Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1975/76

Drukuj
  1. Adamczyk Zdzisław
  2. Andrzejczak Henryk
  3. Andrzykowski Andrzej
  4. Banaszkiewicz Maria
  5. Barna Krzysztof
  6. Bartnik Marek
  7. Bartosik Maria
  8. Bidziński Andrzej
  9. Bies Stanisław
  10. Biskup Marian
  11. Błach Jerzy
  12. Błędziński Jan
  13. Borcuch Anna
  14. Bryliński Ryszard
  15. Brzoza Alina
  16. Bzimkowska Alicja
  17. Bzymek Ryszard
  18. Celary Tomasz
  19. Celuch Wanda
  20. Chamerski Marek
  21. Chmielnicki Aleksander
  22. Chowiera Włodzimierz
  23. Chrząszcz Krzysztof
  24. Chrząszcz Stanisław
  25. Chudmalski Ryszard
  26. Chudziak Jacek
  27. Cielecki Janusz
  28. Cieśla Grażyna
  29. Cieśla Grzegorz
  30. Cieśla Ireneusz
  31. Cieśla Krzysztof
  32. Cymerys Zofia
  33. Czapliński Andrzej
  34. Czerwińska Anna
  35. Dąbek Jolanta
  36. Derlatka Urszula
  37. Domagała Andrzej
  38. Dudek Jadwiga
  39. Dudzic Maria
  40. Dygad Anna
  41. Dygas Mirosława
  42. Dymański Tomasz
  43. Działak Andrzej
  44. Figura Edward
  45. Figura Henryk
  46. Florczak Grażyna
  47. Frączkiewicz Zbigniew
  48. Fryszkiewicz Władysław
  49. Fudala Henryk
  50. Fulara Piotr
  51. Galas Henryk
  52. Galka Andrzej
  53. Gałas Henryk
  54. Gałka Ireneusz
  55. Gębura Czesław
  56. Gębura Jan
  57. Gębura Wiesław
  58. Gliwińska Alicja
  59. Głowacka Danuta
  60. Gołębiowski Jerzy
  61. Gonciarz Andrzej
  62. Gorzałczyńska Teresa
  63. Gos Piotr
  64. Gostomski Henryk
  65. Grabarz Ryszard
  66. Grabowski Ryszard
  67. Gralec Edward
  68. Grobela Janusz
  69. Grodeń Wojciech
  70. Gruca Zenon
  71. Grudziecki Marek
  72. Grunt Alicja
  73. Gryczka Jan
  74. Gulba Eugeniusz
  75. Gulba Mirosław
  76. Guz Maria
  77. Guzera Ireneusz
  78. Hamera Ryszard
  79. Hamera Zenobia
  80. Herman Waldemar
  81. Idziak Alina
  82. Jagiełło Jadwiga
  83. Jagieło Zygmunt
  84. Jagieło Zygmunt
  85. Jakubowski Andrzej
  86. Jamska Barbara
  87. Jamska Elżbieta
  88. Janiec Czesław
  89. Jasztal Jan
  90. Jezulin Leszek
  91. Jędraszka Jolanta
  92. Jopkiewicz Marek
  93. Jopkiewicz Marek
  94. Kaczorowski Marek
  95. Kadłucka Irena
  96. Kadłucka Jolanta
  97. Kania Marek
  98. Kania Marian
  99. Kania Nikodem
  100. Karbowniczek Jan
  101. Kargul Włodzimierz
  102. Karpiński Jacek
  103. Kębłowski Adam
  104. Kępa Władysław
  105. Kiełek Zbigniew
  106. Kisiel Marek
  107. Kłys Wanda
  108. Kocjan Janusz
  109. Koczubiej Zbigniew
  110. Kończak Barbara
  111. Kopciewicz Krzysztof
  112. Kopeć Jerzy
  113. Koprowski Witold
  114. Kosmala Stanisław
  115. Koszarski Janusz
  116. Kowalczyk Tadeusz
  117. Kowalik Marek
  118. Kowalska Grażyna
  119. Kowalski Krzysztof
  120. Kozera Barbara
  121. Kozieł Andrzej
  122. Kozieł Mieczysław
  123. Kozieł Sylwester
  124. Kozłowski Robert
  125. Kozłowski Zbigniew
  126. Krajewski Henryk
  127. Krakowiak Anna
  128. Krakowiak Dorota
  129. Krakowiak Grażyna
  130. Kramek Zbigniew
  131. Krasiński Kazimierz
  132. Kromer Leszek
  133. Krygiel Zbigniew
  134. Krzyżanowski Zdzisław
  135. Księżki Zbigniew
  136. Kubicz Ewa
  137. Kućma Czesław
  138. Kukla Stanisław
  139. Kumek Grażyna
  140. Kusia Józefa
  141. Kwiatkowski Lech
  142. Kwiecień Andrzej
  143. Latała Włodzimierz
  144. Lech Teresa
  145. Lefek Artur
  146. Lesiak Jacenty
  147. Lewkowicz Teresa
  148. Limanówka Henryk
  149. Lipińska Bożena
  150. Lipiński Henryk
  151. Lis Mirosław
  152. Lisicki Tomasz
  153. Litwinek Mirosław
  154. Luba Kazimierz
  155. Łodej Daniel
  156. Łodej Jadwiga
  157. Łudzki Waldemar
  158. Macios Adam
  159. Madejski Jurek
  160. Maj Starnisław
  161. Majewski Marek
  162. Makarewicz Anna
  163. Makuła Tadeusz
  164. Maraczyńska Urszula
  165. Marcinkowski Bogdan
  166. Markiewicz Jacek
  167. Mastolarz Henryk
  168. Mazur Adam
  169. Mazur Józef
  170. Mazurkiewicz Zdzisław
  171. Mączakowska Jolanta
  172. Mergalska Cecylia
  173. Micigulski Krzysztof
  174. Misiewicz Wiesława
  175. Młodej Daniel
  176. Moskalewicz Ryszard
  177. Motyka Arkadiusz
  178. Mrozik Tomasz
  179. Myszka Stefan
  180. Nagłowska Barbara 
  181. Niechciał Jerzy
  182. Niedziela Henryk
  183. Niewczas Tomasz
  184. Nowak Adam
  185. Nowak Andrzej
  186. Nowak Grzegorz
  187. Nowak Janusz
  188. Nowak Jerzy
  189. Nowak Tadeusz
  190. Nowak Zdzisław
  191. Nowicki Mieczysław
  192. Nowocień Jerzy
  193. Obara Mirosław
  194. Ochab Marek
  195. Olender Leszek
  196. Olszewski Józef
  197. Orczyk Bożena
  198. Orczyk Stanisław
  199. Orzeł Maria
  200. Ostrowski Henryk
  201. Ożdżyński Mirosław
  202. Ożdżyński Ryszard
  203. Pacek Mieczysław
  204. Paciorek Andrzej
  205. Pańska Halina
  206. Paprot Ryszard
  207. Parfian Tomasz
  208. Paszowska Zofia
  209. Perchel Stefan
  210. Piątek Maria
  211. Pisarski Leszek
  212. Piwnik Waldemar
  213. Piwowarczyk Alicja
  214. Płusa Krystyna
  215. Pocheć Andrzej
  216. Pocheć Damicela
  217. Polpuchowski Jarosław
  218. Potocki Szymon
  219. Prokop Adam
  220. Prokop Andrzej
  221. Prokop Ryszard
  222. Prostak Leszek
  223. Prostak Zdzisław
  224. Pruś Waldemar
  225. Prześrut Maria
  226. Przygoda Jacek
  227. Przygoda Zbigniew
  228. Puchała Henryk
  229. Rachtan Henryk
  230. Radomski Marian
  231. Radzimowski Wiesław
  232. Rejkiewicz Krzysztof
  233. Rękawik Alina
  234. Rokita Grażyna
  235. Rozwadowski Waldemar
  236. Różalski Kazimierz
  237. Rudzka Irena
  238. Rybak Janusz
  239. Rymarczyk Henryka
  240. Rymarczyk Jerzy
  241. Rymarczyk Zbigniew
  242. Sadowska Barbara
  243. Samiec Mirosław
  244. Sarma Krzysztof
  245. Sawicki Jan
  246. Sepioł Barbara
  247. Sepioło Emilia
  248. Sepioło Ryszard
  249. Sieczka Edward
  250. Sieczka Krzysztof
  251. Sielwanowski Józef
  252. Sikora Janusz
  253. Sikorska Zofia
  254. Sikorski Adam
  255. Sikorski Marek
  256. Słomiński Marek
  257. Słotwiński Andrzej
  258. Słyk Wiesław
  259. Słyk Wiesław
  260. Słys Wanda
  261. Smela Adam
  262. Smolarek Zdzisław
  263. Sobczyk Zofia
  264. Soboń Barbara
  265. Soboń Kazimierz
  266. Sokołowski Jacek
  267. Sosnowski Krzysztof
  268. Sowa Wiesława
  269. Stachowicz Andrzej
  270. Stachowicz Stanisław
  271. Staniszewska Dorota
  272. Stąporek Krzysztof
  273. Stępień Irena
  274. Stępień Teresa
  275. Stodulski Krzysztof
  276. Stolarczyk Malgorzata
  277. Strojnowski Marek
  278. Surdy Anna
  279. Surdy Henryk
  280. Surdy Witold
  281. Surowiec Edward
  282. Sylwanowski Józef
  283. Sypek Malgorzata
  284. Szary Jadwiga
  285. Szczałuba Krzysztof
  286. Szczych Marian
  287. Szewczyk Mirosław
  288. Szydelski Marek
  289. Śniegudzka Wanda
  290. Tatarek Stanisław
  291. Telka Jerzy
  292. Tomaszewski Zygmunt
  293. Turek Danuta
  294. Turek Szymon
  295. Turek Tadeusz
  296. Uliński Szymon
  297. Uzarek Krzysztof
  298. Wąchocki Andrzej
  299. Wiącek Ewa
  300. Wiecha Tadeusz
  301. Wiecha Zdzisław
  302. Wieczorek Jacek
  303. Więckowski Bogusław
  304. Więcław Janina
  305. Wilczyńska Zofia
  306. Witkowski Wacław
  307. Wodnicki Waldemar
  308. Wojnarowski Krzysztof
  309. Wojtan Krystyna
  310. Wojteczek Stanisław
  311. Wojtkiewicz Elżbieta
  312. Wolska Teresa
  313. Wolski Zbigniew
  314. Wójcik Józef
  315. Wschowska Anna
  316. Wypych Krzysztof
  317. Wypych Marian
  318. Zaborski Henryk
  319. Zając Fryderyk
  320. Zając Fryderyk
  321. Zakrzewski Jarek
  322. Zarychta Teresa
  323. Zawada Urszula
  324. Zawisza Dariusz
  325. Ząbecki Janusz
  326. Zieliński Andrzej
  327. Żurowski Andrzej.

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.