Liceum Przemysłu Metalowego 1952/53

Drukuj

 

  1. Adamczyk Anna
  2. Białkowski Edward
  3. Bidziński Jerzy
  4. Biełoszejew Waldemar
  5. Banaczkowski Stefan
  6. Bućwiński Jan
  7. Cendrowski Kazimierz
  8. Czeski Zbigniew
  9. Derwich Marian
  10. Dobrucki Kazimierz
  11. Dygas Mieczysław
  12. Dziedzic Józef
  13. Dziura Marian
  14. Fiutarski Stefan
  15. Gałuszkiewicz Zygmunt
  16. Głowacki Jan
  17. Głuchowski Zygmunt
  18. Godzisz Janusz
  19. Gralec Julian
  20. Grzyb Janusz
  21. Grzybowska Anna
  22. Hamera Adam
  23. Jakubiec Zenon
  24. Janda Ryszard
  25. Jaszewska Teresa
  26. Jedynak Zbigniew
  27. Jęczmień Kazimiera
  28. Jędrzejewski Stanisław
  29. Jop Józef
  30. Kaczor Stefan
  31. Kania Bogumił
  32. Kania Józef
  33. Kania Marek
  34. Kasprzykiewicz Zbigniew
  35. Kaszuba Ryszard
  36. Kędziela Stanisław
  37. Kiełek Józef
  38. Klapa Ryszard
  39. Kłosowski Adam
  40. Kobuszewski Janusz
  41. Kornecki Jan
  42. Kosior Tadeusz
  43. Kowalski Mieczysław
  44. Kozłowski Jan
  45. Lachowicz Mirosław
  46. Lech Leopold
  47. Litwinek Jan
  48. Lorant Waldemar
  49. Łuszyński Eugeniusz
  50. Maciejczak Stefan
  51. Matynia Czesław
  52. Micigulski Mieczysław
  53. Mikołajewski Stefan
  54. Nagórny Tadeusz
  55. Namiel Fryderyk
  56. Niewczas Józef
  57. Nowak Marian
  58. Nowak Marian
  59. Nowak Zygmunt
  60. Nowakowski Wiesław
  61. Nowocień Czesław
  62. Nowocień Stefan
  63. Olesiński Antoni
  64. Orzeł Franciszek
  65. Owczarski Tadeusz
  66. Paczyńska Sabina
  67. Paliszewski Włodzimierz
  68. Piątek Ryszard
  69. Pietrkiewicz Jan
  70. Pikus Jan
  71. Płusa Elżbieta
  72. Płusa Hieronim
  73. Płusa Stefan
  74. Pocheć Mieczysław
  75. Pytel Władysław
  76. Saja Jan
  77. Schmalenberg Zbigniew
  78. Siedlak Marian
  79. Sikorski Henryk
  80. Skóra Ryszard
  81. Skrońska Danuta
  82. Skrzypczyk Andrzej
  83. Słomiński Ryszard
  84. Sobczyk Tadeusz
  85. Sołtysik Alina
  86. Sosnowski Władysław
  87. Styszko Zbigniew
  88. Sułek Zbigniew
  89. Szczałuba Czesław
  90. Szczygieł Tadeusz
  91. Szczykutowicz Czesław
  92. Świrta Janusz
  93. Tomaszewski Franciszek
  94. Wojciechowski Jerzy
  95. Woźniczko Stefan
  96. Wójcik Stanisław
  97. Wójcik Tadeusz
  98. Wójcikowski Zdzisław
  99. Wrębkiewicz Teodor
  100. Wrzesień Stefan
  101. Zawacka Józefa
  102. Zdziech Andrzej

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.