Absolwenci Technikum Mechanicznego 1970/71

 

  1. Adamus Krzysztof
  2. Augustyniak Edward
  3. Barczyk Bolesław
  4. Barczyński Tadeusz
  5. Bastrzyk Antonii
  6. Bilski Józef
  7. Bilski Marek
  8. Biskup Krzysztof
  9. Borkowski Antoni
  10. Borowiec Waldemar
  11. Boski Antoni
  12. Chlewicki Wiktor
  13. Cichosz Antoni
  14. Cieciura Marek
  15. Cielebąk Adam
  16. Ciok Wiktor
  17. Czajka Jan
  18. Czerwiński Tadeusz
  19. Dębniak Mirosław
  20. Dul Anna
  21. Dunalewicz Janusz
  22. Dziubek Henryk
  23. Dziubiński Adam
  24. Dziułka Jan
  25. Gażdziński Janusz
  26. Gądek Ryszard
  27. Gębski Lech
  28. Głuszek Bogusław
  29. Gralec Jan
  30. Grzegolec Stanisław
  31. Grzesik Stanisław
  32. Jagieło Henryk
  33. Janiak Grzegorz
  34. Janiec Wojciech
  35. Jasiak Stanislaw
  36. Kaczmarski Marian
  37. Kępa Janina
  38. Kłósek Bronisław
  39. Konarski Jan
  40. Kosin Witold
  41. Kosmala Henryk
  42. Kosmala Szymon
  43. Kowalczyk Leszek
  44. Kruk Henryk
  45. Księżopolski Romuald
  46. Kucharski Mirosław
  47. Kwapisz Jan
  48. Ladyca Marian
  49. Leżuchowski Ludwik
  50. Majchrzyk Jacek
  51. Majewski Adam
  52. Marczak Marian
  53. Markowski Ryszard
  54. Marzec Stefan
  55. Mazur Krzysztof
  56. Meńdak Czesław
  57. Mergalski Władysław
  58. Mężyk Marian
  59. Młodzik Krzysztof
  60. Murzyn Andrzej
  61. Myszkowski Waldemar
  62. Nachajczuk Andrzej
  63. Nawrot Kazimierz
  64. Niwicki Włodzimierz
  65. Nobis Jan
  66. Nowak Leszek
  67. Nowak Marian
  68. Nowak Stefan
  69. Okrutny Jan
  70. Ostoja Bogdan
  71. Pabiasz Irena
  72. Pabiasz Teresa
  73. Palimąka Wiesława
  74. Pater Krystyna
  75. Pater Zbigniew
  76. Piasek Jan
  77. Piotrowski Czesław
  78. Płusa Marian
  79. Pocheć Jan
  80. Polakowski Henryk
  81. Pomorski Henryk
  82. Poński Jan
  83. Pora Janusz
  84. Pryciak Henryk
  85. Pytel Mieczysław
  86. Rędziak Krzysztof
  87. Rogólski Zbigniew
  88. Rokita Adam
  89. Rokita Teresa
  90. Rutkowska Anna
  91. Rutkowski Paweł
  92. Rutkowski Robert
  93. Rynkar Jerzy
  94. Sadowski Sylwester
  95. Salus Waldemar
  96. Sfugier Władysław
  97. Sledź Zbigniew
  98. Słonecka Lucyna
  99. Sokołowski Marek
  100. Soliński Stefan
  101. Sprawka Henryk
  102. Stróżny Wojciech
  103. Strzelec Henryk
  104. Surma Zbigniew
  105. Świca Teodor
  106. Tobiszewski Mirosław
  107. Truchlewski Jerzy
  108. Trzaskalski Tadeusz
  109. Turbiarz Edward
  110. Walas Zbigniew
  111. Wałczyński Andrzej
  112. Wiśniewski Jerzy
  113. Wiśnios Marian
  114. Wiśnios Wiesława
  115. Woskowicz Marek
  116. Wójcik Henryk
  117. Wziątek Zygmunt
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.