Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1961/62

  1. Adamczyk Stanisław
  2. Aplas Mieczysław
  3. Banaczkowski Marek
  4. Barszcz Jan
  5. Bębas Jerzy
  6. Bębas Kazimierz
  7. Bilski Adam
  8. Bilski Jan
  9. Borek Józef
  10. Brejdło Lech
  11. Bródka Marian
  12. Chęć Bronisław
  13. Chudzikowski Marek
  14. Ciepielewski Jerzy
  15. Cieślik Jan
  16. Ciok Antoni
  17. Czapla Jan
  18. Dakrzewicz Andrzej
  19. Dąbrowski Jerzy
  20. Derlatka Henryk
  21. Duda Józef
  22. Dudasik Jerzy
  23. Dudek Edward
  24. Fafalski Antoni
  25. Figura Czesław
  26. Figura Marian
  27. Furmanek Władysław
  28. Golont Zbigniew
  29. Gożdziński Eustachiusz
  30. Graba Kazimierz
  31. Grzegorczyk Stanisław
  32. Guzera Jan
  33. Iskra Józef
  34. Jabłoński Lech
  35. Jabłowski Ryszard
  36. Jagiełło Julian
  37. Jeżowski Władysław
  38. Kaczor Zenon
  39. Kaleta Andrzej
  40. Karkowski Zachariasz
  41. Kasprzyk Janusz
  42. Kiełbasa Józefa
  43. Kołacz Ryszard
  44. Kopeć Andrzej
  45. Kosel Grzegorz
  46. Koszorski Marian
  47. Kowalski Henryk
  48. Kowalski Jan
  49. Kowaski Zdzisław
  50. Kozik Czesław
  51. Krakowiak Jacek
  52. Krasiński Jan
  53. Kruk Maciej
  54. Kurpia Zenon
  55. Kutera Mieczysław
  56. Kuźdub Alicja
  57. Kwiatek Stanisław
  58. Kwiatkowski Jan
  59. Kwiatkowski Ryszard
  60. Lipiec Marta (Czchowska)
  61. Madejski Zdzisław
  62. Madziara Marian
  63. Maj Izydor
  64. Malec Janusz
  65. Małecki Henryk
  66. Małecki Kazimierz
  67. Markowski Andrzej
  68. Mergalski Władysław
  69. Michałek Franciszek
  70. Mirkowski Włodzimierz
  71. Nachyła Ryszard
  72. Nawara Tadeusz
  73. Niewczas Adam
  74. Niewczas Józef
  75. Niewczas Stefan
  76. Nobis Stefan
  77. Oborski Włodzimierz
  78. Pacek Mieczysław
  79. Pacocha Eugeniusz
  80. Paduch Henryk
  81. Pastuszka Franciszek
  82. Pastuszko Marian
  83. Pęczak Lucjan
  84. Piątak Zygmunt
  85. Piotrowski Michał
  86. Płachciński Edward
  87. Płacisz Kazimierz
  88. Pocheć Marian
  89. Pomorski Stefan
  90. Poński Stanisław
  91. Pater Kazimierz
  92. Potrzeszcz Stanisław
  93. Puk Kazimierz
  94. Raczyński Edward
  95. Raczyński Stefan
  96. Radosz Franciszek
  97. Rogala Leopold
  98. Rosała Władysław
  99. Rowiński Tadeusz
  100. Rynkiewicz Jacek
  101. Sajnóg Edward
  102. Seweryn Bogumił
  103. Skórski Włodzimierz
  104. Skrzątek Adam
  105. Sławek Jan
  106. Smoliński Henryk
  107. Sobera Janusz
  108. Sochaj Czesław
  109. Sołtykiewicz Marian
  110. Staniszewski Wiktor
  111. Stefański Marian
  112. Stodulski Andrzej
  113. Stojek Tadeusz
  114. Sulima Ludwik
  115. Sypuła Witold
  116. Szary Jerzy
  117. Szcześniak Kazimierz
  118. Szcześniak Sylwester
  119. Szczodrak Jan
  120. Szlichta Krystyna
  121. Tamioła Władysław
  122. Tatarak Krzysztof
  123. Tomasik Bogusław
  124. Wimojski Antoni
  125. Wojtan Marian
  126. Wolański Zygmunt
  127. Woźniak Stanisław
  128. Wójcik Adam
  129. Wójcik Adam
  130. Wróblewski Ryszard
  131. Wziątek Zygmunt
  132. Zawadzki Stanisław
  133. Zątek Andrzej
  134. Zdunek Roman
  135. Ziewiec Erwin
  136. Ziewiec Janina
  137. Zwierzchowski Stanisław


© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.