Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1986/87

Drukuj
  1. Aniołek Sławomir
  2. Arczewska Barbara
  3. Belowska Marta
  4. Bernaś Grzegorz
  5. Bębenek Dorota
  6. Bojara Arkadiusz
  7. Borek Marzena
  8. Borkowska Lucyna
  9. Chojnacki Zbigniew
  10. Cieciora Stanisław
  11. Cieciora Tadeusz
  12. Cioroch Jacek
  13. Cioroch Lidia
  14. Cybuch Krzysztof
  15. Czaja Lucyna
  16. Czuwara Dorota
  17. Dąbek Urszula
  18. Dolęga Arkadiusz
  19. Drabik Sławomir
  20. Dróżdż Wiesława
  21. Drygalak Ryszard
  22. Dudek Wojciech
  23. Durak Barbara
  24. Dyk Elżbieta
  25. Dziekan Mariusz
  26. Ferenc Dariusz
  27. Fijałkowska Danuta
  28. Fijas Andrzej
  29. Garbala Wojciech
  30. Gąsior Waldemar
  31. Gębura Dariusz
  32. Gębura Paweł
  33. Głowacki Sylwester
  34. Gocel Dorota
  35. Gocel Marzena
  36. Gocel Włodzimierz
  37. Goryca Agnieszka
  38. Gorzkowska Agnieszka
  39. Grzelka Sławomir
  40. Jagiełło Anna
  41. Jankowicz Jarosław
  42. Jesiowska Anita
  43. Jezierska Beata
  44. Jóźwik Maciej
  45. Kalista Beata
  46. Kalista Piotr
  47. Karczmarski Zbigniew
  48. Kempik Mariusz
  49. Kiełbasa Maria
  50. Kiełek Karolina
  51. Kiełek Zbigniew
  52. Kisiel Bożena
  53. Kotwica Zofia
  54. Kowalczyk Dariusz
  55. Kowalik Anna
  56. Kowalik Włodzimierz
  57. Kozieł Wiesława
  58. Kozłowski Zbigniew
  59. Kromek Sławomir
  60. Kubik Robert
  61. Kusiak Zbigniew
  62. Kusiek Krzysztof
  63. Kutera Jacek
  64. Latała Krzysztof
  65. Lefek Zbigniew
  66. Linek Małgorzata
  67. Lipiński Dariusz
  68. Lis Artur
  69. Lisowski Dariusz
  70. Łasisz Zbigniew
  71. Maciag Paweł
  72. Majer Małgorzata
  73. Markiewicz Mirosław
  74. Miśkiewicz Renata
  75. Miśkiewicz Andrzej
  76. Myszka Robert
  77. Myszka Szymon
  78. Niewczas Artur
  79. Niewczas Wioletta
  80. Nobis Wojciech
  81. Nogajski Robert
  82. Nowak Andrzej
  83. Nowak Dariusz
  84. Nowak Mariusz
  85. Ogonowski Paweł
  86. Oko Andrzej
  87. Orzeł Zdzisław
  88. Paciorek Mieczysław
  89. Pędzisz Piotr
  90. Piętak Marzena
  91. Piłat Marzena
  92. Pocheć Tomasz
  93. Pokrzywa Andrzej
  94. Pożoga Krzysztof
  95. Radwański Tomasz
  96. Rojek Małgorzata
  97. Rogozińska Agata
  98. Rojek Artur
  99. Różyczki Waldemar
  100. Rurarz Izabela
  101. Rusin Karol
  102. Samiec Mirosław
  103. Sepioło Mirosław
  104. Siewiec Wojciech
  105. Skarbek Krzysztof
  106. Słomiński Zbigniew
  107. Smalec Dorota
  108. Soczewińska Ewa
  109. Sokół Anna
  110. Spadło Ireneusz
  111. Stajniak Sławomir
  112. Stanecki Dariusz
  113. Stańczyk Jolanta
  114. Stańczyk Marta
  115. Stępień Wioletta
  116. Strzałkowski Witold
  117. Styk Sylwester
  118. Szcześniak Artur
  119. Szeląg Krzysztof
  120. Świca Marek
  121. Walkiewicz Sylwester
  122. Wiekierski Krzysztof
  123. Wiśniewski Dariusz
  124. Witkowska Agata
  125. Wojton Radosław
  126. Woźniak Marek
  127. Wójcicki Tomasz
  128. Wrona Tomasz
  129. Wróblewska Alicja
  130. Wzorek Artur
  131. Zaborski Mariusz
  132. Zając Wojciech
  133. Zatorski Leszek
  134. Zawłocki Andrzej
  135. Zdyb Ewa
  136. Ziewiec Andrzej
  137. Zuba Leszek
  138. Żurowski Mariusz

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.