Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1954/55

Drukuj

 

  1. Adach Józef
  2. Adach Teodora
  3. Adamczyk Józef
  4. Adamus Walenty
  5. Aksan Zbigniew
  6. Augustyniak  Edward
  7. Bado Julian
  8. Banasik Adam
  9. Baran Stanisław
  10. Barszcz Adam
  11. Bartosik Adam
  12. Becher Edward
  13. Bełtowski Zenon
  14. Bębas Zygmunt
  15. Bębenek Edward
  16. Bębenek Marian
  17. Bielejec Henryk
  18. Bobkiewicz Aleksander
  19. Bonio Marianna
  20. Borkowski Jan
  21. Bracki Stanisław
  22. Bródka Jan
  23. Bryka Stanisław
  24. Bryła Edward
  25. Burek Zofia
  26. Byk Leokadia
  27. Bzymek Franciszek
  28. Capierzyński Jerzy
  29. Ceglarska Teresa
  30. Chojnacki Jan
  31. Chrzanowski Zdzisław
  32. Cieślik Jan
  33. Cymerys Jerzy
  34. Czaja Michał
  35. Czekaj Witold
  36. Domańska Danuta
  37. Dróżdż Zofia
  38. Dudek Józef
  39. Dudek Ryszard
  40. Duraziński Andrzej
  41. Dychalski Tadeusz
  42. Dymarski Zygmunt
  43. Dzióba Edward
  44. Dziura Marian
  45. Fąfara Jan
  46. Fijałkowski Stanisław
  47. Gacek Janusz
  48. Gałka Jerzy
  49. Garbacz Tadeusz
  50. Gąsior Jadwiga
  51. Gębski Zdzisław
  52. Gierada Józef
  53. Głogowski Stanisław
  54. Głowacki Stanisław
  55. Głuchowski Ryszard
  56. Głuszek Otylia
  57. Granisz Jan
  58. Gromadzki Edward
  59. Grudzień Wojciech
  60. Grzegorski Jan
  61. Gulba Jan
  62. Iwan Witold
  63. Jabłońska Maria
  64. Jabłoński Władysław
  65. Jaros Jan
  66. Jeziorska Adelajda
  67. Jóźwik Adam
  68. Kaca Jerzy
  69. Kaca Stanisław
  70. Kaczor Kazimierz
  71. Kalinowska Irena
  72. Kania Janusz
  73. Kania Krzysztof
  74. Kania Stanisław
  75. Karwacki Marek
  76. Karykowski Jerzy
  77. Karykowski Marian
  78. Kasprzyk Henryk
  79. Kasprzyk Tadeusz
  80. Kępa Marian
  81. Kępa Zdzisław
  82. Kielesiński Kazimierz
  83. Kiepiel Lucjan
  84. Kieszkowski Jerzy
  85. Kisiel Czesław
  86. Klepacz Wacław
  87. Kmiecicka Leokadia
  88. Kobylański Jan
  89. Kołbuc Czesław
  90. Kołda Kazimierz
  91. Kołodziejski Łucjan
  92. Koniarz Wiesław
  93. Koprowski Adam
  94. Kosiarski Józef
  95. Kosmala Janina
  96. Kosowska Alicja
  97. Kosowska Teresa
  98. Kowalczyk Włodzimierz
  99. Kowalik Jan
  100. Kowalska Kazimiera
  101. Krawczyk Tadeusz
  102. Kulik Stanisław
  103. Kurek Mieczysław
  104. Kurek Tadeusz
  105. Kuśmierz Andrzej
  106. Kutera Bolesław
  107. Kuźdub Leokadia
  108. Kwaśniewski Włodzimierz
  109. Kwiecień Andrzej
  110. Latała Otylia
  111. Lech Marianna
  112. Ledwan Zygmunt
  113. Linek Marian
  114. Lipa Stanisław
  115. Lipiec Marian
  116. Lisowski Jan
  117. Lisowski Jan
  118. Lodej Marian
  119. Łoboda Bogusław
  120. Maciąg Bogumił
  121. Maizner Stanisław
  122. Majewski Stefan
  123. Makarewicz Tadeusz
  124. Makos Bogusław
  125. Makulska Janina
  126. Marlica Jadwiga
  127. Marlica Mieczysław
  128. Maszczyk Jan
  129. Mazur Bogusław
  130. Mazur Henryka
  131. Mazur Jerzy
  132. Mazurek Adam
  133. Mąka Kazimierz
  134. Michalczewski Ryszard
  135. Michalski Kazimierz
  136. Michnicki Jerzy
  137. Miernik Stanisław
  138. Miernik Tadeusz
  139. Miernik Zdzisław
  140. Minda Edward
  141. Mirota Danuta
  142. Moskwa Marian
  143. Mularczyk Jerzy
  144. Najman Stanisław
  145. Nawrocki Adolf
  146. Niedoperska Teresa
  147. Niewczas Eugeniusz
  148. Niewczas Józef
  149. Niewczas Marianna
  150. Niwicki Jerzy
  151. Nobis Antoni
  152. Nowak Jan
  153. Nowak Marian
  154. Nowak Ryszard
  155. Nowak Stefan
  156. Nowakowska Jadwiga
  157. Nowakowski Stanisław
  158. Obara Zofia
  159. Olesiński Kazimierz
  160. Opozda Alfreda
  161. Opozda Celina
  162. Opozda Marta
  163. Orczyk Leopold
  164. Pacek Jan
  165. Pająk Helena
  166. Papiernik Elżbieta
  167. Paprot Henryk
  168. Pater Janina
  169. Pater Marian
  170. Pawelec Weronika
  171. Pękala Mieczysław
  172. Piasek Kazimierz
  173. Piątek Adam
  174. Pikus Piotr
  175. Pobratym Helena
  176. Pocheć Jan
  177. Pocheć Mieczysław
  178. Podbilska Danuta
  179. Podsiadło Helena
  180. Pożoga Jan
  181. Przygoda Zofia
  182. Ptak Halina
  183. Puchała Józef
  184. Radecki Mieczysław
  185. Radosz Ryszard
  186. Rakocza Mieczysława
  187. Ratusznik Edward
  188. Rokita Jan
  189. Rozwadowski Tadeusz
  190. Różalski Marian
  191. Rutkowska Danuta
  192. Rutkowski Jan
  193. Ryś Jerzy
  194. Sala Janusz
  195. Sawicki Zbigniew
  196. Sepioła Zenon
  197. Sieroń Ryszard
  198. Sierpień Zdzisława
  199. Sikorski Jan
  200. Sionek Jerzy
  201. Skowron Edward
  202. Skowroński Edward
  203. Skóra Danuta
  204. Słomiński Eugeniusz
  205. Słonecki Edward
  206. Sobczak Marianna
  207. Sobczyk Irena
  208. Sobczyk Józef
  209. Soboń Tomasz
  210. Socha Lubomir
  211. Staszewski  Wiktor
  212. Stawczyk Krystyna
  213. Stawczyk Wiesław
  214. Stąporek Jan
  215. Stompor Wanda
  216. Szwajda Zygmunt
  217. Szymańska Zofia
  218. Szymański Henryk
  219. Śliwa Adam
  220. Świostek Cecylia
  221. Tokarski Stanisław
  222. Trzos Jan
  223. Turek Mieczysław
  224. Ulich Jan
  225. Urbańska Janina
  226. Wanat Marianna
  227. Wanat Teresa
  228. Wesołowska Cecylia
  229. Wędziński Henryk
  230. Więckowski Ludwik
  231. Wiśniewski Tadeusz
  232. Woskowicz Bogumiła
  233. Wójcicki Stanisław
  234. Wójcicki Stanisław
  235. Wójcicki Zdzisław
  236. Wójcik Jerzy
  237. Wójcik Stefan
  238. Wrona Zdzisław
  239. Zaborski Stanisław
  240. Zakrzewski Stanisław
  241. Zarzycka Helena
  242. Zarzycki Stanisław
  243. Zieliński Ignacy
  244. Ziewiec Edward
  245. Ziewiecka Zofia
  246. Zięba Mieczysław
  247. Zygan Waldemar
  248. Zyngier Aleksander
  249. Żurowski Henryk
  250. Żurowski Józef

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.