Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1990/91

  1. Aniołek Dorota
  2. Aniołek Mariusz
  3. Aniołek Renata
  4. Barszcz Krzysztof
  5. Barwin Tomasz
  6. Bielecki Andrzej
  7. Błaszczyk Marzen
  8. Bogucka Ewa
  9. Bzinkowska Agnieszka
  10. Celuch Dariusz
  11. Celuch Jarosław
  12. Celuch Piotr
  13. Ciepielewski Grzegorz
  14. Cieślik Alicja
  15. Cieślik Danuta
  16. Cis Waldemar
  17. Czerwiński Robert
  18. Czerwonka Michał
  19. Czubacki Piotr
  20. Dachowski Jarosław
  21. Derlatka Anna
  22.  Dębniak Renata
  23. Dołęga Zdzisława
  24. Domagała Piotr
  25. Dróżdż Jacek
  26. Dróżdż Leokadia
  27. Dycholski Tomasz
  28. Dyk Ewa
  29. Dziarmaga Zbigniew
  30. Dzik Jolanta
  31. Fąfara Ewa
  32. Fąfara Monika
  33. Fijołek Urszula
  34. Frarzeszczak Magdalena
  35. Gajownik Damian
  36. Gajownik Zygmunt
  37. Garbacz Marzena
  38. Gliwa Jolanta
  39. Gołab Joanna
  40. Góra Grzegorz
  41. Górska Agnieszka
  42. Górska Elżbieta
  43. Górski Mariusz
  44. Góźdź Renata
  45. Gregorczyk Wioletta
  46. Grunt Zdzisław
  47. Hud Jacek
  48. Iwan Mariusz
  49. Jabłoński Marek
  50. Jagieła Małgorzata
  51. Jagiełlo Beata
  52. Jagiełło Paweł
  53. Jakubowski Rafał
  54. Jamski Przemysław
  55. Janiec Anna
  56. Janiec Iwona
  57. Janiec Krzysztof
  58. Janiec Maria
  59. Janowska Zofia
  60. Jeziorska Renata
  61. Jop Dorota
  62. Jop Jeremiasz
  63. Jóźwik Tomasz
  64. Kaczmarczyk Sylwester
  65. Kaczmarski Piotr
  66. Kalinowska Renata
  67. Kalista Beata
  68. Kamińska Anna
  69. Karpińska Wiesława
  70. Karpiński Mirosław
  71. Kępa Tomasz
  72. Kielesińska Edyta
  73. Kiełek Marcin
  74. Kisiel Sylwester
  75. Klusek Marcin
  76. Kłusek Anna
  77. Kopeć Renata
  78. Kos Jerzy
  79. Kosmala Jarosław
  80. Kosowska Barbara
  81. Kostrzewa Mariusz
  82. Kot Jolanta
  83. Kowal Agnieszka
  84. Kozieł Mariusz
  85. Kozłowski Damian
  86. Kozłowski Grzegorz
  87. Krajewska Luiza
  88. Kubik Ewa
  89. Kucy Grzegorz
  90. Kuczkowski Jacek
  91. Kurek Marzena
  92. Kuś Patrycja
  93. Kwaśniewska Justyna
  94. Kwiatkowski Marcin
  95. Kwiecień Katarzyna
  96. Latała Sylwester
  97. Leszczyńska Bożena
  98. Linek Beata
  99. Loranty Wojciech
  100. Łatkowski Piotr
  101. Łyżwa Agnieszka
  102. Mazór Iwona
  103. Mazurek Renata
  104. Mączka Agnieszka
  105. Miernik Halina
  106. Miernik Zbigniew
  107. Mikos Wioletta
  108. Milanowska Marzena
  109. Mirota Agnieszka
  110. Miśkiewicz Piotr
  111. Msowicz Agnieszka
  112. Mucha Marek
  113. Niewczas Dorota
  114. Niewczas Lech
  115. Niewczas Radosław
  116. Nowak Alicja
  117. Nowak Renata
  118. Omasta Ewa
  119. Opozda Arkadiusz
  120. Ostoja Stanisław
  121. Pacek Sławomir
  122. Pacek Sylwester
  123. Pacek Zbigniew
  124. Paprocki Wojciech
  125. Pastuszka Marta
  126. Pepaś Dorota
  127. Piątek Beata
  128. Piętak Emilia
  129. Piwnik Jolanta
  130. Piwnik Marcin
  131. Plewa Renata
  132. Pocheć Elżbieta
  133. Pocheć Leszek
  134. Podzielny Maciej
  135. Potrzeszcz Artur
  136. Pożoga Halina
  137. Pożoga Ireneusz
  138. Puchała Robert
  139. Raczyński Michał
  140. Rakowski Janusz
  141. Redlica Sylwester
  142. Roman Jolanta
  143. Ronduda Ewa
  144. Ronduda Grzegorz
  145. Rosłowski Piotr
  146. Rybicka Agnieszka
  147. Sajnug Sylwia
  148. Sałata Luiza
  149. Samiec Lidia
  150. Sarna Marek
  151. Sewerynowicz Mirosław
  152. Serwicki Tomasz
  153. Siwiec Renata
  154. Skiba Beata
  155. Skrok Anna
  156. Słoka Radosław
  157. Sobańska Agnieszka
  158. Sobczak Artur
  159. Sobieszek Marcin
  160. Stanecki Sylwester
  161. Stąporek Dorota
  162. Stefańska Katarzyna
  163. Stepień Sylwester
  164. Strużycka Iwona
  165. Szczerba Marek
  166. Szczodrak Agnieszka
  167. Szczygieł Aneta
  168. Szemeczko Rafał
  169. Szmalec Mariola
  170. Szmalec Marzena
  171. Szumielewicz Aleksy
  172. Szumielewicz Jan
  173. Śmiech Dariusz
  174. Śmiegielska Renata
  175. Śmigielska Agnieszka
  176. Śpiewak Benedykt
  177. Świostek Danuta
  178. Świstak Piotr
  179. Tarnopolski Grzegorz
  180. Topolski Jacek
  181. Trepka Iwona
  182. Trepka Marzena
  183. Turek Krzysztof
  184. Wasilewska Agata
  185. Wiecha Aneta
  186. Wiecha Dariusz
  187. Wierzbiński Grzegorz
  188. Wilczyńska Anna
  189. Wojteczek Małgorzata
  190. Wolak Rafał
  191. Wójcicka Irena
  192. Wójcicki Paweł
  193. Wójcicki Piotr
  194. Wroński Krzysztof
  195. Wrzesień Piotr
  196. Zaborski Piotr
  197. Zapała Stanisław
  198. Zarzycka Iwona
  199. Zarzycka Małgorzata
  200. Zawór Justyna
  201. Zielińska Barbara
  202. Ziemnicka Ewa
  203. Ziętek Małgorzata
  204. Złomek Renata
  205. Żurowski Szymon

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.