Absolwenci Technikum Mechanicznego 1976/77

 

  1. Babicz Tadeusz
  2. Bańda Wojciech
  3. Barański Krzysztof
  4. Barański Leszek
  5. Barczyński Krzysztof
  6. Barszcz danuta
  7. Bąk Zbigniew
  8. Bernat Irena
  9. Bębas Bożena
  10. Bębenek Waldemar
  11. Bies Adam
  12. Bilski Zygmunt
  13. Bodera Krystyna
  14. Borcuch Krystyna
  15. Borkowski Stefan
  16. Brajerski Daniel
  17. Bzinkowski Tadeusz
  18. Bzymek Andrzej
  19. Chlebny Wiesław
  20. Chmurzyński Ryszard
  21. Chojnacki Alfred
  22. Ciok Paweł
  23. Czaja Ryszard
  24. Czech Hanna
  25. Czerwiński Leszek
  26. Czuła Tomasz
  27. Dark Ryszard
  28. Dąbrowski Józef
  29. Długosz Jan
  30. Dobrowolski Szymon
  31. Drygulski Stanisław
  32. Dyk Piotr
  33. Dyk Piotr
  34. Dziedzic Elżbieta
  35. Fałek Ryszard
  36. Fiszlak Edward
  37. Fiszlak Nela
  38. Gawarecki Mirosław
  39. Gębura Grzegorz
  40. Gębura Marek
  41. Gierada Krzysztof
  42. Gliwa Jarosław
  43. Góra Teresa
  44. Gruszczyński Tadeusz
  45. Grzesik Jadwiga
  46. Gut Szymon
  47. Hajdenrajch Mirosław
  48. Howało Henryk
  49. Jabłońska Krystyna
  50. Jabłoński Wiesław
  51. Jakubiak Lech
  52. Janusz Wojciech
  53. Jary Zbigniew
  54. Kapica Grzegorz
  55. Karędzi Marek
  56. Kasak Jadwiga
  57. Kasicki Kazimierz
  58. Kasiński Mieczysław
  59. Kępa Zdzisław
  60. Klimkiewicz Jerzy
  61. Klimkiewicz Jerzy
  62. Kopeć Henryk
  63. Kosiela Marek
  64. Kotula Bogdan
  65. Kowalczyk Jadwiga
  66. Kowalski Mirosław
  67. Kozera Tadeusz
  68. Krasiński Mieczysław
  69. Krześniak Wojciech
  70. Kubała Andrzej
  71. Kubik Bogdan
  72. Kuliński Sylwester
  73. Kutera Barbara
  74. Kutera Bogusława
  75. Kutera Mariola
  76. Kutnikowski Krzysztof
  77. Lech krzysztof
  78. Lenard Gustaw
  79. Leszczyński Zbigniew
  80. Liciński Zbigniew
  81. Lipiec Grzegorz
  82. Lisiński Andrzej
  83. Lisowski Stanisław
  84. Lubomirski Wojciech
  85. Lucima Jan
  86. Łasak Jadwiga
  87. Łodej Leszek
  88. Łodej Wiesław
  89. Łuczkiewicz Krzysztof
  90. Maciąg Krzysztof
  91. Maciejczak Alina
  92. Madej Krzysztof
  93. Madej Krzysztof
  94. Majewski Mirosław
  95. Markowski Michał
  96. Marynowski Michał
  97. Marzec Roman
  98. Maszczyk Barbara
  99. Maślaniec Zbigniew
  100. Matuszewski Leszek
  101. Matynia Andrzej
  102. Matysek Bogusław
  103. Mazur Marek
  104. Michalak Andrzej
  105. Migus Andrzej
  106. Mikulski Michał
  107. Milanowski Janusz
  108. Mirecki Piotr
  109. Misiowiec Krzysztof
  110. Motyl Jadwiga
  111. Myszko Mirosław
  112. Nawara Zuzanna
  113. Nicpoń Andrzej
  114. Niewczas Wojciech
  115. Nowak Krzysztof
  116. Nyk Bogusław
  117. Olszewski Michał
  118. Opozda Maria
  119. Orczyk Lidia
  120. Orczyk Teresa
  121. Pacek Anna
  122. Pajek Jerzy
  123. Pastuszka Marek
  124. Pastuszko Andrzej
  125. Pawełczyk Marek
  126. Perchel Waldemar
  127. Piasecki Marek
  128. Piotrowski Jacek
  129. Podsiadło Jacek
  130. Pożoga Waldemar
  131. Pytel Bogusław
  132. Pyzik Arkadiusz
  133. Rafalski Jacek
  134. Ronduda Zbigniew
  135. Rot Zdzisław
  136. Rudzki Lech
  137. Rzeszowski stanisław
  138. Safader Stanisław
  139. Sasak Mieczysław
  140. Sieczka Maciej
  141. Sieroń Adam
  142. Siwiec Ireneusz
  143. Siwiec Jacek
  144. Skoneczna Małgorzata
  145. Słyk Waldemar
  146. Sokół Zbigniew
  147. Sowa Krzysztof
  148. Sroka Maciej
  149. Stachowski Jerzy
  150. Stachurski Mariusz
  151. Stajniak Andrzej
  152. Stankowska Elżbieta
  153. Stefańczyk Piotr
  154. Stępień Zdzisław
  155. Stępniewski Stanisław
  156. Stolarczyk Bogdan
  157. Stolarski Mirosław
  158. Strzelec Jan
  159. Strzelec Jan
  160. Swaciak Marek
  161. Sypuła Grażyna
  162. Szczykutowicz Adam
  163. Szczykutowicz Urszula
  164. Szklarczyk Grzegorz
  165. Szymańska Jolanta
  166. Śledziowski Krzysztof
  167. Ślefarska Lidia
  168. Śliwiński Arkadiusz
  169. Świercz Roman
  170. Telka Donata
  171. Teodorowski Zbigniew
  172. Tobiszewski Edward
  173. Tokarski Tomasz
  174. Tomaszewska barbara
  175. Trześniewski Tomasz
  176. Tylus Tadeusz
  177. Tynkowski Tomasz
  178. Uliński Bogdan
  179. Ułanowicz Mirosław
  180. Underlik Bożena
  181. Wadowski Tomasz
  182. Warzecha Arkadiusz
  183. Waśkiewicz Szymon
  184. Wieczorek Jerzy
  185. Więcław Jerzy
  186. Wiśniewski Ludwik
  187. Wodecki Piotr
  188. Wojtachnio Mirosław
  189. Wolski Ryszard
  190. Wójcik Marianna
  191. Wójcik Marianna
  192. Wójcik Zygmunt
  193. Wróbel Henryk
  194. Wróbel Krystyna
  195. Wysocki Marek
  196. Zaborski Arkadiusz
  197. Zagajny Krzysztof
  198. Zając Grażyna
  199. Zarychta Barbara
  200. Zdziechowski Krzysztof
  201. Zembik Tomasz
  202. Zielonka Marek
  203. Ziembiewicz Bogumiła
  204. Ziewiec Jadwiga
  205. Ziewiecki Eugeniusz
  206. Zięba Krzysztof
  207. Zimnicki Zdzisław
  208. Ziółkowski Ireneusz
  209. Zwolak Tomasz
  210. Żeber Stefan
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.