113. Jaros Ryszard
  114. Jaroszek Marian
  115. Jaworski Grzegorz
  116. Jaworski Mirosław
  117. Jeżewski Kazimierz
  118. Jędrzejczyk Maria
  119. Jędrzejkiewicz Małgorzata
  120. Jurkiewicz Jerzy
  121. Kaczmarska Barbara
  122. Kaczmarska Bożena
  123. Kaczmarski Krzysztof
  124. Kaczor Halina
  125. Kalisz Ryszard
  126. Kanclerz Maria
  127. Kania Lidia
  128. Kania Stanisław
  129. Kaptur Grzegorz
  130. Karczmarczyk Regina
  131. Karczmarski Adam
  132. Karolak Zbigniew
  133. Karwacka Zuzanna
  134. Karykowska Tersa
  135. Kasprzyk Krzysztof
  136. Kaszuba Halina
  137. Kępa Zygmunt
  138. Kiciński Zbigniew
  139. Klepacz Andrzej
  140. Klimaszewski Leszek
  141. Kłyszewski Ryszard
  142. Kolbus Ewa
  143. Kopciał Mirosław
  144. Kopciewicz Zbigniew
  145. Kopeć Henryk
  146. Kopyś Mieczysław
  147. Koriat Czesław
  148. Koriat Halina
  149. Kosno Sylwester
  150. Kowalczyk Krystyna
  151. Kowalik Zdzisław
  152. Kowalska Łucja
  153. Kowalski Adam
  154. Kowalski Józef
  155. Kozieł Jerzy
  156. Kozik Adam
  157. Kozłowka Bożena
  158. Krakowski Leszek
  159. Krawczyk Krzysztof
  160. Krawczyń Adam
  161. Kruk Anna
  162. Kruk Barbara
  163. Kruk Stanisław
  164. Krukowski Andrzej
  165. Krzepkowski Tadeusz
  166. Krzewicki Lucjan
  167. Kucharski Adam
  168. Kucharski Krzysztof
  169. Kućma Sławomir
  170. Kukla Michalina
  171. Kunert Alicja
  172. Kusiek Józef
  173. Kutera Stanisław
  174. Kutera Krystyna
  175. Kwiecień Henryk
  176. Latała Krystyna
  177. Lech Janusz
  178. Lech Wiesław
  179. Lipczyński Jan
  180. Lipiec Maria
  181. Luba Elżbieta
  182. Łebek Stanisław
  183. Łęcka Grażyna
  184. Łodej Urszula
  185. Łuczkiewicz Gabriel
  186. Łuczkiewicz Robert
  187. Maciąg Jan
  188. Maciejczak Henryk
  189. Madej Alicja
  190. Magda Jerzy
  191. Magdziarz Urszula
  192. Marczak Krzysztof
  193. Marczak Zbigniew
  194. Marek Zofia
  195. Markiewicz Anna
  196. Markiewicz Anna
  197. Markowicz Mirosław
  198. Maruszczak Wiktor
  199. Marzec Wiesław
  200. Marzec Wiesława
  201. Mazur Andrzej
  202. Mazur Wojciech
  203. Mech Jan
  204. Micigulski Krzysztof
  205. Miernik Jan
  206. Migus Danuta
  207. Milde Ireneusz
  208. Mirecki Piotr
  209. Misiowiec Michał
  210. Młodej Tadeusz
  211. Modras Zygmunt
  212. Mroczek Jolanta
  213. Mrozik Ewa
  214. Nawrot Zygmunt
  215. Niekłań Helena
  216. Niekłań Krzysztof
  217. Niewczas Jacek
  218. Niewczas Zofia
  219. Nowak Bogusława
  220. Nowak Edward
  221. Nowak Jadwiga
  222. Nowak Krzysztof
  223. Nowak Lidia
  224. Nowak Mieczysława
  225. Nowak Roman
  226. Nowak Tomasz
  227. Nowakowska Zofia
  228. Nowakowski Jerzy
  229. Nowicka Joanna
  230. Nowicka Zofia
  231. Nyk Bogusław
  232. Olesińska Maria
  233. Olszewski Krzysztof
  234. Olszewski Michał
  235. Orczyk Danuta
  236. Orłowski Marek
  237. Orzeł Krzysztof
  238. Oziomek Zbigniew
  239. Pacek Andrzej
  240. Pacek Irena
  241. Pacek Tadeusz
  242. Pardak Elżbieta
  243. Parys Jan
  244. Pastuszko Adam
  245. Pastuszka Andrzej
  246. Pater Władysław
  247. Paź Maria
  248. Pejczak Ryszard
  249. Piec Barbara
  250. Piórkowska Halina
  251. Pisarska Bożena
  252. Piwnik Dariusz
  253. Plewa Bożena
  254. Plewa Grażyna
  255. Plewniak Zbigniew
  256. Pocheć Stefan
  257. Poniewiarska Alicja
  258. Poński Tadeusz
  259. Poznalski Jerzy
  260. Przygoda Edward
  261. Ptak Jan
  262. Rasińska Zofia
  263. Rdzanek Tadeusz
  264. Rokita Jadwiga
  265. Romański Wojciech
  266. Rozperski Tadeusz
  267. Rubicki Zygmunt
  268. Rutkowski Andrzej
  269. Rybak Włodzimierz
  270. Rybka Jan
  271. Rycombel Maria
  272. Rymarczyk Alicja
  273. Rymarczyk Teresa
  274. Rymarczyk Włodzimierz
  275. Rymarczyk Zdzisław
  276. Rząsa Grażyna
  277. Sadło Irena
  278. Sadło Marek
  279. Sadowski Krzysztof
  280. Sadrak Edward
  281. Sadza Andrzej
  282. Saleta Ryszard
  283. Sepioło Alicja
  284. Seweryn Halina
  285. Stępień Barbara
  286. Sielwanowski Zygmunt
  287. Siurek Danuta
  288. Siurek Teresa
  289. Siwiec Jerzy
  290. Skorupa Kazimierz
  291. Skowron Halina
  292. Skrzek Marian
  293. Słomińska Bożena
  294. Słomiński Andrzej
  295. Słomiński Jerzy
  296. Słomka Andrzej
  297. Smolińska Bożena
  298. Snopek Marian
  299. Sobczyk Adam
  300. Sobecka Wanda
  301. Sobieraj Henryk
  302. Sokół Marek
  303. Sokół Marian
  304. Sokół Mirosław
  305. Spadło Andrzej
  306. Spadło Danuta
  307. Spadło Stanisław
  308. Sprawka Sławomir
  309. Stachowicz Jerzy
  310. Stanecka Irena
  311. Starzomski Waldemar
  312. Staszewski Marian
  313. Staszkowski Kazimierz
  314. Stawiarska Czesława
  315. Stępień Stanisława
  316. Stopińska Alicja
  317. Surdy Mirosław
  318. Surowiecki Marian
  319. Suska Jan
  320. Swaciak Marek
  321. Synal Jan
  322. Szafraniec Grażyna
  323. Szeląg Jan
  324. Szewczyk Mirosław
  325. Szewczyk Tadeusz
  326. Szwagrzyk Urszula
  327. Szwugier Celina
  328. Ślęzak Barbara
  329. Śliwa Ryszard
  330. Tarasiuk Danuta
  331. Telka Maria
  332. Tlusak Henryk
  333. Tofil Wiesława
  334. Tokarski Mirosław
  335. Tokarski Stanisław
  336. Tokmanek Danuta
  337. Tomala Anna
  338. Tomaszewka Barbara
  339. Tomczyk Teresa
  340. Traczyński  Zygmunt
  341. Trzcińska Teresa
  342. Tutalak Barbara
  343. Uliński Bogdan
  344. Uramowski Mariusz
  345. Walasek Grażyna
  346. Wawrzosek Grażyna
  347. Wągrzyn Halina
  348. Wąsiel Witold
  349. Wełnicki Krzysztof
  350. Wesołowski Tomasz
  351. Wiosło Jadwiga
  352. Witkowska Elżbieta
  353. Witowski Stanisław
  354. Wojciechowska Elżbieta
  355. Woźniak Zenobia
  356. Wójcik Andrzej
  357. Wójcik Barbara
  358. Wójcik Łucja
  359. Wójcik Mirosław
  360. Wójcik Wojciech
  361. Wrzochal Marian
  362. Wudarczyk Barbara
  363. Wypych Włodzimierz
  364. Wzorek Helena
  365. Zając Krystyna
  366. Zanijat Małgorzata
  367. Zarzycki Marian
  368. Zatorski  Marian
  369. Zemorski Jerzy
  370. Zieja Adam
  371. Zieja Lidia
  372. Zielińska Anna
  373. Zielińska Grażyna
  374. Ziewiec Lucyna
  375. Ziewiec Michał
  376. Ziewiecki Tadeusz
  377. Zięba Janina
  378. Zięba Janina
  379. Żułtak Helena

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.